Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

blazenkaa
25. říj 2009

a jak to vadí otěhotnění
hned jsem tu jdu pozamikat ven

marhulinka
autor
25. říj 2009

Blaži no já jsem měla dost velké problémy,přirozeně i po léčbě bylo těžký otěhotnět,já měla dokone i ztrátu ms ☹
Měla jsem velké bolesti-a to jak někdo je má při mrše,tak já je měla už pořád...ale po operaci se mi ulevilo,endometrium začalo krásně dorůstat a vlastně byla jsem teď v únoru a v červnu jsem začala stimulovat-mezitím jsem měla antikoncepci 😉

blazenkaa
25. říj 2009

no tak to já mám nepravidelný menzes a bolesti při mrše a bolesti občas i bez mrchy když jsem tenkrát byla na pohotovosti po OPU tak jsem tam měla myslím i cisty .

marhulinka
autor
25. říj 2009

Blaži a co ti říkal náš dr.?
Neposílá tě na laparku?

blazenkaa
25. říj 2009

právě že mi nic neřekl ani mi neřekl aby jsem se objedna la na nějaké kontroly nebo testy ještě povídal něco o nadledvinkách

marhulinka
autor
25. říj 2009

No ono se to pak pozná jedině při laparce,jestli je to ono...ale je pravda,že na mě dr.juknul a hnedka poznal,že to bude endomrcha....no a hned mě objedával na laparku...a taky měl pravdu...a ta úleva!!!

blazenkaa
25. říj 2009

a to tě poslal Doležal

marhulinka
autor
25. říj 2009

Jojo na mě juknul myslím v listopadu a hnedka mě psal žádanku na operaci 😉

blazenkaa
25. říj 2009

tak já teda nevím co mám dělat

marhulinka
autor
25. říj 2009

Blaži kdyby to bylo něco,co se dr.nezdá,určitě by tě hnal na laparku...nenechal by to jen tak....
Ty máš kdy nějakou kontrolu u něho?? Nebo jak jste co domlouvali?

marhulinka
autor
25. říj 2009

A měla jsi někdy dělanou laparku?

coko.joko
25. říj 2009

Ahojjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj 😀 😀

marhulinka
autor
25. říj 2009

Zdaaaaaaaar jdu do spršky a hned jsem tu....do osmi tu podrbám a pak zalezu do peřin 😉

coko.joko
25. říj 2009

jo utikej...........

blazenkaa
25. říj 2009

no on mi řekl akorát že bude nuset udělat ještě nějaké testy na a zkontrolovat nadledvinky ale nic o kontrole neříkal

blazenkaa
25. říj 2009

ahojky čokoušku jakpak se ti vede 🙂

coko.joko
25. říj 2009

ahojda blazenko,docela to jde,az na tu moji hlavu,ktera boli,ale ja se stim peru jak se da.... 😀

blazenkaa
25. říj 2009

a neskoušela jsi nějaké bylynky ?Já mám doma od firmi Just takové jako by kapičky je to směs 31 bilyn a tím si pomažu spánky a zachvilku mám pokoj od bolesti hlavy

coko.joko
25. říj 2009

Ja jsem se o tom bavila s dr.a on rikal,ze do 3 mesicu nesmim nic brat,at se deje co se deje,at to vydrzim,ze ty 3 mesice hrozne rozhoduji a vyvoji mimca..takze ja se snazim odpocivat a davat si hadr na hlavu a taky musim hodne pit...2-3 litry denne,protoze me pry to malicky vycucava.....je to narozny,ale ja si kazdy vecer reknu,tak a zitra se probudim a nic me nebude a ja si budu konecne uzivat tehulkovani 😝

marhulinka
autor
25. říj 2009

Jsem tu i namazaná 😀
Nastal první problémek-už si ji sama asi neoholím...přes pupek se tam nějak nemůžu dostat 😀 😀 Tak manža se raduje,že konečně mám pro něj pořádnou činnost...prý když mě vidí,tak to vypadá,že bych si ji dřív nebo pozdějc ufikla celou 😀 😀

blazenkaa
25. říj 2009

tak to doufám že ti už bude brzo dobře

blazenkaa
25. říj 2009

to je hrozné co když ani tohle si nemůžeš udělat co

coko.joko
25. říj 2009

marhul,tak to mas super,ze mas manzela,ktery te bude holit 😀 toho se bojim ja.....jak to vymyslim 😀
neboj blazenko to prejde a az budu cekat druhy,tak uz budu vedet co me ceka 😀

marhulinka
autor
25. říj 2009

Blaži no to je mazec,jsem to čekala,že to přijde trochu déle 😀 Ale teďa vážně mi to už bude dělat problém...budu u toho asi pěkně funět a dělat to po slepu 😀 😀 No ale manža praxi v tom už ode mě má...tak kdyžtak ho poprosím...mno a myslím,že nebudu muset prosit dlouho 😀

septim
25. říj 2009

das si zrcatko 😉

marhulinka
autor
25. říj 2009

Sept zrcátko mě taky napadlo...ale to bude manža lepší 😀 Jen ať se hezky zapojí 😉 On bude mít podívanou a mě nebude bolet za krkem 😀 😀 😀

coko.joko
25. říj 2009

ahoj septiku,jaky byla navsteva a co jak ti je brouku 😉

coko.joko
25. říj 2009

no sept mluvi podle sve skusenosti,taky pouzivala zrcatko 😀 😀

blazenkaa
25. říj 2009

to aby jsi si ho dla do vany a sedla si na něj

Septim ahojky ještě jsme se tu nepotkali od té doby co jsi oznámila že jsi opšt těhu moc ti gratuluji

marhulinka
autor
25. říj 2009

No jen počkejte,taky to přijde a pak se vám budu smát já,když vás nebude mít kdo oholit 😀 😀 😀
Jo a zrcátko doma snad ani nemám...tak bych musela sundat to předsíňové 😀 😀 😅