Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

marhulinka
autor
28. říj 2009

😀 😀 to bych vás chtěla vidět vážný 😀 😀
No nemohu předbíhat...únor je až za dlouho a to víš,já budu mít chvíli do porodu....ale vy by jste si kdyžtak poradily,ne 😅

coko.joko
28. říj 2009

Cekala jsem az to zase vytahnes 😀 ale ja nebyla ozrala,ale jen hrozne spolecensky unavana 😀 jsem totis vubec nespala....
ale janysku uznej,ze jsem zase frajerka a i kdyz jsem byla unavana spolecensky,tak jsem prisla a mohla jsem se na to vyprdnout 😉 a presto vsechno i kdyz bylo v parku nab.....jsem dosla 😀 😀

coko.joko
28. říj 2009

no to je daleko presne tak....kdovi co bude v unoru,treba me uz ani dr.nepusti 😀

janysek70
28. říj 2009

Jó Čoko jsi frajerka a zasluhuješ pochvalu před nastoupenou jednotkou 😉

coko.joko
28. říj 2009

no to jsem chtela slyset janysku dekuji ti 😀 mas to u me

marhulinka
autor
28. říj 2009

Nojo to je fakt,že to byla Coko klidná a nemluvná...to bych z ní určo neporodila 😀 😉

coko.joko
28. říj 2009

A dost o me..........nemusim tady vypadat jak notor......to bylo jednou za deset let...a to diky sept..... 😀 protoze me zatahla do toho divneho lokalu a tam se na me moc lepilo lidi 😀

janysek70
28. říj 2009

"jak" 😀 😀

coko.joko
28. říj 2009

ten muj zase slape orbitrek........ 😉 asi chce fakt bejt krasny tata 😀

janysek70
28. říj 2009

Jsem Vám nenapsala...... Včera jsem se vyděsila, večer zvonil zvonek u dveří, jdu otevřít a tam stála jeptiška. Se mi sousedka přišla ukázat v masce na "Halovín"(nevím, jak se to píše 😉 ), no ale byla boží a já málem upadla do šoku 😀

coko.joko
28. říj 2009

janysku,to musel bejt sok....septiska u vas u baraku 😀 😀 tady to taky chystaji ve meste a vsude jsou lebky a krvave lidi no fuj......jsem se tam i bala....a to nechci videt v sobotu....nekdy to je fakt az strasidelny 😉

janysek70
28. říj 2009

Ona nebyla u baráku, ale ve tmě na chodbě za dveřmi 😀

coko.joko
28. říj 2009

no tak to musel bejt jeste vetsi sok........bych se mozna i po....... 😀 a co ty mas taky masku 😕

janysek70
28. říj 2009

Jo málem jsem si stříkla do trenek 😀 . Já masku nemám, je to v sobotu vedle na zámečku, šéf mi taky lanařil, ale já nemám fakt náladu, pitvořit se teď v masce a natož nějakou vyrábět. Michal nechce tancovat a abych se tam šla posadit a lemtat........ No uvidím, do soboty daleko, sousedka mi nabízela masku pravěké ženy 😀

marhulinka
autor
28. říj 2009

Tak krásnou dobrou noc...a sladké sny...

coko.joko
28. říj 2009

janysku jdi se bavit mezi lidi a jako praveka zena budes urco IN.......... 😀

marhulinka
autor
29. říj 2009

Janysku tak jeptiška a zvonila na váš zvonek 😀 😀 To si spletla 😀 😀 Nebo že by tě šla napravovat 😅
To se nedivím,že ses jí lekla 😀 😀

Tak pravěká žena mě teda dostala....to bych chtěla případně vidět 😉 🙂

Jinak krásné ránko všem....koukejte naklusat....já už tu budu teď minimálně do 12ti strašit,protože musím přijít na jiné myšlenky,je mi nějako zle od žaludku,jak jsem z dneška zase nervózní 😠 Tak mi přijďte pomoci,ať na nic nemyslím...prosííííííííím 🙂

janysek70
29. říj 2009

Zduř 🙂 , Marhul neplaš, to bude vše v cajku, všechny testy byly v naprostém pořádku, tak se bojíš, že tam máš najednou chobotničku??? 🙂 Ne nezlehčuji to, jen nestresuj a hodně štěstí.

marhulinka
autor
29. říj 2009

Janysku dííííííky já věřím,že je vše v pořádku,ale to víš,teď to budou všechno kontrolovat do podrobna,tak trochu nervíky jsou 😅

janysek70
29. říj 2009

To je jasné.... a taky je tam pindík, není tam pindík..... 🙂

Já frčím do kanclíku

marhulinka
autor
29. říj 2009

Nojo to jsem taky zvědavá 😉

Pa pa

janysek70
29. říj 2009

Já taky a moc, i když si myslím, že je to jasné 🙂

uhlicek
29. říj 2009

Ahoj Marhulinko neboj vse bude v poradku 😉 ,ale znam to,ja jdu pristi utery na druhy velky UZ a uz ted me to srotuje v hlave.

marhulinka
autor
29. říj 2009

Holky díííííííky moc...jsou to prostě pořád nervíčky...jinak jsem v klidu,vždycky to na mě padne až ten den...ještě ke všemu,když většinou jezdíme až odpolko 😠

janysek70
29. říj 2009

Čokouš se ještě povaluje v peří a sní o klacíku 🙂

coko.joko
29. říj 2009

Ahojda holky,
teda janysku to neni pravda ja jsem vzhuru od 8.30hod....ale volala me mamka,ze byla ve meste a koupila me plinky latkove 😀 tak jsem s ni resila,ze nema jeste nic kupovat.....a pak jsem si udelala snidani a musela jsem skouknout ULICI.....a ted jsem vas docetlaa jdu varit....
Marhul to bude vse OK......me ceka kontrola pristi ct.a kdyz bude vse v poho,tak muzu odjet na ten vikend do Hradce.......Jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

marhulinka
autor
29. říj 2009

Taky vařím,teda už to mám skoro hotové 😉

coko.joko
29. říj 2009

marhul ty taky varis?No ja taky,ale uz to budu mit za chvilku taky hotove....... 😉

marhulinka
autor
29. říj 2009

Jojo já už udělala rejžičku a dopékám kuřátko...až přijedeme odpolko celý hladový,aby tu byla mňaminka 😀

coko.joko
29. říj 2009

Jo tak kuratko.....to se mas........no a v kolik tam jedes......