Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

coko.joko
31. říj 2009

Ahojda blazenko,jak se mas holka,uz jsi tu dlouho nebyla 😉

janysek70
31. říj 2009

Blaži Utrogestan, ty jsi možná měla ten gel.....
Čokoušku, zbyla mi ještě jedna krabička, tak si teď můžu přikoupit a ten od tebe si nechám na IVF

mysicka.hk
31. říj 2009

Janýsku jestli potřebuješ utrouš tak ho taky mám doma.

janysek70
31. říj 2009

Myšičko, děkuji, ale ty si ho schovej na další transfer

mysicka.hk
31. říj 2009

Janýsku klidně ti ho dám, ať ho Čoko nemusí posílat. 😉

coko.joko
31. říj 2009

jak chces janysku....jestli ti bude stacit az v unoru....me je to jedno mam ho doma a uz ho nebudu potrebovat... 🙂 dr.teda rikal,at si ho schovam na dalsi mimi...chtel bejt vtipnej.... 😀 😀
je mysko ty jsi tak hodna,ze myslis na to,at to neposilam,ale ja pro janyska vsechno co ji na ocich vidim 😉

blazenkaa
31. říj 2009

čokoušku nějak nestíhám hledam hafana pro mamku a nemohu nic najít nebo on by byl nebo byla hafina ,ale já chci až na vánoce a oni jsou k odběru dříve

marhulinka
autor
1. lis 2009

Všem přeji krásnou neděličku 🙂 😉

Když byste pak někdo na další transferek potřebovaly Crinone gel,tak mám doma celou krabici,kterou jsem už nevyužila... 🙂

coko.joko
1. lis 2009

ahojda,tak holky ja jsem se dneska tak krasne vyspala 🙂 od 23hod.do 6 hod no uzasny......
blazenko a co schanis za pejsana 😉
marhul-tak ten Crinone mam taky,i prednison.....a mozna i nejaky injekce..... 😀

leny2
1. lis 2009

Ahoj holky,
dopoledne jsem pekla a pak návštěva u tchýně a už mám doma synáčka, to se mi stýskalo za ty 3 dny bez něj.

Janýsku, já mám pro tebe ten utroš taky schovaný stále. Jen mi napiš adresu do IP.

janysek70
1. lis 2009

Čauky 😉
"Vy nás ale zásobujete, pane Karfík"....., abych nebyla moc nadopovaná 😅 , ale jste kočky zlaté 😵

leny2
1. lis 2009

Janýsku, ráda to věnuji někomu, komu to přinese štěstí a úspěch. 🙂

marhulinka
autor
1. lis 2009

Ahojky tak já vylezla z brlohu a teď čajíčkuju 😉

janysek70
1. lis 2009

Marhul, jaká to změna 😀 😀 😀 😀 😀 😀

leny2
1. lis 2009

Marhulinko, já včera taky skoro celé odpoledne polehávala, měla jsem nízký tlak, motala se mi hlava, pak už to bylo dobrý.

leny2
1. lis 2009

Jdu se věnovat synáčkovi, opatrujte se tu. 🙂

marhulinka
autor
1. lis 2009

Janysku viď? To je změna...včera jsem spala ale tři hodiny vkuse odpolko,dneska jen hodinku 😀

marhulinka
autor
1. lis 2009

Jinak taky bych ti ráda nabídla Utroše,ale už bohužel nemám,jedině Crinone gel....trochu možná Prednisonu...to pak kdyžtak kdo ho baští,myslím,že i Anopyrin tam mám 🙂 😉

janysek70
1. lis 2009

Všechno si pamatuji 😉 a když se bude něco dít, včas Vás požádám.
Marhul, jsem si v IKEE koupila dva polštářky na sedačku a jsou super. Byly v akci za 99,- a takové pěkně naducané, jsem dva vzala a mohla bych jich mít i více, ale měli jen bílé, modré, červené a zelené. Mně se hodí jen zelené a oranžové...

marhulinka
autor
1. lis 2009

Jůůůů Janysku vážně?? Vím,že jsi o polštářkách psala...ale koukám,že cena je super a hlavně,když jsou naducané!! Na sedačku bych je taky brala...jůůůůůůůů a červené by se mi hodily do ložnice,oranžové sem do pokojíčku a zelené do obýváčku 😀

marhulinka
autor
1. lis 2009

Tak připisuji na seznámek 😀

janysek70
1. lis 2009

No když právě oranžové neměli, to bych si jich vezla domů více.

marhulinka
autor
1. lis 2009

Béééé oranžové bych chtěla sem...no to neva...hlavně ty červené bych dva dala na postýlku 😉 A zelené do obýv.

janysek70
1. lis 2009

Jo, mám je v obýváku, mám sedačku 3+2+1 a tak se tam něco vejde a dosud jsem tam měla takové menší a na těchto se dobře peleší 😉

coko.joko
1. lis 2009

cus holky,
tak koukam tady probiha IKEA.....a nejaky polstarek by se me taky hodil 😉
holky taky mate jinou plet?Ja jsem samej pupinek a jsem z toho uplne hotova...nikdy jsme to nemela a ted ☹
septiku tak kde ta mam.........

janysek70
1. lis 2009

Jó já těhu nejsem, ale po těch hormonech jsem stále jak puboš 😠

coko.joko
1. lis 2009

janysku to me nic nevadilo....a ze jsem do sebe toho fakt taky hodne dala....ale ted posledni 3 tydny to je horzny..... 😉 me pripada,ze musim mit vse co ostatni nemaji 😀 a V.me porad rika jak meto slusi 😀 prdlous jeden.....

coko.joko
1. lis 2009

koukam janysku,ze ty budes mit toho Utrose hafo....... 😀 😀

janysek70
1. lis 2009

Hele ty modelko nehudruj 😀

No ono je na každý transfer potřeba tak třech krabiček a na IUI asi dvě....

coko.joko
1. lis 2009

no to ja vim.....prave proto se budes mit a budes jich mit tolik,ze se v tom pak muzes koupat 😀
nehudruju,ale vsechno me pekne se...... 😀
jsem se ted najedla a jsem zrala do postele,ale nemuzu,abych pak spala v noci 😉
predstav si,ze se nam tady zblaznilo pocasi.....venku fouka vitr....do toho prsi a jeste je bourka 😀