Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

marhulinka
autor
1. lis 2009

Coko-krásu berou prý většinou holčičky 😀 Neboj to zase zmizí 🙂

coko.joko
1. lis 2009

Marhul holky to jsem nekde slysela,ale ja budu mit kluka..... 😉

marhulinka
autor
1. lis 2009

No Coko já si u tebe tipuji holčičku 😀 😀 I ty tvé nevolnosti... 🙂 😉

coko.joko
1. lis 2009

marhul budu to kluk ja to vim 😀 treba nam uz neco rekne dr....ted ve ct.

janysek70
1. lis 2009

Já vidím čokouška taky na holčičku 😉

coko.joko
1. lis 2009

tak dame sazku.....co vy na to......ja rikam kluk....a vy dve holky 😉

marhulinka
autor
1. lis 2009

Jojo u tebe je to holčička 😀 😀

coko.joko
1. lis 2009

jsem vam dala fotku toho meho bachoru tak mrknete,ale neni to moc kvalitni....nemam tu fotak...je to mobilem 😀 tak v tydnu napravim 😉

marhulinka
autor
1. lis 2009

😀 😀 prosím tě,kde že máš to panděro 😅 Na zádech,ne??

janysek70
1. lis 2009

No malilinko odfouklý pivsoňový mozůlek 🙂

marhulinka
autor
1. lis 2009

Já nemohu srovnat,fotila jsem se až ten 15tt....

coko.joko
1. lis 2009

ne pred sebou 😀 a na zadech budu mit za chvilku 😀 ale nejhorsi je,ze uz ho opravdu neschovam 😉

coko.joko
1. lis 2009

janysku presne tak pivni pupek....jo to byl cas..... 😉 tak jste se podivali a ja to zase smazu,at si tu nedelam ostudu 😀

marhulinka
autor
1. lis 2009

Coko a to bude mnohem hůůůůůůůř 😀 😀 Pak už to neschováš pod nic a před nikým 😀 😀 😀
Ale koukej pak s foťáčkem vyfotit a nechat!!!

coko.joko
1. lis 2009

jsem dneska mluvila s braskou a mel u sebe Kubina a ten me porad rikal:Teto a proc me nedas to miminko k telefonu,at si snim muzu popovidat...tak jsem mu to vysvetlila a on me rekl,ze mu mam dat teda brisko a ze mu neco rekne,ale nechapal,ze ono mu neodpovi...... 😀 srandovni...

marhulinka
autor
1. lis 2009

Joooo s dětma je psina 😀
Však počkej za chvíli tvůj prcek-teda prcková-uslyší,tak na ni hezky budeš mluvit a zpívat jí 😀

coko.joko
1. lis 2009

ja a zpivat.....hihihihi to by dopadlo.....to budu radsi poustet z radia 😀
jsem dala sprsku a ted jeste hodku a pujdu k telce..lehnu a uz se nehnu... 😀

marhulinka
autor
1. lis 2009

Jojo taky tu ještě pobudu....koukám na netu na nějakou inspiraci na vánoční dárky...letos mě nic moc nenapadá...a za chvíli jsou tu vánoce 😀

coko.joko
1. lis 2009

tak s tim ti neporadim marhul....ja resim kazdy rok darky co koupit a nekoupit 😀 😀

marhulinka
autor
1. lis 2009

Nojo letos docela tápeme...něco málo už máme,další tipy jsem nějaké našla...no a snad ještě něco vymyslíme... 😉 🙂

leny2
2. lis 2009

Ahoj holky,
tak jak jste zahájili nový týden? Mladej nechtěl vůbec vstávat, prázdniny jsou znát.

janysek70
2. lis 2009

🙂 Ahoj, já jsem taky nechtěla vstát 🙂 , v 9 jdu na školení 😠

leny2
2. lis 2009

Taky jsi měla prázdniny? 😵

janysek70
2. lis 2009

Prázdniny ne, ale měla jsem veget 😉

leny2
2. lis 2009

U nás funí takovej vítr, že jsem musela už jít zatopit a dneska asi ani nevylezu.

janysek70
2. lis 2009

Tady to taky lomcuje a sušák se točí jako o život

leny2
2. lis 2009

Tento rok se na zimu vůbec netěším, nemohlo by být rovnou jaro?

leny2
2. lis 2009

Janýsku, jak jsi vlastně na tom, kdy půjdeš na IUI?

septim
2. lis 2009

ahojda vsehcny vs moc zdravim, cokousi krasny brisko 😉 janysku tak kdy se zas za nami prijedes do HK podivat uz se moc tesim sezenu hlidani a projdem obchody 😀 vanoce mam uz vyresene holkam jsem koupila usinacka od chicco a detsky mobilni telefon, jeste dostanou odrazedla a to jim staci, stejne z toho jeste nemaji rozum, Misa dostane mobil, telku nejake obleceni a ted si vybrala jeste nejaky diar na heslo musim se po tom podivat, s Michalem jsme si darky uz dali tak to budu resit jen nejaky trickem a kosmetikou a rodina jako kazdy rok dostane nejaka darkova baleni 😉 taky budu muset jeste zajed do Ikei potrebuji dokoupit jeste nejake policky a obrazy a zrcadla do bytu tak to si dam k vanocum treba ja 😀

coko.joko
2. lis 2009

Ahojda,
septiku teda ty uz mas vanoce vyreseny a co dostane cokousek 😀 😀 jo brisko je pekny,ale to je pivni mozolek..zatim 😉
tento tyden ma V.volneji maji tu totis prestavku a tak si ho budu uzivat 😉 uz mame najaky plany tak se tesim...
janysku ty se porad vzdelavas......skoleni a skoleni.......
ted posloucham,ze v CR to je docela mazec s pocasim....hlavne mrzne a silnice nejsou sjizdne 😒