Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

leny2
1. dub 2009

Tak to přeji předem hodně zdravíčka, štěstíčka a splnění všech přání. 🙂 🙂 🙂

Hezky si to tam užijte a oslavte. 🙂

Septim psala, že bude v pátek taky slavit narozky, jestli se mi to neplete.

Tak Septim,
tobě taky hodně zdravíčka, štěstíčka, děti a manžel ať tě nezlobí. 🙂

leny2
1. dub 2009

Já měla Merional, to je jako Fostimon a pak Pregnyl a Crinone gel na zavádění po transferu.

leny2
1. dub 2009

Ale ty dávky hrazené pojišťovnou mi nestačily, tak jsem si musela dokoupit. Jinak bych moc nedoplácela.

marhulinka
autor
1. dub 2009

Nojo ještě čekám na Janyska ta myslím stimulovala tím,čím budu já....

Jojo SEPTIM slaví v pátek 28!!!! Tak pak budu taky gratulovat:o)))

Tobě díky....ale ještě mám čas!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😀 😀 😀

Jdu do sprchy a venčit.....paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

leny2
1. dub 2009

Pápá.

janysek70
1. dub 2009

Čus, Marhul přirazila jsem až nyní a už jsem ti to napsala do IP, tak zítra čitaj 🙂

septim
2. dub 2009

a mi nikdo do IP nepise. Zdravim zeny mam dobrou naladu neb mam konecne ty hodinky. 😀 Tobe marhulinko taky vse nej a kolitaho mas narozky, to jsi asi taky beranek 😀

septim
2. dub 2009

kde jste ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

janysek70
2. dub 2009

Zdarec Septim, jsem v práci 🙂

septim
2. dub 2009

ja jsem doma nerikej ze pracujes 😀

janysek70
2. dub 2009

Jj pracuji až se ze mě kouří, abych mohla brzy vypadnout směr k domovu a ještě se musím stavit nechat si přezout gumy a nakoupit 😉

coko.joko
2. dub 2009

Ahojda,
sept a jaky mas hodinky povidej a prehanej.....ja jsem taky dostala k narozkam hodinky od V.a jsem snima moc spokojena 😉
janysku ty pracujes???????taky bych mela jit nekam makat,abych nemela tolik energie... 😉
vcera odpolko jsem sedela s V.u Ryna a jak tam jezdili lode a nejaky kluci na skutru,tak jsem si pripadala jak u more 😉 😉

marhulinka
autor
2. dub 2009

Ahojky zdravím....je nádherně tak hnedka je lepší náladička,ikdyž ráno bylo kruté...dneska jsem už lezla po zdi....ale pak to vždy přejde.... ☹ Dneska mám termínek mršky....prsa bolí od včera....ale jinak asi dneska ještě nedorazí....tak asi zítra a budu hnedle volat do CARu 😀

SEPTIM-já nejsem beránek-já jsem ovečka 😀 😀 😝 😝 Ale tobě přeji jen to nej nej nej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Hlavně štěstíčko-pak už je všechno!!!!

Jina 😀 k narozky mám 16tého 😉

JANYSKU-díky za IP.....tak jsem si to spletla.....bleeee já myslela,že jsi tím stimulovala....to neva....už jsem to sondovala.....ale díky

Já chci taky hodinky!!!!!!!!!!!!!!!!

coko.joko
2. dub 2009

Marhul...tak ty uz budes stimulovat to je super....ja uz se taky tesim at uz je kveten a ja muzu jit na to.. 😎

tady mame taky krasne a zitra hlasi 25 stupnu to je uz leto a ne jaro 😀 se tesim az sebou flaknu na deku a trochu nachytam to slunko.....i kdyz nevim jestli se to chyti na me 😀

septim
2. dub 2009

coko koupila jsem si hodinky STORM takove na veeelikem kovovem naramku mam rada vse co je velke 😀 😀 😀 😀

septim
2. dub 2009

dala jsem je do alba ale tam moc nevyniknou ☹

coko.joko
2. dub 2009

Sept jsem to okoukla a jsou krasny moc krasny.... 🙂

janysek70
2. dub 2009

Čus 🙂

Sepťouši 🙂 , krásné narozeniny, hodně štěstíčka a zdravíčka a hodné dětičky a drahouška 🙂 a zbytek si kup 🙂

septim
3. dub 2009

moooc dekuji 😀 a tu zas nikdo 😀

janysek70
3. dub 2009

Čágo Sep, já ještě sedím za compem a ne se pustit do toho gruntování, ale prádla se už jedna várka mlátí na sušáku.

coko.joko
3. dub 2009

Ahojda,
teda tady to opravdu vazne nikdo nikde 😉 ze by to bylo tim sluncem 😀
sept..nevim kdy mas presne narozky,ale vse nej a at se ti splni vse co chces 😵 a az budu v HK,tak dame nekde panacka 😉
janysku ty porad gruntujes,uz jsi jak ja ja porad uklizim a porad to neni nikde videt a nejhorsi je to,ze ja jsem vcera opet prerovnala skrin a nasla jsem 3 boty,ktery jsem si koupila pred rokem a jsou jeste v krabici a V.je hotovej...ze porad nemam boty a pak najdu ve skrini a to je se vsim tady u me....ani nechci pomyslet co je vse v HK a ja o tom ani nevim 😀 😀

septim
3. dub 2009

mam je dnes. 😀 😀 😀 ja uz byla v posilovne na solarku. Nakrmila a dal spat deti a ted jsem uplne hotova. 😀

septim
3. dub 2009

i ty jedna hlavo derava 😀

coko.joko
3. dub 2009

je dneska 😵 tak je poradne oslav a at se o tebe dnes stara manzel 😝
jo hlavu mam deravou to uz dlouho...
no ja jsem teda jeste na solarku nebyla,ale chtela bych taky zajit jsem jak vapenka 😀 😀 a treba by me to pomohlo 😕

septim
3. dub 2009

taky jsem jak vapenka jsem zvedava kdy budu hneda 😀

coko.joko
3. dub 2009

no to musis asi chodit casteji na to solarko.... 😀 a pak budes jak cernoch

leny16
3. dub 2009

Čau kočky 😀
taky jsem jak ředitelka vápenky 😕 ale ted na sol. nemůžu 😖
septim- vše nej, nej k narozkám a hlavně hodně sssssssseeeeee.........uuuuu 😀 😀
coko- taky se mi stávalo, že jsem si koupila boty a v životě je neměla na sobě, ostudy jsme 🙄
jany- ty furt gruntuješ, můžeš přijet i ke mně 😅
marhul-hodně štěstí na stimulku, budu držet palečky 😉

janysek70
3. dub 2009

Nikam nejedu, mám od včera nové gumy a to bych si je umazala a ošoupala 😅

coko.joko
3. dub 2009

ahojda leny16....... 😀 😀 😀
holky,tak jsem si pustila radio a hrajou tam tak krasne,ze sedim a popijim kavicku a posloucham 😉 Jandu,Nagy atd no krasa 😉
jo leny to ja bezne a s vecma to delam taky a porad hucim,ze nic nemam a pak to nemam kam davat,tak delam hodnou tetu a davam v HK neterim a nebo sousedce pro holku 😀 😀

janysek70
3. dub 2009

Čok, mně můžeš taky dělat hodnou tetu, já jsem taková socka, já po švagrové klasicky dědím botasky, škoda nic jiného nemůžu, je jako lunt