Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

janysek70
19. lis 2009

Ne do postele ho neberu, ani nechodí do ložnice, když tak já jdu, tak se zastaví ve dveřích a to máme jen zašupovačky a čeká.
Ten náš je taky pěkný čert, Michal ho chtělmobilem vyfotit, ale to se nedalo, hned běží k němu.... Já si lehla a on na mě skákal a ňufňal mi pořád do oblčeje. No sranda, úplně se to s ním doma rozsvítilo, Michal je z něho poprděný a moc se smějeme, po těch měsících smutku a kdy už nám to pořádně lezlo na nervy, konečně změna.
No a večer prcek chrápal asi od 19 do 22 a pak ožil, když jsem si chtěla jít lehnout, tak jsem musela dál čučet na bednu a tím jsem přišla o sexuální orgie, bo starouš zatím usnul (ráno se mi ptal, proč jsem ho nevzbudila). Ráno jsem zaslechla zakňourání, tak jsem rozsvítila a pinďa seděl ve dveřích do ložnice, tak jsem vstala a ono byly teprve 4, tak jsem si přelezla do obýváku na sedačku a prcek si vlezl ke mně a chrápali jsme dál. Je zlatý 😵

marhulinka
autor
19. lis 2009

Janysku však jsem říkala,jak to doma s tímhle chlupatým miminkem ožije!! My byli jako vyměněný,taky se nám srdíčka rychleji hojila od naší ztráty a bylo to fajn...
Jojo oni se rychle spánkem zregenerují...stačí jim trochu a jsou zase čiloučký...no vidíš to...chce se mazlinkovat i ve spánku 😀

coko.joko
19. lis 2009

Tak devcatka,jsem zkoukla serialky a muzu jit varit..protoze mam hlad jako vlk 😀

marhulinka
autor
19. lis 2009

Copak budete mít dobrého?? Já uvařeno už mám 😀

coko.joko
19. lis 2009

marhul ja vim ty varis na 3 dny do predu 😀

marhulinka
autor
19. lis 2009

Néé to jen výjimečně,že uvařím dva chody a je to na tři dny 😀 😉
Teď mám uvařeno čerstvě...dva dny předtím byl houbový gulášek,jednou s rýží jednou s těstovinama 😀

coko.joko
19. lis 2009

hm....gulasek moc dobry.......
ja dnes varim jen brokolici a bramburky 😀 lehke jidlo...... 😉 Vrata me porad nadava,ze z naseho mimi bude kralik,protoze porad se cpu jen zeleninou a sem tam maso 😀 ale me nic jineho nechutna a proto asi nepribiram 😅
holky vcera si Vrata zkousel ti tehu laclace a ja se tady smala doma jak v tom vypadal a rikala jsem mu,ze ma uz krasny pupek 😀

janysek70
19. lis 2009

😀 😀 😀 Vyfotila jsi nám ho????
Fuj brokolici 😝 😀

coko.joko
19. lis 2009

janysku brokolice a spenatek je moc dobrej a ne tfujjjjjjjjj 😀
ne,protoze se nechtel nechat......a porad delal drzky 😉 jsem mu rikala,ze to dam na MK a budu delat,ze to jsem ja....byste koukali jak me rychle vyrostlo brisko..... 😀 😀

coko.joko
19. lis 2009

zitra rano me leti Vrata pryc a bude doma az v sobotu v noci.....tak musim vymyslet nejaky plan..... 😀
a jnak holky dneska je venku tak nadherne.......sviti slunko a hlasi 16 stupnu,tak se tesim ven jen tak na lehko 😝

marhulinka
autor
19. lis 2009

Coko 😝 😝 ale houbový...to Marhulka nepapá...měl to jen manža 😀 Já měla jen omáslovaný těstoviny 😀
Mňaaaaaaaam brokoličku s brambůrkem bych si teda dala...a ještě na to třeba strouhaný sejráneček...mňaaaaam
Jo tak moje těhukalhoty si zkoušel i můj taťka...dělali jsme si srandu,kdo má větší břicho...no nejdříve bych řekla,že vedl můj manža...teď ho jaksi začínám vážně trumpfovat 😀

janysek70
19. lis 2009

Tady je krásné slunečné dopolko a meteo ukazuje 12 stupňů a šipku nahoru

marhulinka
autor
19. lis 2009

U nás je taky slunečno,stupně nevím,to bych musela jít vedle do pokoje 😀

coko.joko
19. lis 2009

😀 tak super krasne vsude kam se podivam 😀 a ze vidim az do CR..... 😀
ja papam vse krom drzkove polevky..........tfuj......tu nemuzu ani citit 😀

coko.joko
19. lis 2009

Holky me tak svedi brisko,ze nevim co mam uz delat 😒 bych se nejradsi udrbala 😀

marhulinka
autor
19. lis 2009

Nedrbej,hlaď a mazej 😉 🙂

coko.joko
19. lis 2009

marhul mazu rano i vecer 😀 i kdyz bych se namazala radis cernym pivkem 😀 ale to hold ted nejde a ani nepujde jeste pekne dlouho 😀 me totis uz nebylo dlouho zle 😉

janysek70
19. lis 2009

Hele "žirafko", já tě ale vůbec neznám 😀 😀 😀

coko.joko
19. lis 2009

ha........ja te vlastne taky neznam 😀 frajerko........... 😉

marhulinka
autor
19. lis 2009

Koukám,že se tu nikdo neznáte...za to já vás znám obě 😀 😀

coko.joko
19. lis 2009

marhul a ty jsi kdo?Znam te jen pres net a vim kde bydlis,ale to je vsechno 😀

coko.joko
19. lis 2009

Tak jsem napapkana a odeberu se na gauc,at me krasne stravi 😀 😀 tak se tu mej te a vecer kdyz to stihnu tak mrknu 😎

marhulinka
autor
19. lis 2009

Já jsem tajná agentka 😀
Krásný gaučink 😀

janysek70
19. lis 2009

Tady je to samý Vorvaň gaučový 😀 😀
A máme další snažilku-čekatelku, volala mi Věrka a včera byla na KET, tak na ni teď budu moc myslet, aby se ji to už podařilo. Jsem ji zase lanařila, ať se zkamarádí s PC, že budeme psát pomalu, tak jsem na ni zvědavá 😉

marhulinka
autor
19. lis 2009

Já neee já jsem vorvaňka koníkovka 😀 😀 Už mě bolí prdel,jak tu dneska pořád vysedávám 😀 Jen vždy odběhnu a jsem zase tady 😀
No však za chvíli mi to skončí,bude návštěva a pak jdeme zase pryč

coko.joko
19. lis 2009

jsem se holky krasne vyspala aj jsem jednou chrupla 😀 😀 ale na zadech se me uz blbe lezi a na brisku taky..tak musim vymyslet najakou polohu...... 😀 😀
super Verka to je dobre aspon se neco deje...jo at se s kamaradi a muze tu s nama cvakat....

krtekh
19. lis 2009

ahoj - tak nejdřív jsem zkoušela kousek dočítat a co to vidím 😉 tady to žije malým pejsánkem - tak janysku ať je u vás pesan spokojený, přiznám se, že poslední dobou taky koketujeme s myšlenkou na malého pejska, ale to počáteční čůrání mě dost děsí - mám dřevěnou podlahu a hodně spáry, představa, že mi tam načůrá do spáry, tak nevím nevím, to bych nevyčistila a rozebírat celou podlahu by fakt nešlo. tak nevím.....

coko.joko - prosím tě, jak jsi sem nedávno dávala recept na perníčky, chci se zeptat, jaký jsou - myslím po upečení tvrdé a pak změknou? Za jak dlouho, nebo jsou hned měkké. Já teď chci vyzkoušet nějaký nový recept, tak si říkám, jestli nezkusit tenhle od tebe. Terezka se na pečení už moc těší - je to taková malá kuchařka.

ještě k tomu spaní, možná jsi o tom už slyšela, ale super věc na těhu (a i potom na mimčo samozřejmě) je kojící polštář - já bych bez něho ke konci těhu vůbec nespala, jsem zvyklá spát na břichu - což jasně nešlo, na zádech mě boleli záda - takže jsem ležela na boku a ten polštář jsem si různě nasoukala pod sebe - mezi nohy atd a spalo se dobře. nikde nic netlačilo - fakt doporučuji.

Dnes jsem tu měla celé dopoledne dvě kamarádky - obě maminky dvojčátkových holčiček, jedna z nich byla i s holkama, holky mají 2 roky a jsou tak živý 🙂 teda klobouk dolů před dvojčecími maminkami. Ale bylo tady teda život - to jooooo bylo to mooc fajn.

marhulinka
autor
19. lis 2009

Tak jdu juknout,než vyrazím pryč 😉

Coko to sis moc nedadla...jen malou hodinečku 😀 Já spím na boku..těhulky mají spát nejlépe na levém 😉 a někdy si mezi nohy cpu polštářek 😀

Krti nám třeba pejsan ani jednou nečůral vedle...hezky chodil na plínku...správně už mají být pejsani na to naučení,když si je přivezou nový majitelé domů 😉

leny2
19. lis 2009

Jsem byla s mamkou na nákupech, děda hlídal maroda. Dneska jsem si udělala radost a koupila nádherný bodýčko, padlo mě do oka, tak ho teď furt prohlížím. 🙂

Marhulinko, ten náš teda čůral všude, docela mu to trvalo než se naučil. Ale hned jsem to vždy vyčistila a dobrý. To jste měli Beníka už hezky vychovaného odmalinka.

Janýsku, my jsme taky nechtěli aby spal v posteli a stejně tam spí, spí na dece u nohou, ale ani o něm nevím.

leny2
19. lis 2009

Janýsku, vyřiď Věrce, že jí držíme palečky, aby se to povedlo.