Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

krtekh
19. lis 2009

jo holky, vím, že by pesan měl už umět čůrat venku, ale.... ne každý to umí,jak je vidět u leny, nebo janýska. Stejně to je i s kočkama, než se to naučí, tak taky čůrají všude ☹
já teď brouzdám na netu a hledám inspiraci na vánoce pro Tes. Chceme jí koupit kuchyňku, ale potřebuju k tomu ještě něco menšího a vůbec netuším co. Teda věděla bych, ale nechci jí kupovat x - dárků po tisícovce :o( chtěla bych jeden velký a pak nějaké menší (levnější) a to nevím co. Má hraček, že není pomalu kam šlápnout - už se nastěhovala s hračkama i do obýváku ☹ 🙂 jenže nejde nic nedat k vánocům, že? Stejně to je jen o těch dětech.

leny2
19. lis 2009

Krtekh, to máš pravdu, musí tam mít pod stromečkem plno dárečků, taky vždycky kupujeme jeden hlavní velký a pak malé.

coko.joko
19. lis 2009

Krtek ty pernicky jsou tvrdy a pak zmeknout ja nevim mamka je mela mekke za 6 dnu a me to trvalo dele,takze asi zalezi kolik tam das toho medu,protoze cim vic medu tim jsou tvrdsi ty pernicky,tak opatrne snim...... 😀
jinak darek pro Tes.....koukni do Tesca maji tam super Notasy pro holky i kluky a uci se cist,pismenka a skladaji slova a taky tam jsou hry..stoji to 400kc a bracha to koupil malemu 4letemu Kubovi a ten je uplne hotovej porad to nosi a uci se sam a je hrozne dulezity.. 😀 ze uz umi pismenka a cist slova a taky se podepsat....to si myslim je dobra vec....
stim polstarem to vim,ale porad cekam.... 😉 😉 ale budu si ho muset asi koupit.......

krtekh
19. lis 2009

coko - díky za odpověď i za tip. budu se muset do Tesca vypravit. Teď mě napadlo, že by se jí určo líbil i takový ten koníček /nebo méďa) co se dá pokreslit, pak se vypere a může se kreslit znovu - je to naše malá malířka, právě teď vymalovává vodovkama. Tak to musím vymyslet.

coko.joko
19. lis 2009

krtek tak to nevim a neznam medvidka a konicka 😉 ale ten notas je fakt dobra vec.....jsem rikala,kdybych byla tehu v lete tak ho koupim uz nasemu smudlovi,ale to bude zase uplne neco jineho 😀 a potom by me rekl co to je.....ted frci uplne neco jineho......

krtekh
19. lis 2009

🙂 🙂 jasně coko - to je ještě hooodně brzy 😉 si počkej, pak bude fůra jiných hezčích (třeba) věcí, jen si to pak užij prolejzat net a obchody a vymýšlet co by se mu zrovna v tu danou dobu líbilo. Holky vždycky jsem říkala, že nebudu kupovat moc hraček a ted bych si mohla otevřít hračkárnu - chi chi. však to asi znáte všechny

coko.joko
19. lis 2009

krtek tak u nas to je uplne jasny....prcek bude mit hokejku,brusle a vyzbroj a bude spokojeny a tatinek jeste vic... 😀 😀 a hracky uz mame nejaky od tety sept 😉 tak se tesim na unor,az se v tom budu hrabat 😀 😀

septim
19. lis 2009

😉 janysku gratuluji k mazlikoj, taky bych chtela ale u nas by ted neprosel, byl by to chudak holky by ho znicily 🙂 cokousku to svedeni radsi rekni Dr, nemusi to nic bejt ale muze to bejt od jater a musi se to hlidat, ja s tim mela problem az ke konci tehu ale stava se to i ted 😒

janysek70
19. lis 2009

Sep ahojda 😉 , to máš pravdu, holčinky by ho utahaly 🙂 . Už je ti dobře?
Taky mi to napadlo s těmi játry, ale nechtěla jsem být za chytrolínu, tak se teď přidávám 🙂

septim
19. lis 2009

ahoj janys ja vim ze doktorka kdyz jsem ji rekla ze me svedi bricho myslela jsem ze se udrbu tak okamzite odber krve a ihned poslat na rozbor, to te nechci cokousku strasit ale nekdy se to v tehu stava ale snad to nebude ono 😉

coko.joko
20. lis 2009

Ahoj......teda ja prvni to koukam.... 😀 jsem sama a tak jsem si polezela a zitra budu moct taky 😉 sviti nam tu slunicko,tak jdu s kamaradkou odpolko ven a pak asi nekam na nejaky dobry kaficko. 😉
janysku a sept to opravdu muzou bejt jatra...me hrabne...si pripadam,ze mam uplne vse co muzou mit tehule...... 😒

janysek70
20. lis 2009

Hoj, hoj, čoko, raději to dr. řekni, nevím, jak moc silné to svědění je, ale aby se to nestupňovalo a měl to pod kontrolou.
Tady taky nádherně, ale ráno byl šedivec

marhulinka
autor
20. lis 2009

Krásný páteček všeeeeeeeeem 😉 🙂

septim
20. lis 2009

neboj cokous treba to nejsou jatra, ale Dr.to rekni nekdy jsou s nimi v tehu holt problemi a pak se musi brat leky,ale neboj urci te to bude ok. janysku tak kdy zas pojedes smer HK

coko.joko
20. lis 2009

Ahojda janysku..to mam docela po nalade 😒 ale musim mu to rict....ja mu to chtela rict uz pred tim,ale jsem si rikala nebudu mu rikat kazdou ptakoviny,ze me svedi bricho 😉
no ja nevim jak bylo tady rano jsem ted vstala a kouka na me slunicko 😀
co pejsek??????
Jo a jinak septiku jsem rada,ze ses ozvala tady na MK a az budes mit naladu,tak pisni na nasi linku 😀

coko.joko
20. lis 2009

jsem si te privolala sept.......taky dobry
😀 😀

marhulinka
autor
20. lis 2009

Janysku co pejsáček??

janysek70
20. lis 2009

No co to tady flákáte, já pracuji a nějak jsem se do toho zabrala a čučkám, kolik už je hodin. 😀
Jo a to ještě volala máma, že mám přijet na kafe, že chce vidět Bendíka 😀 . Jo a prďola zase stával ve 4 hod a nechtěl do pelechu a já odmítám se každé ráno stěhovat do obýváku na sedačku, tak jsem raději vzala deku a šoupla na ni trhače do postele a spali jsme dál 😀 😀 😀 . Jo a večer jsem byla ve sprše a Michal mi přišel říct, že udělal bobek a že on to teda uklízet nebude, tak raději čekal a hlídal hovno, než vylezu z koupelny.

marhulinka
autor
20. lis 2009

Já přišla před chvilenkou z venku...byla jsem s pejsanem na louce 😉 Venku je sluníčko,ale na mě stejně studený vzduch...
Nooooooo tak už máš trhače v posteli...tak to už tam zůstane 😀 😀 😀

janysek70
20. lis 2009

Jsem si ho večer vykoupala, tak voní. Spát tam teda nebude, to by šel náš sexuální život do řiti, ještě by nám do toho kecal, ale na ranní dospinkání mi tam nevadil. 🙂

marhulinka
autor
20. lis 2009

Jooo náš je taky teď voňavoučký...jako kdyby byl vypraný v aviváži 😀 😀 usnul na čerstve vypraném a voňavém povlečeníčku a tak celičký načuchnul 😀 😀
No to si piš,náš byl jako malý taky pěkný kazišuk-se cpal mezi nás 😅 Ale pak už v pohodě,většinou se k nám otočil prdelkou a šel pryč 😉 🙂

coko.joko
20. lis 2009

Jsem zkoukla serialky a muzu jit neco delat... 😀 musim uklidit....a odpolko jdu ven,takze dneska tu asi moc nebudu 😀 😀

janysek70
20. lis 2009

No čoko, kdo ti tam dělá ten bordel, když ležíš na gauči a nebo sedíš u PC??? 😀 😀

marhulinka
autor
20. lis 2009

Taky by mě zajímalo,co bude Cokoušek uklízet 😀
Odpolko taky budu pryč...jedeme nakupovat 🙂

coko.joko
20. lis 2009

janysku by ses divila jak to tady vypada 😀 ja nesmim nic delat,kdyz je doma manzel a tak kdyz odjede na dva dny tak radim s hadrem a smetakem 😀 😀 jinak uklizi on,ale znas to.......

coko.joko
20. lis 2009

tak uz mam loznici a obyvak uklizeny na jednicku 😉 ted jeste koupelnu a kuchyn a mam hotovo,ale zmaha me to musim pomalu 😉
a venku je tak krasne.....mam otevreny balkonove dvere a to slunicko no uzasny 😀 😀 nechce nekdo prijet na kafe....rada ho udelam

janysek70
20. lis 2009

To by bylo to nejdražší kafe na světě s tím cestovným 😀 😀 😀 , já jsem si na něho zajela k našim 7km a již jsem zpět 🙂

marhulinka
autor
20. lis 2009

Jdu juknout...já udělala pejsanovi masíčko,připravila jsem si na pak plný koš žehlení a za chvíli razím ven s pejsanem naproti manžovi...

marhulinka
autor
20. lis 2009

Coko tak přijeď ty...to bych klíďo i něco upekla 😀

janysek70
20. lis 2009

My jsme se taky vyluftovali na sluníčku. Zítra snad taky bude krásně, chci prát. A odpolko přijedou M. rodiče, podívat se na Beňďu.