Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

marhulinka
autor
28. pro 2009

Pokojíček bude skoro celý komplet...jen ještě chceme koupit nějaký regál,aby bylo kam dávat knížečky a hračky,tak jsem ráda,že to bude 🙂

leny2
28. pro 2009

Tak já se přesunu k telce, zítra pokecáme.

marhulinka
autor
28. pro 2009

Myslíš odsávačku na mlíčko??
No já doufám,že budu kojit...protože jinak je to děs běs...tím kojením se dost ušetří 🙂

marhulinka
autor
28. pro 2009

Pa pa a krásný večer 🙂

leny2
28. pro 2009

Jo, myslela jsem na mlíčko, já měla problémy s kojením, málo mlíčka, malej furt brečel, musela jsem od začátku přikrmovat. Tak doufám, že to teď bude jiný, chtěla bych kojit co nejdýl.

leny2
28. pro 2009

To máš pravdu, že se dost ušetří, to prachy jen lítaly za Nutrilon.

leny2
28. pro 2009

Tak zítra, pá.

leny2
29. pro 2009

Ahoj holky,
tak už máme úterý, dneska má kontrolu Uhlicek.
Janýsek mi dělá starosti, že se vůbec neozvala, snad je holka v pořádku.

coko.joko
29. pro 2009

ahojda,
tak jsem doma poklidila a jsem uplne hotova 😉 nejak me to zmaha.
leny jojo uhlicek jde na kontrolu,tak doufam,ze to dopadne dobre.....ja jdu dnes taky a rovnou na dve...v jednu a pak ve tri..... 😵

coko.joko
29. pro 2009

Tak jsem mluvila s janyskem,zaludek ma ve vysinach,boli ji hlava a porad kasle,takze nechodi na pc a odpociva.Mam vas vsechny pozdravovat a az se ji udela lepe,tak pisne a hlavne se tu ukaze....takze se nemate bat.... 😉

marhulinka
autor
29. pro 2009

Krásné ránko 🙂

Uhlickovi na kontrolu tfuj tfuj tfuj 😉 Uvidí se,kdy to bude 🙂

Coko tobě dneska na ko a hlavně velký utz tfuj tfuj tfuj 😉

Coko ty máš na Janyska tel? Nepošlel jí sms?? Že si o ni děláme starosti??

leny2
29. pro 2009

Je, Coko, to jsi hodná, že jsi zjistila info o Janýskovi, tak ať odpočívá a až se jí udělá líp, ať přijde mezi nás.

Coko, držím palečky, ať ti kontroly dopadnou dobře.

Já jsem taky vytřela podlahu a teď musím jít vařit.

leny2
29. pro 2009

Ahoj Marhulinko, co budeš dneska vařit?

coko.joko
29. pro 2009

😉 marhul uz jse ms janyskem mluvila a vse jsem pisla takze je v poradku,akorad ma ty nevolnosti tehulkovsky 😉 jako mel asi kazdy z nas 🙂 jinak vam moc dekuji jsem napnuta jak ksandy jak to bude vypadat a hlavne,doufam,ze se nam ukaze broucek at ho mame nahranyho......
leny ja dnes nevarim...... 😀

marhulinka
autor
29. pro 2009

Coko díííííííky hnedka je člověk klidnější 🙂 Tak ať hezky odpočívá a je jí brzičko dobře.

Já nevařím,vařil manža 😉 Ale bude to asi až k véče...dneska se budeme stavovat na obídek v Pardubicích 🙂

marhulinka
autor
29. pro 2009

Tak krásný den,jdu se nachystat a pak vyrážíme směr Pardubice 🙂

leny2
29. pro 2009

Marhulinko, tak hezký výlet do Pardubek.

leny2
29. pro 2009

Coko, tak ať se prcek hezky ukáže a zamává vám.

leny2
29. pro 2009

Tak jdu vařit.

coko.joko
29. pro 2009

jo dekuji holky,jsem byla ve sprse... 😀 tak vecer mrknu....a pisnu co a jak

uhlicek
29. pro 2009

Ahojky hlasim se po kontrole,zatim se nic nedeje a ani to na porod nevypada,dnes me vysetroval i vnitrne,jsem uplne zavrena,tak musim kuliskovi domluvit 🙂 ,jinak se mu dari dobre podle monitoru,na UZ vse v poradku,placenta je dobra,mela jsem strach,protoze pri Misovi,jsem ji mela ke konci spatnou,tak uvidime pristi utery,a pak jeste v patek a kdyz tak dalsi tyden pujdu na prijem na vyvolani,to se mi ale vubec vubec nechce.

leny2
29. pro 2009

Uhlicku, tak to asi na nový rok nedopadne, co? Ale ono někdy to nevypadá a pak se to najednou rozjede a je to. Tak nám zase podej hlášení jak jsi na tom, držíme palečky.

leny2
29. pro 2009

Coko, japak ty jsi dopadla?

marhulinka
autor
29. pro 2009

Uhlicku jé kéžby to přišlo před vyvolávačkou....někdy to tak bývá... 😉 mimčo se zalekne a raději jde na svět samo 🙂

marhulinka
autor
29. pro 2009

Coko to vzala přes město...šli na nějaké papu a do obchodů,jak je znám 😀

leny2
29. pro 2009

To máš pravdu Marhulinko, Coko oslavuje ve městě.

marhulinka
autor
29. pro 2009

Nojo si nacpává bříško 😀

My dneska taky máme k véče pizzu,tak se na ni už těšíme 😀

marhulinka
autor
29. pro 2009

Byli jsme v těch Pardubkách a tam bylo všude lidí jak smetí....asi mají všichni mezi svátky volno a chodí po obchodech 🙂

leny2
29. pro 2009

Tak dobrou chuť.

Nějak mi stávkuje net, tak snad zítra to půjde líp. Pá

marhulinka
autor
29. pro 2009

No a my zítra budeme mít nové koberce do ložnice a do pokojíčku,tak se těšíííííííííím a pokojíček budeme přestěhovávat...já si to už rozkreslila,kde co chci mít...tak manža s mým bráškou budou makat a já dirigovat 😀 😀