Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

mysicka.hk
3. led 2010

Janýsek dočítá?

leny2
3. led 2010

Janýsku, jak jsi prožila vánoce?

mysicka.hk
3. led 2010

Čoko co filmeček, máš ho celý?

leny2
3. led 2010

Marhulinko, to koukám, ty a sladké jídlo? Hormony dělají divy. 🙂

coko.joko
3. led 2010

😉 marhul myslis,ze uz to je prcek 😉
mysko,to je moc dobre,ze si nekde byla a nejsi sama doma.....ciznanko bych taky dala.....mnamka
janysku....vanoce a silvestr u cokousku byl uplne v klidu a v pohode...proste doma u telky... 😀 byla jsem na velkym UTZ a na UTZ 4D a prcek je zdravi a uz moc velky.....brisko me roste a uz ho neschovam 😀 😀 a co jak ty a vanoce a co na to rodice,ze jsi tehulka

leny2
3. led 2010

Mysicko, teď jsem dočítala včerejšek a čtu o tvém rozchodu, to mě mrzí.

coko.joko
3. led 2010

mysko ja mam jen tu pulku musim to vymazat a zkusim ztahnout znova 😀 😀

leny2
3. led 2010

Coko, to by už mohl být prcek, ze začátku to je takové bublinkování.

mysicka.hk
3. led 2010

Leny hrozně to bolí i pejsek to nese špatně,
ale všichni si myslí že se mu to rozleží v
hlavě a vrátí se. Nevím co bych dělala
sama v baráku.

leny2
3. led 2010

Mysicko, tak se to nedá ještě urovnat? Promluvit si spolu. Já jsem měla svůj první vztah 3 roky, pak chtěl přítel taky pauzu, ale už jsme se k sobě nevrátili, už jsme se odcizili a já si pak našla někoho jiného (manžu).

coko.joko
3. led 2010

Holky a jinak,kdyz me to tady vse dobre dopadne,tak 20.-21.2 jsem v HK,takze kdo bude chtit jit na srazik,tak,ale dopredu dat vedet at vim jaky den muzu jet k rodicum.....nikoho nenutim,ale ucast je nutna 😀 😀 je jasny,ze SEPT,COKO jde urcite 😀

janysek70
3. led 2010

Dočetla jsem jen 1/2 stránky, to dnes nedám......
Myško, je mi to líto a přeji, ať se to srovná!!!
Čoko, tobě gratulka, už bych chtěla mít po tom 20tt, abych měla za sebou ty testy a věděla, že to bude v pořádku.

marhulinka
autor
3. led 2010

Janysku jasně nedočítej,to nejdůležitější ti písneme...nebo to už víš...

marhulinka
autor
3. led 2010

Coko já nebudu nic slibovat,protože nevím,co v té době může být 😀

coko.joko
3. led 2010

presne janysku nedocitej to nedas a jeste kdyz mas dalsi dve diskuze 😉 to tady budes do rana.....si tady ted delam pizzu mam hlad.......

leny2
3. led 2010

Janýsku, tak už nás nenapínej, jak bylo o vánocích?

janysek70
3. led 2010

Tak jsem shlédla fotečky čoko a máš už pěkného chlapáka, to je moc pěkný 😵 😵 😵 😵

janysek70
3. led 2010

Já nenapínám, jen chci vědět, co je u Vás nového, nemůžu hned mluvit jen o sobě, tak Vás zatím lustruji 😀

leny2
3. led 2010

Coko, já taky nic neslibuju, ale když to půjde, tak ráda dorazím.

leny2
3. led 2010

Janýsku, u nás nic nového, ve čtvrtek mě čeká test na cukrovku a poradna, cítím se dobře.

janysek70
3. led 2010

Vánoce docela ušly, tak nějak to šlo vše trošku mimo mě, vždy jsem dopolko proležela, pak jsme jeli k rodičům, druhý den k druhým a třetí přijeli k nám, tak moc klidu nebylo, zato tyto 4 dny jsme se jen váleli u telky a to mi vyhovovalo 🙂 a zítra do práce 😒 😠

leny2
3. led 2010

Jo, holky, včera měl náš Miki narozeniny, málem jsem na to zapomněli, měl 1 rok. 😵

leny2
3. led 2010

A co oznámení rodičům, jak reagovali?

coko.joko
3. led 2010

janysku,dekuji je to cely tata svalnaty 😀 😀 dr.nam rikal,ze je moc velky a mohutny......tak jsem na toho naseho prdu zvedava.......
jasne ja jsem jen chtela,aby jste to vedeli dopredu a kdo bude chtit klidne se muze pripojit.....neni problem....

leny2
3. led 2010

Janýsku, to ti věřím, já jsem taky od toho 7 tt byla lazar až někdy do 12 tt, furt jsem jen polehávala a rozdýchávala blivno.

marhulinka
autor
3. led 2010

Leny téééééda styďte se 😀 A copak dostal?? Potřásání pacinkou a pusinky proběhly??

marhulinka
autor
3. led 2010

Coko takže budete mít malého golemka 😀 😀 Kolik prcek váží?

janysek70
3. led 2010

Jo a asi chcete vědět, jak jsme to oznámikli a jak to přijali....., no romantický film a veškerá červená knihovna hadr 😀 😀 😀
Oscenovali jsme UTZ, vlepili ho do krásného vánočního vínového blahopřání a stříbrným písmem napsali: "Dědečku a babičko, už mi bije srdíčko...." a Krásné vánoce 🙂 a na Štědrý den odpolko jsme k oběma rodičům na otočku zajeli popřát hezké vánoce a podali jim obálku, že jim to čouhalo ze schránky 😉

leny2
3. led 2010

Marhulinko, potřásali jsme mu pacinkou, dostal mňamku kuřecí masíčko a takovou uzenou tyčinku, tu má strašně rád, u té vydrží strašně dlouho,furt ji ohlodává, než ji zlikviduje. A dneska jsme šli na krásnou dlouhou procházku, tak se vylítal, teť tu leží a chrupe. 🙂

coko.joko
3. led 2010

ti dam marhul golema 😀 😀 mame 21cm a vazi pul kila 😉 takze je napred...podle tabulek