Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

leny2
17. dub 2009

Otevři si fotoalba, tam zadej "Moje alba" a přidej fotky, jestli jsem to dobře napsala.

janysek70
17. dub 2009

Uhlíčku, úplně nahoře na stránce je uživatelka: tvůj nick a vedle je nastavení a to když rozklikneš, můžeš si doplnit údaje o sobě a dětech a pak je nahoře lišta domů-diskuze-bazar-alba, tak když klikneš na alba objeví se ti moje alba a tam můžeš vkládat své fotečky a k nahlédnutí jsou potom vždy vedle příspěvku pod tím foťáčkem......

Tak u tebe opravdu IVF zabodovalo.... 🙂
Já jeden vejcovod mám, ale taky mi je naprd 🙂

marhulinka
autor
17. dub 2009

Ahojky,tak jdu nakouknout....jela jsem nakonec na nákup s bráškou,vzal si dneska dovču,takže mi přijel i popřát...tak jsem ho pozvala na pizzu....Teď odjel a já mám kávičku a naložila jsem pračku....musím jít naložit to masíčko na hory .....
Jdu dočíst...

janysek70
17. dub 2009

Též kávuji, bouřka se přehnala a už svítíčkuje sluníčko, jen ten kůň splašenej mi pořád schazuje a neodesílá příspěvky a je pomalý 😖

leny2
17. dub 2009

Marhulinko, užívej volného dne. 🙂 Já ještě makám, ale už mám skoro všechno hotové, tak je pohodička.

coko.joko
17. dub 2009

marhul ty mas zivot 😀 bracha te odveze a pak jeste obed pizza tomu rikam super narozky 😉

leny2
17. dub 2009

Taky jsem si udělala kafíčko, ale zákuseček chybí.

marhulinka
autor
17. dub 2009

Tady trochu kapalo,když jsme venčili pejsana....ale slunce teda nevidím.....mrzí mě to,že jedeme na ty hory a počasí se zrovna pokazilo....to zase budeme jen chlastat 😅

marhulinka
autor
17. dub 2009

COKO-jojo jsem ráda,že mám super brášku 😉 Hezky jsme nakoupili....já mu teda pořád něco nutila a on že nic nechce!!! Vrrrrrrrrrrrrr tak ale pak jsem mu doma zaky něco nabalila....chichichi a pizzošku jsme si teda náležitě užili....mňam....

Já teda dortíka neeeeeeeeeeeeee........... včera jsme si dali s holkama v pizzošce salát a pak jsem je pozvala na kafe a tiramisu--dělají ho tam do skla-něco neuvěřitelného...v životě jsem při nějaké mňamce neměla tak slastný pocit....chichichi docela bych našla jedno srovnání 😅 😀 😀 😀 Fakt něco!! Bomba!!
Takže mám vybráno na hooooodně dlouho od sladkého......

janysek70
17. dub 2009

Nóó´paní je gurmán 😀 a ještě chce srovnávat 😅

coko.joko
17. dub 2009

to je dobre marhul,ze mas super brasku a je ho mam taky super,vzdy me pomohl 😉
je sladky to ja neee,a tiramisu to jsem ochutnala tady u nas u Itala a bylo to dobry,ale snedla jsem jen kousek,protoze me to proste nechutna 😀 nevim cim to je 🙂
kde mate chaloupku marhul.......?

marhulinka
autor
17. dub 2009

Janys - no pravda večer jsem měla ještě jeden "zákuseček" od manžílka a srovnat se to tak nedá 😀 😅
Ale přeci víte,že mě stačí vzít jen za ruku - někdy 😀 😀 😀
Čoko-myslíš jako tady,kde máme chalupu:??? No vlastně jednu mají rodiče kousek od HK-asi 16km a druhou mají druhý rodiče asi 25km....

coko.joko
17. dub 2009

jo,jo marhul to jsem myselala,kam jezdite na chaloupku,tak to je super jeste si muzes rict na jakou chces 😀 to my mame jen byt v panelaku a tak jsem rada,kdyz muzu vypadnout a jsem u nasich na vesnici kde maji barak a velkou zahradu a okolo me bahaji dve fenky a pripadam si jako doma a hlavne jako za mlada 😀 😀

marhulinka
autor
17. dub 2009

COKO-my většinou jezdíme jen k R.rodičům na chalupu na víkendy....naši mají na chalupě kočičky /které jsou dvakrát takové než náš pes/ a já se docela bojím....aby mu nešlehly......oni si to tam hlídají a mají ho jako myšičku.... 😀 😅
Je to fajn,když může člověk vypadnout,viď??? Já si neumím představit,že bych byla stále jen zalezlá v paneláku....prostě mi to chybí,sednout si na zahradě a lážo plážo....Závidím těm,co mají baráček....že můžou kdykoli ven...i pro toho pejsana je to lepší....ikdyž mi klidně s ním chodíme hodně ven,na louku a tak...ale není to ono...

marhulinka
autor
17. dub 2009

Jojo "za mlada" jsem zapomněla,že už jsi stařenka,co?? No já už taky....

leny2
17. dub 2009

Jo, v tom mám výhodu, jak je hezky, tak jsme furt venku na zahradě. 🙂

marhulinka
autor
17. dub 2009

LENY to opravu závidíííííííííííííím.....to je to nej viď???
Pohodička...já miluju,když je hezky a hnedka ráno si dáme kávičku a snídaničku venku!!! Bájo....

leny2
17. dub 2009

Tak jsme se domluvili s Uhlickem na kafíčko, už se moc těším. 🙂

marhulinka
autor
17. dub 2009

Jéééééééé já chci taky na kafíčko....se máte!!!!

leny2
17. dub 2009

To jo, Marhulinko a když je opravdu hezky, tak jsme naložený v bazénu od rána do večera.

leny2
17. dub 2009

Všichnou jsou zváni, ale ještě nejsme domluvené na přesný den.

janysek70
17. dub 2009

😕 😕 😕 😕 😕

leny2
17. dub 2009

Co se děje Janýsku?

marhulinka
autor
17. dub 2009

😕 😕 😕 😕 😕

marhulinka
autor
17. dub 2009

Copak se Janýsek diví????

janysek70
17. dub 2009

Janýsek se nedivý, jen čumí 🙂

leny2
17. dub 2009

A na co?

marhulinka
autor
17. dub 2009

Jééééééééé a na co čumí???
Však ty taky máš zahrádku a můžeš kdykoli ven,viď??

marhulinka
autor
17. dub 2009

Janýsek asi čučí na to,že je pozvaná na celodenní bazén 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

leny2
17. dub 2009

Kampak jsi utekla Janýsku?