Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

janysek70
12. led 2010

Jj, jsme v teple a krom venčení mi nikdo ven nedostane 🙂

marhulinka
autor
12. led 2010

Moje slova!!!
Včera jsem teda odpolko jela s manžou pro tu žehličku,ikdyž se mi vůbec nechtělo...jsem tu levou nohu nemohla zvednout,jak mě bolelo tříšlo /jsem asi vypadala,jako když jsem celou noc na tom ležela 😀 /a nalézt do toho vysokého auta bylo něco...musel mi nakonec pomáhat se tam vyškrábat.Doma jsem pak odpadla jak Růženka 😀
A teď jsem se zařekla,že jen venčení s pejsanem a jinak šlus 😀

marhulinka
autor
12. led 2010

Janysku kdy máš další ko?? Kdy uvidíme prcka?? 🙂

janysek70
12. led 2010

Já bych taky docela uvítala novou žehličku....
Jdu příští pátek na screening. Jak to probíhá? Já to tu vždy četla, ale zase se mi to ještě netýkalo, tak to nebylo pro mě tak důležité.... To vezmou krev i udělá UTZ v jeden den a pak se nějak dlouho čeká na výsledky??

marhulinka
autor
12. led 2010

Nojo mě ta stará nějako přestala hřát,tak ať si trhne,mám novou a lepší 😀 Ještě kdyby tak žehlila sama 😅
Tak screening si každý dělá jinak...já např.jsem to měla nejprve krev,asi za 3týdny utz a to už mi řekli rovnou všechny výsledky...sestřička dala do pc moje výsledky z krve a pak jí dr.říkal údaje u utz 🙂

marhulinka
autor
12. led 2010

Jooooo a taky nám tu dr.řekl pohlaví 😀

coko.joko
12. led 2010

marhul ted varim a pak se musim pustit co peceni 😉 jsem slibila Vratovi,ze dnes udelam roladu,venecky a listove satecky s kremem......na zimak....tak se tu stim budu odpolko patlat a me to takkkkkk nebavi......... 😀 😀
marhu to je pekne na prd ty trisla vid...to znam taky a boli to jako prase.......
janysku.nikam nechod,kdyz tam je tak hnusne.........jinak ja jsem janysku cekala na vysledek asi tri dny to me pak volal dr.
jo a holky zitra volam ty pani (Hebame v Cr to je Dula)je to ceska a bude me pomahat pred a po poporodu.....tak se tesim..... 😉

leny2
12. led 2010

Zdravím Janýska a Coko 🙂

leny2
12. led 2010

Coko, ty jsi hodná manželka, že manžovi takhle pěkně napečeš samé dobrůtky.

leny2
12. led 2010

Janýsku ten screening dělají u každého dr. jinak. Ale většinou naberou krev a pak až za 3 týdny ultrazvuk, já jsem to měla jako Marhulinka. Ale v Arletě dělají i v jeden den oboje, asi pro ty kteří jsou zdálky.

coko.joko
12. led 2010

holky ja jsem to taky mela hned na jednou 😉 tak jsem byla rada.....
leny hodna jsem az moc 😀 😀 jsem chtela udelat ten medovnik,ale nemam to Salko a tady jsem ho nesehnala pry ho maji,ale jen malokdy a malokde......skoda.......

janysek70
12. led 2010

Moc děkuji za odpovědi, mi to musíte vše teď vysvětlovat 😉 . Takže tak cca v 16tt bych měla vědět výsledky.... a ještě mi řekněte na co jsou ty triple testy a kdy se dělají?

marhulinka
autor
12. led 2010

Coko tééééééééda ty jsi hoooooooooooodnáááááááá,tak doufám,že za to něco dostaneš...to chce nějakou odměnu!!! 😀

marhulinka
autor
12. led 2010

Janysku já myslím,že tobě to budou dělat vše najednou,protože triplly se dělají zase v 16tt 😉

marhulinka
autor
12. led 2010

Myslím najednou ten screening 😉 a pak tripple testy 😉

coko.joko
12. led 2010

marhul...to asi ne.....mam vsechno...... 😀 😀

janysek70
12. led 2010

No, ale co jsou ty triple testy?

marhulinka
autor
12. led 2010

Coko no počkej,to chce alespoň sladké pusinky 🙂 🙂

coko.joko
12. led 2010

no tak marhul ty ja dostavam kazdy rano,v poledne a vecer... 😉 vlastne porad.....

marhulinka
autor
12. led 2010

Trip.testy jsou na vrozené vývojové vady

janysek70
12. led 2010

To je ten screening taky......, jsem z toho trubka 😀
Já jsem se totiž mudra teď na kontrole na ten screening sama ptala a on, že mi ho vzhledem k věku a že se chodí na plodovku nenabízel.... a já, že si ho zaplatím a že bych se ráda té plodovce vyhla...., tak rozhodl, že pokud by screening a další testy byly v normě a pak ten g. utz taky, že by mi na ni ani neposílal...

marhulinka
autor
12. led 2010

Janysku protože někdo nedělá ten první screening,dřív se dělaly jen ty triply a teď je možnost udělat všechno 🙂 Je to taková jistota,že je prostě vše o.k....mě se vždy ulevilo 🙂

janysek70
12. led 2010

Tak to jsem chtěla slyšet, děkuji Marhul 🙂

marhulinka
autor
12. led 2010

Však plodovku nebudeš potřebovat a stejně je to na tvém rozhodnutí...tak já už mám vyprané všechno povlečení a peru teď ty prostěradla a chránič matrace...uff no a mám jen dva sušáky,tak budu mít útrum 😀 😀

janysek70
12. led 2010

Však si nech taky něco na zítra

marhulinka
autor
12. led 2010

Nojo to určitě budu muset...jeden sušák už je plný a druhý teď taky z půlky zaplním...tak zase pokračování zítra...no a pak prubnu novou žehličku 😀

janysek70
12. led 2010

Já půjdu taky zapnout pračku, ale já to ještě tohle pěkné prádlo mít nebudu 🙂

janysek70
12. led 2010

Čoko se do toho dnes obula.... 😅 😅 😅

coko.joko
12. led 2010

janysku..ja jeste nic nedelam,zacnu az odpolko se me totis vubec nechce..... 😀 😀 ted tu smolim prani k narozeninam......a cekam na tatu,az prijde na obed......a taky jsem koukala na kocarky v HK.......chci se tam jit podivat a nejaky si vybrat....... 😀

marhulinka
autor
12. led 2010

Jdu juknout....já si tu pustila filmeček,u toho peru,věším a třídím teď věcičky podle barev na praní 😀 A taky už jsem po obídku....