Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

coko.joko
19. dub 2009

janysku to je dobre,ze sis to uzila 😉 a poradne ses nabumbala a probumbala to se musi 😀

janysek70
19. dub 2009

No mazec, teď jsem Lukášovi žehlila košili, zítra má matur. písemku a žehlila jsem to nějak dlouho... 😅

coko.joko
19. dub 2009

😀 😀 tak kdyz jen kosili,tak to jde 😀 😀 ale verim da to fusku co???kdyz ma clovek trosku pod cepici 😅

janysek70
19. dub 2009

Jo kdyby jen pod čepicí 😀 😀 😀 😀 A zítra pokračujeme 😀 😀

coko.joko
19. dub 2009

Teda janysku ty ses do toho dala jak ty nase hokejky 😀 😀

leny2
20. dub 2009

Dobré ráno všem,
pracujícím ať rychle utíká, těm doma ať si to užívají.

Marhulinko, jaký byl víkend na chaloupce, počasí vám docela vyšlo. Jak to pejsánek přežil bez vás?

Janýsku, klidně bumbej, spláchni všechnu neduhy a chmury a nastartuj se na nový pokus.

Uhličku, budem držet palečky tento týden.

Coko, už začínáš balit kufry? Už se těšíš?

Leny, jak bříško, roste?

Septim, co holky, nezlobí?

coko.joko
20. dub 2009

Ahojda,
leny2-jeste nebalim,jsem porad v klidu,ale za tyden uz budu a hlavne premyslim co vzit a co nechat tady 😉 aby me to pak nechybelo v Hradci 😉 jinak se tesim to vis ze jo,hlavne na rodice uz jsem je nevidela pres 2 mesice a kamaradky od leta,takze se fakt tesim na tu pohodu u kavicky a pokecat si o vsem co se stalo za ten rok 😀 😀

leny2
20. dub 2009

Coko, to ti věřím, taky by se mi stýskalo.

coko.joko
20. dub 2009

leny2-ale ja jsem uz tak otrla,ze me to moc neprijde a vzdy jsem byla do sveta,takze jsem to chtela a tak to mam a nemuzu si stezovat 😉 vlastne ja nebydlim u rodicu od svych 18 let 🙂 ale jasne,ze se me styska 🙂

leny2
20. dub 2009

A kdy očekáváš mršuli?

coko.joko
20. dub 2009

leny2, mam ji ted a tak koncem dubna budem psat do Arlety,aby nam udelali termin na kveten co nejdrive a kdyz to vse dobre pujde,tak v kvetnu bych to uz chtela podstoupit,takze uvidime,snad bude vse OK. 😉

leny2
20. dub 2009

Tak už se ti blíží.

janysek70
20. dub 2009

A mě už mrchovsky bolí břicho 🙂

leny2
20. dub 2009

Mě ještě ne, Janýsku a to máme mít stejně.

janysek70
20. dub 2009

No já měla posledně 24.3. a když jsem mívala dobře cykly, tak chodila o 2 dny dříve...

leny2
20. dub 2009

To je zajímavý, jak v tomhle ty naše těla pracují přesně.

leny2
20. dub 2009

Jak ti je dneska? Nebolí tě hlavička po včerejšku?

leny2
20. dub 2009

Coko, co nožka? Už se to zahojilo?

uhlicek
20. dub 2009

Ahoj zdravim vsechny pri pondelku,zacinam byt pekne nervozni,jak to v patek dopadne 😔

coko.joko
20. dub 2009

leny2, moje nozka ani nemluv,vcera me to V.sundal tu specialni sadru a moje noha hraje krasne barvama,ale muzu na to stoupat a uz i chodim bez toho,abych kulhala,ale musi me to tejpovat,nemuzu s ni moc krouzit,tak cvicime,ale uz je to v poho...... 😉
UHLICKU-neboj vse dopadne dobre uvidis.. 😉

leny2
20. dub 2009

Ahoj Uhlicku,
budem držet palečky, aby to v pátek dobře dopadlo. Jsou to nervy, taky jsem to několikrát zažila.

janysek70
20. dub 2009

Huš jsem doma, uvařená a uštvaná 😝, jsem si tydýt ráno vzala svetřík 🙂

Jsem se upísnula, minule 22.3., tak nyní už má holka termín a vlak z Červeného Kostelce už přijíždí k našemu nádraží 😉

Uhlíčku klíííííd 😉

Jo a nic mi dnes nebolí, tak jsem zase přivezla domů proviant, budeme opíkat a bránit se nachlazení 😅
Maturant už je také doma a je v poho, tak už jsem zase na chvíli klidná....z povinných 4 stránek dal 5 a 1/2 a to píše blechy 🙂

coko.joko
20. dub 2009

janysku,tak sis mela odlozit. 😉 jeee.. tak to je super,ze to zvladnul Lukyn a udelal ze 4 stranek 5 to je dobre to dostane za jedna.... 😉

leny2
20. dub 2009

Coko, Janýsek měla určitě pod svetříkem jen podprdu. 🙂

leny2
20. dub 2009

Janýsku, gratuluji synáčkovi k písemce. 🙂

leny2
20. dub 2009

Nikdo nikde, tak dobrou. 😔

leny2
21. dub 2009

Dobré ráno všem,
kdepak jste všechny?

janysek70
21. dub 2009

Krásný den přeji 😉

😀 Leny ani podprdu, byl to volnoběh 🙂

leny2
21. dub 2009

Janýsku, ty jsi byla na ostro? 😵 😵

leny2
21. dub 2009

Tak Janýsku mě už taky pobolívá břicho na mrchu, tak japak nám to vyjde?