Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

marhulinka
autor
23. dub 2009

Tak já jdu dělat véču a jdeme ven s pejsanem....opatrujte se a pa pa pa zase juknu...

coko.joko
23. dub 2009

ahoj marhul,
ja jsem byla jen v parku jsou tam kacenky a labute a maji malicky miminka,tak jsem se tam kochala a V.uz me pak musel odtahnout smer domu 😀 ted musim udelat vecu chce topinky,takze jdu na to at mam pak klidek.
Jinak vcera jsem nikde nebyla zadna hospoda a uz vubec ne pivko......jen nakup sebou do Hradce jsem si musela koupit nove botky a jsou teda dost dobry...
Marhul co chces dovest ja ti dovezu neco,ale nevim co potrebujes a po cem touzis....
Jo a jinak marhul ja jsem si psala do Arlety at me tu zadost poslou uz zacatkem dubna at pak nejsou nejaky problemky,takze ty bys taky mela co nejdriv....ja si ted tam budu delat termin na zacatek kvetna,tak jsem zvedava co me odepisou....jezisi jsem se rozepsala,tak se jdu schladit k plotne a delat ty topinky

marhulinka
autor
23. dub 2009

Ještě nakukuji,přišla jsem z venku a chystám véču...teď vlítnu do spršky,páč něco cítím ve vzduchu 😅 😀 😉 😵

COKO-jojo na kačenkách,jo??? 😀 😀 😀 Já mám takový dojem,že dr.říkal,že mi tam v dubnu taky pošlou žádost...asi se budu muset ujistit,jestli se tak stalo....
A zavolej si včas,protože já se teď objednávala a řekli mi nejbližší termín až toho 6tého !!!

Tak pa a zítra na vás juknu....

coko.joko
23. dub 2009

marhul zitra pisu maila a tak uvidim na kdy me objednaji,treba tam budem spolu na 6 teho....to domluvim a v kolik tam jdes.......to bude sranda az se tam sejdem 😀 😀 jo ja taky citim neco ve vzduchu,tak jsem zvedava co to bude 😀 😀

janysek70
23. dub 2009

Asi ty moje knedlíky s vajíčkem 😀 😀

coko.joko
23. dub 2009

janysku 😀 😀 😀 😀

janysek70
23. dub 2009

Jsem se pěkně přecpala a je mi blééé 😝

coko.joko
23. dub 2009

janysku a to si mela jen knedlicek s vajickem a ja jsem si dala topinku s vajickem a ted premyslim,jestli si dam vinko a nebo ne........

janysek70
23. dub 2009

Já to vínko asi vzdám a to jsem se na něho chystala, že mi rozproudí oběh a rozjede tu mrchu

coko.joko
23. dub 2009

to prave ne ja teda kdyz to mam dostat a piju tak mam zpozdeni o nekolik dni......

coko.joko
23. dub 2009

tak ja jdu na telku davaji me modelky s Heidi Klum a je to moc hezky a je skoda,ze to neuvidim az do konce kdo vyhraje,to uz pak budu v CR ☹ ale aspon neco.......tak se tu mej te a ja mrknu zitra jestli tu nekdo bude 😵 jako ze nebude 😀

janysek70
23. dub 2009

Páček, u nás se ordinuje 😉

marhulinka
autor
23. dub 2009

Tak jsem vám poslala fotečky našeho miláááááááááááškaaaaaaaaaaaaaaaaa po ostříhání.....
páček zítra.....

janysek70
23. dub 2009

No je to suprový fešáček 😉

coko.joko
23. dub 2009

Marhul ten je uzasnej 🙂
ted me zkoncil ten porad a byla tam i Karolina Kurkova a ta byla V.ani neusnul a porad do toho kecal 😀 😀

leny2
24. dub 2009

Dobré ráno všem,

včera jsem se vrátila z kosmetiky až večer, hezky jsem si to užila. A nešel nám doma večer internet, takže jsem se nemohla přidat do diskuse a zrovna jsem přišla o Marhulinku.

Marhulinko, díky za fotečky, to je teda fešák. Už se těším na toho našeho, až ho necháme ostříhat. Fotečky pošlu, ale až večer z domu, snad to dnes půjde.
Nevím, jak je to teďka s tím schvalováním IVF, ale za mě vloni, to trvalo docela dlouho a ještě mi to zapomněli poslat, takže jsem čekala pak 2 měsíce.

Janýsku, tak jak? Já zatím nic, ale břicho už mě začíná bolet.

Coko, určitě si do Arlety napiš, aby na to nezapomněli, ať to máš jistý.

coko.joko
24. dub 2009

ahojda,
leny2 ja tam dnes pisnu maila,tak snad me tu zadost poslali a nebudu muset cekat dalsi mesic.Kdyz jsem jim psala koncem brezna,tak me odepsala,ze o tom vedi a posilaji to,tak snad to klaplo 😉

janysek70
24. dub 2009

Pěkný den, u mě žádná změna 😒
Čokouši ty pořád nepiš budu psát a už piš 😅

leny2
24. dub 2009

Tak hlásím, že mrcha mrchovatá právě dorazila. ☹

coko.joko
24. dub 2009

janysku jasnacka uz jdu na to 🙂
leny2 hura uz mas tetu na navsteve 😎
dnes tu bude parak uz ted to sviti jako blazen a V.chce jit odpolko do parku na deku se opalovat 😀 to zas akorad chytim vyrazku 😎

leny2
24. dub 2009

Coko, hurá moc není, kdyby nedorazila tak by bylo hurá. ☹

janysek70
24. dub 2009

Tak poslušně hlásím, že já tedy nic 😉
Leny studovala jsi ty byliny? Já jsem před chvílí dopila lektvar.
Čoko co vy tam v tom Německu děláte, že pořád ležíte v parku..... a na dece..... a na veřejnosti 😀

leny2
24. dub 2009

Janýsku, tak nezkusíš testnout zítra ráno? 😉

leny2
24. dub 2009

Jo, koukala jsem na bylinky, mrknu se tady u nás v apotece a když to nebudou mít, tak si je objednám.

janysek70
24. dub 2009

Netestuji, dneska přijde, bolest zesílila

leny2
24. dub 2009

Já jsem taky netestovala, říkala jsem si, jestli přijde tak přijde a když ne, tak testnout můžu vždycky.

leny2
24. dub 2009

Jdu makat, juknu zase v poledne.

leny16
24. dub 2009

Jany- normálně se ti ms spožduje? Taky jsem měla u začátku těhu bolest břicha a byla jsem....držím pěsičky 😉

leny16
24. dub 2009

Marhul, taky děkuji za krásné fotečky je to krásný pejsek 🙂
leny- mocinky ti také držím palečky, at to nedostaneš 😉
coko- pozor na sluníčku, taky chytám vyrážky a pak pěkně svědí 😉

janysek70
24. dub 2009

Hoj 🙂 , Leny už to dostala a já budu v závěsu 🙂