Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

coko.joko
29. dub 2009

Ahojda,
tak jeste mrkam.Ted jsem prisla z rehabky a mam toho plny kecky,tak jsem si udelala kavicku a dam si ji v klidu 😉 V.chce odjed na noc pry se mu lip ridi...takze tak kolem te 20hod.a budu sedet 10 hodin v aute a zitra budu uplne hotova...ach jo proc to je tak daleko domuuuuuu! 😉
JANYSKU-budu ti psat kazdy den,az me budes mit plne zoubky 😀 😀
LENY2-jsem na pondeli ve 14 hod.nastup k dr.tak pak nekomu pisnu a ten to muze pisnout sem,at to vedi ostatni...... 🙂
LENY16-at udelas tu autoskolu drzim vse co muzu 😉
Nevim jak jste se tu dohodli s tou ZOO asi jeste nijak,takze pokud to plati,tak pak dejte vedet.....ale dopredu,at nemam nejaky plan....jinak v CR budu do zacatku cervna,pak odjizdim zpatky sem na 3 tydny....
jeste mrknu odpolko na vas do 20hod.casu dost 😀

janysek70
29. dub 2009

Jo čoko, já ti taky písnu SMS.... V pondělí jsem objednaná na 14:50...
Domluvíme se, já přijedu do HK
Třeba ti vyjde ta stimulka a pak OPU k tomu začátku června, tak to by jsi asi odjet nemohla.....?

leny16
29. dub 2009

coko- určo se ZOO počítám, ale můžu prakticky kdykoliv o víkendu 🙂

leny16
29. dub 2009

coko- mně taky piš, prosíííím 😉

janysek70
29. dub 2009

Tak se sčuchneme v HK třeba příští týden....

leny16
29. dub 2009

jsem pro 🙂 🙂 😉

coko.joko
29. dub 2009

jasne leny16 taky ti budu psat,pokud mne V.bude porad kupovat kredit,tak neni problem 😀 😀 ne si delam prcu.....ja ho mam porad
Janysku skoda,ze nejdes do Arlety,to bych tam na tebe cekala 😉
klidne se muzem sejit neni problem aspon vam dam ty samponky na vlasky,at jste krasny na leto,ale domluvte na kdy to vidite,at si pak muzu udelat ten termin u kadernice,uz to potrebuju jako sul 🙂

janysek70
29. dub 2009

Termín si klidně udělej, to domluvíme pak po telefonu, jak budeš mít volno....

coko.joko
29. dub 2009

Jasne domluvim si to,ale taky budu teda tak nejak pocitat s vama,ted budu mit cas na vas az do konce 😀 dame nekde kavicku

janysek70
29. dub 2009

JJ, já to akorát musím zkloubit s tím případným KETem a jinak nevidím problém, takovou dálku to nemám 😉

coko.joko
29. dub 2009

to nemas teda,uvidis jak to dopadne to pondeli a co ti povi v P...ja taky uvidim co me reknou a podle toho se to udela a kdyby to nevyslo pristi tyden tak muzem dalsi tyden 😉

leny2
29. dub 2009

Coko, v pondělí budeš kolikátý den cyklu? Jak ti to vychází? Kdy začneš stimulovat?

leny2
29. dub 2009

Janýsku, budeš chodit do práce po KETU?

janysek70
29. dub 2009

Budu 😉 , tentokrát budu jak tajemný hrad v Karpatech a nikdo nebude nic vědět, jen vy tady na MK 😉

coko.joko
29. dub 2009

Tak mam hotovo,V sel pro jidlo,protoze ja mam uz takovej hlad a doma nic neni 😀 Auto uplne narvany az pod strechu,sem nadavala jako spacek,protoze tahnem plnej pytel brusli a dalsich ptakovin 😉 a jeste jsem dostala vynadano,ze ja mam dve velky tazky a on jen jednu 😀 😀
Leny2 ja jsem prave 12 DC......
janysku ja jsem to taky nikomu nerekla,budu ted mlzit jako ty a je to lepsi aspon se nebudou vsichni ptat porad 😅

janysek70
29. dub 2009

Velká cestovatelka 😀 , už máš cestovní horečku??? 😀
Na co brusle, tady je skoro léto...? 😀 😀 😀

coko.joko
29. dub 2009

janysku ja horecku nikdy nemam,ale nebavi me to sedet 10hod v aute a to stavime jen na tankovani a curani,takze si to pak hrozne uzivam 😀
ani se neptej,spoustu kamaradu volalo a hrozne vsichni vse chteji hokejky,brusle,rukavice atd,takze dela V.opet hodneho 😉

janysek70
29. dub 2009

Čoko hlavně bacha na odpočívadle, ať tě zase někdo nechce koupit a oprášit!!!! 😀

coko.joko
29. dub 2009

ju janysku to mas pravdu,uz je venku krasne,tak zase vsude budou ty lehky holky 😀 to budu chodit s V.na WC,at zase po me neco nechteji ty panove 😀
jsem si dnes udelala nase mimi s V.holku a kluka je na to program a das tam svoji a partnera fotku a pak ti vyjde fotka ditka.......tak jsem se tu smala jak to nase ditko bude vypadat 😀 😀

marhulinka
autor
29. dub 2009

ahoooooooooooooooooj

marhulinka
autor
29. dub 2009

Jé koukám,že to tu bude samý hrad 😀

COKOUSKU-huráááááááá už budeš v HK!!!!!!!!!!!!!!!

janysek70
29. dub 2009

Marhul jaký hrad????? 😀

Čoko jsem se vyděsila, že nám tu budeš popisovat nějaký čuňačinky, jak jste si dělali miminko.... 😅

marhulinka
autor
29. dub 2009

Přeci tajemný a v Karpatech 😀 😀 😀

janysek70
29. dub 2009

jo táááááááááák 😀 , mě musíš nakopnout 😀

leny2
29. dub 2009

Už jsem taky doma a na příjmu. 🙂

marhulinka
autor
29. dub 2009

Ahojky LENY 😉

marhulinka
autor
29. dub 2009

Janysku 😀 😀 😀 no kopat tě moc nehci,já myslela,že to dojde,bylo to docela čerstvě chichichi

marhulinka
autor
29. dub 2009

Copak asi dělá COKO???

janysek70
29. dub 2009

Jj trošku delší vedení a ještě, když si na něm sedím
Čusík Leny

marhulinka
autor
29. dub 2009

Holčinky já letím dělat véču pa pa pa