Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

leny16
15. dub 2010

jojo kompoty můžeš, ale tyhle otruby obsahují nejvíce vlákniny a míchám si je do activie, ta taky pomáhá

marhulinka
autor
15. dub 2010

No dost tohodle tématu...mě z toho bolí prdelina 😀

leny16
15. dub 2010

marhul- věřím, prostě to ty střeva nevytlačí....

leny16
15. dub 2010

ok 😅

marhulinka
autor
15. dub 2010

Tak zajedeme pro otruby 😉 A neva to při kojení? Jako aby prcek nelítal...nebo tak

marhulinka
autor
15. dub 2010

A jak je to holky se sladkým?? No vím,že čokoška staví,ale teda dneska si něco sladkého dám,mám chuť na indiánka...tady u nás prodávají takovýho veeeeeeelkýho 😀

leny16
15. dub 2010

ne to ne, otruby jsou ok, ale musíš je do něčeho zamíchat je to rozemletý obal zrna myslím z pšenice, jen 2 lžičky denně

marhulinka
autor
15. dub 2010

A večer budeme dělat bramborový salátek...už se těším...já si ho dám stranou a bude bez cibule,ale to mi nevadí...

A odpolko jde pejsan konečně!! na stříhání,už je zarostlý,že nevidím,kde má hlavu a kde zadek 😀

leny16
15. dub 2010

dej si a hodně pij, to taky pomáhá

coko.joko
15. dub 2010

marhul a co voda magnezii ja ji pila na zacatku tehu,kdyz jsem mela zacpu a po dvou dnech jsem sla na WC a kdyz to mam pisnout,tak jsem mela ridkou stolici a to potrebujes ty,aby te to nebolelo

marhulinka
autor
15. dub 2010

Leny díky moooooc...už to tu mám napsané a pořídím si je...tak je budu míchat do jogurtu nebo přesnídávky 😉

leny16
15. dub 2010

nebo si zapal 😀 😀 😀 to tě požene hned 😀 😀

marhulinka
autor
15. dub 2010

Coko teď se bublinky nemůžou 😀

marhulinka
autor
15. dub 2010

Jéééé to jo,když bych si zapálila,to bych se určo po 😀

leny16
15. dub 2010

tak za 2 dny by ti to mohlo pomoci

leny16
15. dub 2010

leda nechat magnezku odstát...

coko.joko
15. dub 2010

marhul jen si dej sladky to muzes kdyz to nejis kazdy den.....a salatek je to bych si taky dala 😵

coko.joko
15. dub 2010

vzdyt prodavaji bez bublin magnezku 😎 tu jsem pila ja......
jo cigarko to je vec to me vzdy po ranu krasne prohnalo 😀

marhulinka
autor
15. dub 2010

Když na mě působí máloco...i ty švestkový kompoty moc nezabíraj,ale doky mi říkal,že je to i tím,že teď jak beru to železo-tak to totiž staví!!! Fakt úžasný,tak proč mi ho už nezruší!!!

marhulinka
autor
15. dub 2010

Jsem na to cígo normálně dostala chuť 😅

leny16
15. dub 2010

ty jsi marhul kouřila?

marhulinka
autor
15. dub 2010

Před těhu svátečně...třeba v létě na chlaloupce se švagrovou a mamčou jsme si daly 😵

leny16
15. dub 2010

já jsem s blbec už ted taky párkrát dala..... 😠

marhulinka
autor
15. dub 2010

Kuba spinká,tak se jdu na něj vrhnout a ostříhat nehtíčky,zase mu vyrostly

leny16
15. dub 2010

vím, rostou jak z vody

coko.joko
15. dub 2010

marhul ty si kourila to je novinka 😕 to jsem nevedela....
leny a ty taky jo????
ja jsem zvedava na sebe jestli zacnu a nebo me to vydrzi a uz si to do te pusy nedam.....

leny16
15. dub 2010

coko- ty opalováky kupuj na světlou pokožku
ten druhý odkaz může být i na tvoji pokožku...světlou, tan opaluje pomalu tak na 2 to bude vidět

leny16
15. dub 2010

já jsem před 2 rokama kouřila tak 20 denně 😕

coko.joko
15. dub 2010

leny,mam to pisnuty a podivam se na to v drogerce a urco to vyzkousim,aspon nebudu jak beloba 😀
jo tak to ja jsem taky hulila hodne,ale jak me zaclo bejt zle v tehu,tak jsem s tim prestala,ale nekdy me ta hube lita.....

septim
15. dub 2010

taky bych si dala cigarko obcas ke kave 😉 marhul tak snad se to uzdravi a bude to ok. Ja jdu na sto procent az prestanu kojit na operaci s mocakem. Uz ted od 20tt nosim ty tena lady jinak bych byla snad mokra porad staci se ohnout a je to 😀 😀 😀 az budes cokous jak od more musis se vyfotiti opalenou jsem te nikdy nespatrila. 😉