Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

leny2
19. dub 2010

To nám bude už měsíc. 🙂

marhulinka
autor
19. dub 2010

Můj smíšek:

marhulinka
autor
19. dub 2010

Taky máme ve čt poradnu 🙂 a ve středu kyčličky.

leny2
19. dub 2010

Kubíček je kouzelnej, to už se takhle krásně řehtá?

leny2
19. dub 2010

A jaký má faldíčky, to my jsme proti vám poloviční.

coko.joko
19. dub 2010

jo leny2 taky jsem rada,ze se to tu trochu uz dela a pripravuje....by clovek nerekl,ze kdyz vyhodi dva gauce jaky je tu najednou prostor.... 😀 😀 to muzu i tancit v obyvaku.....

leny2
19. dub 2010

No, konec šestinedělí, to jsou samé kontroly.

coko.joko
19. dub 2010

marhul..se smeje jak ty 😀 😀 no to je uzasny jak uz to vse umi kluk jeden sikovny,hele za chvilku ti bude uz sedet.. 😀 😀
leny,neboj Vojtisek to vse dozene.....

septim
19. dub 2010

zdravim ja jedu do poradny myslim 3.5 to je za 14 dni tak jsem zvedava jestli vydrzim. Asi mi zacala pomalu odchazet hlenova zatka ale doktorka rikala ze v poho 14 dni az tri tydny muzu vydrzet tak uvidime. Ale jsem hotova bricho tvrdne na beton a uz to i docela boli. Dnes jsem jeste obehla urady tak mam vse zarizene, cokous pisnu ti 😉

marhulinka
autor
19. dub 2010

Leny no jo řehtá...to má prý po mě 😀

marhulinka
autor
19. dub 2010

No holky on nám brzo asi bude rovnou utíkat....pořád se odstrkává nohama a vypadá to,jakoby chtěl utýct 😀 😀

janysek70
19. dub 2010

Marhul 😵 😵 🙂
Sep nepředbíhej a zařaď se do fronty 🙂

septim
19. dub 2010

smeje se moc moc hezky prdolka jeden 😉

coko.joko
19. dub 2010

sept...ty blaho mas videt me ja sejdu schody z 3 patra a jsem hotova bricho mam uz asi tyden jak beton a melej porad kope a mam hrozny tlaky v podbrisku......takze cekam,ze kazdou chvilku az to nebudu cekat se ohnu a udela to rup a ja jedu smer nemocnice.... 😵 😵 ve ct.mam poradnu......jo pisni jsem napnuta

septim
19. dub 2010

to vis Janysku je toho na me hodne kdybych mohla lehnout ale to nejde tak to necham a ono to nejak dopadne 😉

septim
19. dub 2010

to si taky cokous rikam kdy to udela rup ale me nikdy pred tim plodovka nepraskla sama 😒 kdyz mi ztvrdne tak uz to musim rozdychat boli to jako krava

janysek70
19. dub 2010

No ženy, vy snad opravdu chcete už slehnout...??? 😲 Takhle se chystáte.... 🙂
To už potom bude řada na mě.....

septim
19. dub 2010

ja jeste nechci nechci mit prdolku chvilku v inkubatoru tak chci ty tri tydny vydrzet snad to vyjde ja doufam

leny2
19. dub 2010

Septim, ještě chvíli musíš vydržet, ale vůbec ti to nezávidím takové problémy.

septim
19. dub 2010

leny ja porad rikam jeste alspon ty tri tydny doufam 😉

coko.joko
19. dub 2010

holky me kdyby to fakt ruplo ted tak me to uz nevadi.....protoze jsem 37tt ve ct.....a podle dr......38 tt ve ct..takze bych si uz konecne ulevila......
sept ty jen jeste vydrz.......

leny2
19. dub 2010

Já jsem si strašně přála, aby mi praskla doma voda, abych věděla jaký to je a ono se mi to splnilo.

leny2
19. dub 2010

Coko, se mnou byla na pokoji paní, která taky rodila ve 37 týdnu a malej byl pěknej cvalík a vše v pořádku, akorát měli trochu tu novorozeneckou žloutenku.

leny2
19. dub 2010

Já bych měla jít žehlit, ale nějak se mi nechce nic dělat, od rána tu sedím.

coko.joko
19. dub 2010

leny a jaky to je kdyz to praskne doma.....ja uz premyslim,ze dam do postele igelit.....ale ty plpdovky neni moc nebo 😕 😕 ja si to neumim predstavit a jak rikam jsem z toho cim dal vic vybobena 😉

leny2
19. dub 2010

Coko, neboj, to zvládneš. Já jsem cítila takové malé lupnutí jakoby a trochu vody mi teklo po nohách a pak až asi za 5 minut to vyteklo všechno, no bylo toho docela dost, jak když pustíš kohoutek, tak jsem jen stála a počkala chvilenku než to vyteklo, zrovna jsem byla naštěstí v koupelně, tak to nevadilo.

coko.joko
19. dub 2010

leny2,to me lupe porad a nic netece 😵 ale jak ja vim a ocekavam,ze me to rupne nekde venku a ja budu cela mokra 😀 😀 to bude sranda jeste.....
holky co mam varit ja jsem uplne uz bez napadu........muj mozek uz moc nemysli 😀

leny2
19. dub 2010

Já dnes nevařím, zítra udělám asi zapečené brambory.

coko.joko
19. dub 2010

ja bych potrebovala,aby me nekdo sestavil jidelnicek na tyden a ja pak podle toho varila 😀 😀 nejhorsi je ze ja delam i polivky a to je vubec tezky....

leny2
19. dub 2010

To ti nezávidím, já polívky v týdnu nevařím, ale minulý týden jsem si udělala kmínovou a byla dobrá.