Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

leny2
20. dub 2010

Já jsem teďka po oba dva dny dala docela dlouhou procházku a byla jsem večer jak zmlácená, břicho a záda mě bolely, je to znát, že to tělo stále není redy.

leny2
20. dub 2010

Marhu, co ty máš za značku kočárku? Koukala jsem včera na sporťáky, že bysme si pořídili pak nový.

janysek70
20. dub 2010

Čauky prďolínky 🙂
Já jdu zamávat za chvíli břitvou a pak pojedu do poradny

leny2
20. dub 2010

Ahoj Janýsku, tak hlavně opatrně, ať si neskosíš co nemáš. 😀

leny2
20. dub 2010

V poradně dobře pořiď. 🙂

coko.joko
20. dub 2010

ahojda,
janys bacha na britvu,at si neudelas uraz.........
marhu u nas je taky zatazeno,ale snad prset nebude......
leny2 a jaky mas kocarek ty......

janysek70
20. dub 2010

Jsem vyvenčila Beňďu a je tam celkem hezky, už i sluníčko začíná svítit....
Včera jsem objednala 2 zavinovajdy a druhé povlečení

leny2
20. dub 2010

Ahojda Coko, já mám ještě po Honzíkovi, ale je jako nový.

leny2
20. dub 2010

Janýsku, ty se máš, samé nové věcičky 🙂

leny2
20. dub 2010

Coko, mrkni do alba, dala jsem tam starou fotku kočárku, ale není kvalitní, musím ho blejsknout. A fotku naší kolébky, nebo spíš vozíčku, taky stará fotka, to mimi je Honzík.

janysek70
20. dub 2010

Jé pěkné domácí vozítko 😉
Musím se podívat po tom košíku a nějaký pořídit, postýlku nechám v pokojíčku a košík bych si dala do ložnice a přes den by byl v obýv-kuchyni. Zjistili jsme, že máme úzké dveře do pokojíku a navíc ještě v nich zatahovačky, tak bychom s tou postýlkou ven neprojeli

marhulinka
autor
20. dub 2010

U nás se to už vybírá,prosvituje sluníčko,tak vyrazím na chvíli s kočárkem a pak i s Beníkem 🙂

marhulinka
autor
20. dub 2010

Leny máme V-Travel 😉

Janysku tak se těšíme na zprávičky...a nefikni se 😀

leny2
20. dub 2010

Janýsku, ten košík je už čtyřicet let starý, odvozily se v tom děti z celé famílie. je to jen konstrukce a koš na prádlo. Na Honzíka jsme si ho přivezli, natřeli a našila jsem nové potahy a funguje skvěle na ten začátek, zajedeš si kam chceš. Je to jen na chvilku, rychle z toho vyrostou. Pak dáme postýlky do kuchyně a do ložnice.

janysek70
20. dub 2010

Já pokouká, jestli bych nějaký použitý nevydražila, když ne tak koupím nový a za 1/2 roku ho prodám. Chtěla jsem místo něho tu cestovní postýlku, ale ta je široká jako dřevěná, tak bych s ní taky hůře manipulovala a tak ji pořídím až později, abychom s ní mohli jezdit na návštěvy a taky ji budu používat venku u baráku

leny2
20. dub 2010

Taky asi pořídíme pak později cestovní postýlku, je to super věc. A dneska už se dají sehnat za dobrou cenu.

leny2
20. dub 2010

Vojtíšek mi tu spinká vedle mě a spokojeně prdí, je vidět, že kapičky zabírají, ani sebou nehne.

janysek70
20. dub 2010

Zkouška vložení fota. Ještě s tím neumím, nevím jak s tím předním displejem, tak jsem to zmáčkla před zrcadlem 😀 😀

janysek70
20. dub 2010

Musím se tomu pověnovat, abych to měla lépe nasvícené, tak to byl 1. pokus, příště to bude snad lepší 🙂

janysek70
20. dub 2010

Pozdrav od Beníka a už jedu.....

leny2
20. dub 2010

Jé, hurá, máme Janýskovo bříšenko a Beníka. Moc krásný bříško a Beník je taky fešák. 🙂

leny2
20. dub 2010

My jsme teď papali. 🙂

uhlicek
20. dub 2010

Ahojda Leny2 my jsme taky ted papali a uz se tady na me rehni, premyslim,ze pujdu s klukama ven,vcera vecer jsem uvarila rajskou,rano testoviny.Vcera bylo nadherne,byli jsme na kyclich,jeste nemame vyvinuty jadyrka,tak znovu pujdem v cervenci,pristi utery nas ceka ockovani,tak doufam,ze nebude mit zadnou reakci ,a pak honem s Misou k zapisu do skolky.

leny2
20. dub 2010

Ahoj Uhlicku, tak to máte teda nabytý. Nás čeká plno kontrol po šestinedělí.
To chodíte k MUDr. Brádkovi do Galenu na nožičky? Nás prohlížel v porodnici a teď tam máme jet po šestinedělí. Nevíš jestli se tam musím objednat předem? Nebo jak to tam funguje? My jsme měli kyčličky v porodnici dobrý.

leny2
20. dub 2010

Já se půjdu možná na chvilku natáhnout, teď usnul.

marhulinka
autor
20. dub 2010

Venku je překrásně,takže jsme byli kočárkovat,teď jsem Kubíka nakrmila a dala do postýlky-něco si tam povidá 😀 A já vařím a jdu se taky najíst 😵 Odpoledne nám přijede babička.

marhulinka
autor
20. dub 2010

My už taky vybíráme cestovní postýlku...máme jednu vyhlídnutou 😵

Janysku krásný pupíček máš 😵 😵 😵 Jů a Beník je teda fešák,taky našeho musím blejsknout 🙂

marhulinka
autor
20. dub 2010

My máme kontrolu kyčliček zítra a pak za dalších 6týdnů...zatím jsme je měli podvakrát v pořádku,tak snad to bude i nadále 🙂
A ve čtvrtek máme poradnu-snad nepraskne váha 😀

blazenkaa
20. dub 2010

Jdu se na vás taky podívat
Marhulko kyčličky budou vpořádku uvidíš

marhulinka
autor
20. dub 2010

Blazenko v to doufám 😵 Já mám špatný kyčle už od narození,máme to všechny ženský v rodině...tak snad on se tomu vyvaruje...to už by se asi i ukázalo 🙂

Já tu v rychlosti pouklízím,aby se bábika nelekla...ikdyž podstrčím jí vnoučka a ona určo nic neuvidí 😀 😀