Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

leny16
29. dub 2010

kolik je tam mateřská?

coko.joko
29. dub 2010

leny,tady ti to prave vypocitavaji z platu,ale musis aspon ten rok makat...coz ja nemam...ale budu dostavat kazdy mesic 200euro jako podporu materstvi do 18 let ditete....

marhulinka
autor
29. dub 2010

Janysku děkuji 😵 zase to chtělo nějakou změnu 😉

marhulinka
autor
29. dub 2010

Venku je taaaak krásně a my až do odpolka budeme hnípat doma....jsem vážně nas.aná!!! Tenhle týden vůbec nezačal nijak dobře,kdy už to zkončí??

coko.joko
29. dub 2010

marhu a proc nejdes ven.....ja taky sedim doma a pujdu az s V.okolo 14 hod...sama,uz nechci chodit 😀 vcera jsem sedela v parku a pak jsem zkoncila v hospudce a byla pohoda.....mam trochu chyceny ruce... 😀 a nejvic se tesim na to,az nebudu muset nosit ty puncochy a koupim si na sebe za odmenu nove veci 😀 😀 a doufam,ze se vejdu do ryflicek co mam,abych nemusela kupovat nejaky vetsi 😀 😀

marhulinka
autor
29. dub 2010

Coko musím až odpolko,protože nějaká s.ině nám propíchla kolo u kočárku....takže až to manža vymění.

janysek70
29. dub 2010

Nekecej? 😲 . No tak to je hustý, to jsou lidi hovada!!!!

coko.joko
29. dub 2010

marhul to jsou svine ty lidi....taky se bojim pak nechat kocarek tady v baraku...porad otevreny dvere ven a porad se to tu meni a tak musime jeste vymyslet kam ho budem davat....

marhulinka
autor
29. dub 2010

No a to mám daný kočárek v místnosti,kam můžou lidi jen z našeho vchodu,nechápu jak to může někdo udělat...ať jim haksny upadnou!!!

Já se ráno s Kubíkem sbalila a už jsem si ho dala hezky do kočárku a najednou chci jet a ono nic..a to mi to kolečko málem ještě upadlo...takže si s stím někdo hrál 😠 Já ho chytit,tak mu normálně zlámu ruku!!! Buďto to byli smradi - ale tam zase oni si myslím nechodí...no a někdo z dospělých?? Tak to už je na rozbití huby...Už poslední dobou jsem si všimla,že kočárek není na svém místě-přitom nepřekáží,takže s ním nemusí vůbec nikdo hýbat...protože ho mám až vzadu místnosti a okolo spousta místa. Taky nám bylo divný,že nám pořád ucházejí kolečka-mno asi je spíš někdo vypouštěl,protože duše byly v pořádku. No a dneska tohle...já bych si ho dávala do sklepa,ale-když by mi ho někdo ukradl,tak nic nedostanu a taky neprojedu dveřma,takže by to pro mě znamenalo pořád ho skládat a rozkládat,což se mi dvakrát denně vážně nechce!!!

leny2
29. dub 2010

Marhulinko, to je síla, jestli to někdo dělá naschvál, to jsou lidi 😠

leny2
29. dub 2010

Holky, mám problém, během dopoledne mi vylítla horečka, mám 38 a od rána mě trochu bolí pravé prso, tak nevím, jestli se nemůže jednat o zánět. Jsem úplně kaput, mamča si vzala teď Vojtíška ven, tak odpočívám.

leny16
29. dub 2010

leny
to je asi zánět, dej si na to prso teplý obklady snaž se nahmatat tvrdou žlázu a rozmasíruj to, at se ti uleví 😒
marhul- tomu bych tedy nevěřila, to nemaj nic jinýho na práci 😠 😖 Že jim ruce neupadnou 😠
coko- tak to je fajn, že budeš dostávat přísppěvky i v ČR 🙂

leny16
29. dub 2010

Holky musí 7 měsíční prcek nosit čepiku? I když je ve stínu? Já jen, že je Vaness spocená po procházce a je oblečená tak akorát, jen má na hlavině tu bavlněnou čapku 😕

leny2
29. dub 2010

Leny, díky za radu. Hledala jsem na netu co dělat, je toho tam mraky a nejvíc prý pomáhá tvaroh, tak to zkouším.

leny2
29. dub 2010

Leny, čepičku bych dávala, kdyby foukal vítr, ale jinak asi nemusíš, když je ve stínu.

septim
29. dub 2010

😉 leny ja vzdy davala tvaroh a ve sprse teplou moc teplou vodu a potom to vzdy rozmasirovala jak psala leny 16 kolikrat pak i odsavackou 😉 leny 16 ja davam klouboucek takovy tenky minule leto ho holky mely porad 😉

marhulinka
autor
29. dub 2010

Tak kočár máme zase pojízdný 😵 Doufám,že to tak vydrží...nebo se neudržím já 😠

Leny to bude zánět ☹ Tvaroh je super,ten určo pomůže,ale kdyby to trvalo déle,tak zajdi k dokymu 😉

marhulinka
autor
29. dub 2010

Všem hezký večer 🙂

coko.joko
30. dub 2010

dobre rano,
tak nakukuji a ja se pujdu nasnidat,vykoupat a udelat trochu pekna a razim smer doky,tak jsem zvedava co nam rekne,pak napisu....

janysek70
30. dub 2010

Hezký den 🙂
Čokoušku, jsem moc zvědavá, jak bude znít ortel, zda se něco rozhodne nebo se bude čekat, každopádně hodně štěstí 😵

janysek70
30. dub 2010

Dnes odpolko odjíždíme na celý víkend k příbuzným, tak se tu neukáži. Kdyby náhodou na Čoko přišla ona chvilka a Lenny se narychlo vyklubal, tak mi, prosím, někdo písněte SMS, děkuji.
Tak tu musím nasmolit rychle ještě dvě smlouvy, pak zajedu do města, dát papír na almužnu na sociálku, bo je dnes posledního, koupit nějaké dárečky, pak zapakuji Beníkovi zavazadlo, to bude určo největší 😀 a pofrčíme........ Se těším, že zase někam vypadnu, ale už to asi bude jeden z posledních výletů, už se mi nějak přitěžuje a vše začíná být obtížnější 😀

marhulinka
autor
30. dub 2010

Coko tak pořiď jen dobré zprávičky 😵

coko.joko
30. dub 2010

Janysku a marhul diky,snad malej uz neroste a ja budu v pohode 😵 😵
jinak janysku ja kdybych rodila,tak ti pisnu SMS neboj....cislo mam 😵 😵 uzij si vikend a ver je posledni. 😀 pak uz jen s prckem....tak ja letim za pul hodky tam mam bejt..........paaaaa

leny2
30. dub 2010

Ahoj holky,
Coko už je u dokyho, tak držím palečky a jen samé dobré zprávy.

leny2
30. dub 2010

Janýsku, užijte si víkend. 🙂

leny2
30. dub 2010

Marhulinko, tak už můžete zase vyrazit s Kubíčkem ven, hlavně aby už byl kočárek v pořádku i nadále.

leny2
30. dub 2010

Já jsem včera dávala tvaroh na to pravé prso, pak jsem si večer ve sprše ho nahřála horkou vodou a promasírovala a je to dobrý. Horečku už taky nemám, tak je to lepší. Včera to bylo hrozný, byla jsem jak mátoha, celý tělo jsem necítila, nohy se mi klepaly, no hrůza, už nikdy více.

uhlicek
30. dub 2010

Ahojda holky tak dnes si uzijeme posledni slunecny den,a pak se to ma zase kazit 😠
My dnes budeme tvrdnout doma krom Kuby ten bude chrupat na zahrade, Misa ma od vecera horecky,jinak mu nic neni, nic ho neboli,tak uvidime,co se u toho vyklube,mel jet na vikend s mamkou a tetou na chaloupku,se tak tesil.
Kubik ma za sebou prvni ockovani,zvladnul to v pohode.Vazi 6.5kg.
Janysku uzij si vikendik,chtela jsem se te zeptat na ten teplomer,jak jsi porizovala,ktery to je,uvazuju o nem.
Treba Coko prekvapi a Lenny se zacne chystat na svet. 🙂

uhlicek
30. dub 2010

Leny2 ja davala tvaroh pred 14 dny,teplotu jsem nemela,ale prso bolelo a mela jsem ho cely cerveny,horky.Tvaroh jeste ten vecer zabral.

janysek70
30. dub 2010

Uhlíčku, mám ho v albu, je to čelní a ušní a Sep ho má taky a sehnala ho na netu ještě levněji než-li já. Já ho kupovala tuším na Elinka.cz a je super