Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

janysek70
10. kvě 2010

Tak stále ještě nic 🤐 😲

mysicka.hk
10. kvě 2010

Janýsku asi ne, to by snad Sep něco napsala.

septim
10. kvě 2010

posledni zprava Sept to bude zitra sice mam bolesti ale nic vic.Tak si myslim ze rodit nebudu, by me musel V skakat po brise. ☹ Chudak nas malej si asi uziva. ☹

mysicka.hk
10. kvě 2010

Tak držíme palečky dál a zítra to určitě už bude.

janysek70
10. kvě 2010

To bude mít chudák dlouhou noc ☹

septim
10. kvě 2010

taky jsem si rikala janysku chudak malej. Traba jeste Lenny nechce ven vzdyt termin ma prcek 20.5 ☹

leny2
10. kvě 2010

Dneska nějak nestíhám, byli jsme na kontrole na ortopedii s nožičkama, máme to dobrý.

Já tipuju Lennýska na 3650 g.

leny2
10. kvě 2010

Chudák Coko, takhle ji trápit, myslím na ni.

septim
10. kvě 2010

tak mam bolesti ale neotviram se, za hodku dalsi ctg a rozhodnou co se mnou. Se na to vyseru. V je tu se mnou jinak by me houklo. ☹

marhulinka
autor
11. kvě 2010

Ahojky,tak jdu konečně nakouknout,zda už není Lenny na světě a zatím žádná zprávička...

marhulinka
autor
11. kvě 2010

Tak stále nic 😕 😕

marhulinka
autor
11. kvě 2010

Coko porodí podle mě po osmé hodině 😀

septim
11. kvě 2010

pise rychle holky otravuji. O pul noci praskla voda bolesti ma chudak jako prase porad delaji vysetreni a ctg rano po seste psala ze se na to muze vysr.... boli to jako prase otevrena pouze na 4cm epidural tam nepichaji. Chudak je uplne vyrizena. V je stale s ni. ☹

marhulinka
autor
11. kvě 2010

Coko drž se!!! Já to tak měla taky a dala jsem to...bolesti a stále neotevřená,napíchli mi oxytocin a i po něm to nebylo moc rychlé otvírání...

septim
11. kvě 2010

marhul uz to ma ale strasne dlouhe to musi bejt silene. Bolesti ma od vecera a od pulnoci ty velike. je napichana vsim moznym a porad to nejde moc rychle.

marhulinka
autor
11. kvě 2010

Sept no já bolesti měla taky od deseti večer a rodila jsem až po osmé ráno 🙂 To zvládne...já měla bolesti několik hodin po dvou minutách a pořád jsem se neotvírala,ani ten oxytocin mi moc nepomohl...bylo to nekonečné,já strašně unavená,chtělo se mi spát...
Však to zvládne,uvnitř ještě žádné mimčo nezůstalo 😵 ven prostě Lenny musí 😉

septim
11. kvě 2010

to vim ale je mi ji moc lito ☹ clovek by chtel pomoci a ono to nejde ☹

marhulinka
autor
11. kvě 2010

Vím,že jí je teď hrozně,ale až si Lennyho pochová v náručí,až jí ho hnedka položí na bříško,zapomene na všechno 😵 😵 Za to ta bolest prostě stojí...hlavně ať už to je brzičko 😵

septim
11. kvě 2010

to doufam ze to uz nebude dlouho trvat v bolestech je uz pres 12 hodin ☹

leny2
11. kvě 2010

Ahoj holky,
taky jdu v rychlosti nakouknout jak je na tom Coko, to je strašný, takhle dlouho bolesti a stále nic, moc jí lituju a držím palečky, ať se to už rozjede a má to za sebou.

leny2
11. kvě 2010

Já jedu za chvíli na kontrolu do A.

janysek70
11. kvě 2010

Jé, tak stále nám tam toho našeho bobka trápí ☹ ☹

marhulinka
autor
11. kvě 2010

Leny tak hezkou kontrolu 😵 a ať domluvíte i nějakou tu antiko 🙂

leny2
11. kvě 2010

Už jsem doma, byla to paráda, čekali jsme jen asi 10 minut, tak jsme se stihli stavit i na nákupu a pro mladýho do školy. Kontrola byla v pohodě, akorát trochu bolelo zavedení zrcadel. Dr. mi udělala cytologii a podle výsledků za 14 dní mi zavede Mirenu. Říkala, že je to asi nejlepší co je, když už nechci další dítko. Tak snad mi to bude vyhovovat, je to dost peněz (6.500,- Kč), ale dr. říkala, že když jsou zdravotní problémy, tak do půl roku peníze vrátí.

leny2
11. kvě 2010

Co Cokousek, stále na ni myslím. ☹

marhulinka
autor
11. kvě 2010

Jste tu někdo?

marhulinka
autor
11. kvě 2010

Prosím,až se Lenny narodí,dejte mi někdo vědět na mobil...nebudu na příjmu. Díky moc

leny2
11. kvě 2010

Marhu, taky nakukuji při každé chvilce.

janysek70
11. kvě 2010

Taky to stále hlídám, snad má Sep dobrý signál

blazenkaa
11. kvě 2010

ahojky holčičky tak co ta čoko nevíte něco jsem přišla domu z práce a první co bylo šla jsem sem juknout .

nějaké nové zprávičky o Lenýskovi?