Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

marhulinka
autor
17. kvě 2010

😀 😀 😀 Kdyby jen se zadečkem...teď mi konečně zkončilo "nucené období půstu",tak zase budeme zkoušet....jooo a manža si vždycky přál pannu,tak teď ji má a ať si poradí 😀 😀

septim
17. kvě 2010

ja si janysku davam jeste tak 2 tydny mozna tri 😉 nejak na to nespecham holky jsou ted nejak na me vazane hodne a bojim se ze budou strasne zarlit. tak at se prcek radsi jeste dopeka 😉

septim
17. kvě 2010

to pujde marhul neboj za chvilku jako po masle 🙂

marhulinka
autor
17. kvě 2010

Sept ty jo naskočil ti 38tt to už se blíží 😵 😵 😵 wau

A nám buchtičku nepřivezeš Janysku? 😅

septim
17. kvě 2010

marhul ani mi to nepripominej uz na to radsi nekoukam strasne rychle to leti 😉 tohle je moje nejdosenejsi mimi a nejbojovnejsi 😉 Holky 33tt a Michalka 36tt

leny2
17. kvě 2010

Copak jsi pekla Janýsku dobrého?

septim
17. kvě 2010

vcera v Pardubkach meli tak krasne zakusky ale vydrzela jsem, uz se ted hlidam jsem jak koule 😉

marhulinka
autor
17. kvě 2010

Sept strašně to letí,viď? Jenže ono to letí i pak...nám za tři týdny budou 3měsíce!!!

septim
17. kvě 2010

to je strasne marhul za chvili nebudes mit mimi ale batole. Nam budou za chvilku dva roky. A dnes mame oslavu Anetka ma svatek 😉

leny2
17. kvě 2010

Septim, tak to já bych nevydržela, nekoupit si zákuseček. 😉

janysek70
17. kvě 2010

Marhul, ono už moc nezbylo, co bych mohla dovézt 🙂
Sep nespěchej, mně se to 2. místo líbí 😀

septim
17. kvě 2010

taky me to leny stalo takovych nervu 😀

marhulinka
autor
17. kvě 2010

Taky se chystám do Pardubek...asi ten další víkend,teď mám v sobotu kadeřnici-konečně,už se docela těším až to zase shodím 😵 No hlavně drahá polovička se těší,protože jsou všude dlouhý vlasy a jeho to už točí-protože to všude sbírá,když luxuje 😀 😀 😀

leny2
17. kvě 2010

Přejeme Anetce všechno nejlepší k svátku, hodně zdravíčka a ať mamku moc nezlobí. 🙂

septim
17. kvě 2010

neboj janysku budu tu strasit jeste dlouho 😉 jen me stvou ty poslove ☹

marhulinka
autor
17. kvě 2010

Néé můj Kubulínek bude i v patnácti moje mimi 😀 😀

Anetce k svátku vše nejnejnej!!!

Taky bych si dala zákuseček,teď ulítávám na indiánech 😅

leny2
17. kvě 2010

Marhu, plánuješ velký sestřih?

septim
17. kvě 2010

taky bych tam jeste jednou chtela zajet ale bez manzela a jen s kamaradkou 😉

leny2
17. kvě 2010

Já miluju bombičky 🙂

janysek70
17. kvě 2010

Jééé, vy vlastně Sep během roku pořád budete slavit, to je jmen, co vypotřebujete 😵 🙂 , tak krásné jmeniny!

septim
17. kvě 2010

moccc vam holka dekuje 😀

marhulinka
autor
17. kvě 2010

Jo poslové jsou svině,co? Já je měla dost dlouho před porodem a v den porodu ani ťuk 😀

marhulinka
autor
17. kvě 2010

Leny nojo po ramena,protože vlasy jsou všude,chudák Kuba je má i omotané kolem prstíčků,tak to půjde dolů 😀

septim
17. kvě 2010

janysku u nas se bude uz slavit nepretrzite tech narozenim a jmen clovek uz ani nevi 😀

leny2
17. kvě 2010

Ještě Septim a Janýsek a už nemáme žádné těhule, tak by to chtělo aby se Blazence nebo Mysicce zadařilo.

marhulinka
autor
17. kvě 2010

Bombičky miluje můj R. já indiány,takže se nepereme 😀 Ale Leny měla bys vidět co dělá,když přijde návštěva a někdo po bombičce šáhne 😀 😀

leny2
17. kvě 2010

Marhu, tak to budeš kočka s novým účesem, pak nám hoď fotečku.

septim
17. kvě 2010

ani mi marhul nemluv v noci zase po 8 minutach a dost bolestive a pak vlaste celej patek a sobotu hruza. Nedela byla klidna ale je to uz dost neprijemne

leny2
17. kvě 2010

Tak to jsme stejný s tvým drahým. 😀

marhulinka
autor
17. kvě 2010

Blaženka je další adeptka 😵 blíží se jí Ketík,tak budeme mačkat,mačkat a mačkat....a Myška nás jistojistě taky brzo překvapí krásnou zprávičkou 😉 😉 😉