Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

leny16
18. kvě 2010

jany- pak dej vědět jak dobře se Štepánkovi daří 🙂 🙂 😵

leny2
18. kvě 2010

Ahoj holky,
Coko, Lenny se to naučí a budete kojit bez problémů. Já mám monitor dechu Babysence II a ještě nám teda nepískala, jen když ji zapomenu vypnout, to je rachot pak.

leny2
18. kvě 2010

Janýsku, dobře pořiď na kontrole.

leny2
18. kvě 2010

Janýsku, to jsi udělala super nákup. Taky nakupuji v DM. Ale ty jejich plíny nejmenší se mi moc nelíbili, byly takový tvrdý oproti Pampers. Používala jsem raději Pampers 1. Ještě mám koupený z Tesca ty jejich zelený, ale do těch musíme dorůst, tak je pak vyzkouším jaký budou. Ale když koupím Pampers v akci, tak jsou nejlevnější.

janysek70
18. kvě 2010

Určo podám hlášení....
Leny, já mám nakoupené jen pampers, včera jsem ty nejmenší koupila ty bílé.....

leny16
18. kvě 2010

taky mi holky nejvíc vyhovují Pampers a pak ty Tesco zelený, Huggies jsou taky ok, ale trošku tvrdé...A je pravda, že když se Pampers koupí v akci, tak vyjdou nastejno, jako jiný šunty....

leny16
18. kvě 2010

Holky, nevíte, kdy začínají jarní slevy? Těším se na nákupy, ale ted je vše drahý a pak to bude za polovinu....
🙂

coko.joko
18. kvě 2010

aha leny16 to musi bejt primo pod nim....dobra otazka a spatna odpoved je,ze jen pulkou na tom je 😕 to jsem teda matka....ale a ja fakt nevim jak to funguje.....takze tu desku dat pod nej.....
janysku urco se mu to bude libit venku...

leny2
18. kvě 2010

Leny, to nevím, kdy začínají slevy, ale už by mohly, ne?

leny16
18. kvě 2010

leny- tj, už se klepu 😀
coko- my měli 2 desky vedle sebe a nebo můžou být pod sebou. Taky stačí jen jedna, ale musí na ní ležet celý.... 😉

leny16
18. kvě 2010

jj, radši ty desky dej přímo pod Lennyho, líp to pak snímá...

coko.joko
18. kvě 2010

leny16 diky moc uz to je udelany...tak se uvidi jestli to bude piskat.....ale porad tam chodim a hlidam ho.... 😵

leny2
18. kvě 2010

Coko, změň si v profilu, že už nejsi těhulka. 🙂

coko.joko
18. kvě 2010

leny2 ja nevim jak jsem to zkoumala a neprisla na to......musite me poradit..... 😀

leny2
18. kvě 2010

Když otevřeš fotoglog, tak tam je "změň" a tam si změn těhotenství. Nevím, jestli jsem to napsala dobře, jestli to pochopíš.

coko.joko
18. kvě 2010

leny to delam,ale jak to mam zmenit,kdyz to vymazu ten datum,tak me to napise,ze musim zadat nejaky datum....jsem z toho 😕

leny2
18. kvě 2010

Musíš tam změnit "stav" na "neplánujeme v blízké budoucnosti nebo něco jiného.

leny2
18. kvě 2010

Coko, proč ti paní vyhodila ubrousky?

coko.joko
18. kvě 2010

leny2 diky mam to......jsi hodna.....
protoze rekla,ze se to nepouziva a kdyz je pokakanej,tak jen cista voda a zinka...aby nebyl opruzeny a zadny masticky proste nic...na pindu se pry taky nesaha to udela jeho dr.az k ni pujdem..pry to neni jak v CR driv....no jsem z toho trochu prekvapena,ale stejne si to delam po svym.... 😀 kdyz tu neni....dnes prijde okolo 12-13 hod,tak jsme zvedava jestli malej pribral....a taky me zkontroluje spodek,prsa a bricho teda ja tomu ted rikam drzka 😀 😀 😀

marhulinka
autor
18. kvě 2010

Přišla jsem z venku,jdu nakrmit miláčky a pak až Kubulinka uspím přijdu se na vás konečně mrknout...

leny2
18. kvě 2010

Já jsem jela pro mladýho do školy, teď jsem si udělala krupičnou kaši a čekám až se Vojta probudí a budem krmit a pak zajedu do obchodu pro pečivo a přijdu, tak nevím, zda vás tu zastihnu.

leny2
18. kvě 2010

Coko, já myslela, že ta paní ti bude pomáhat s malým a ona bude kontrolovat i tebe?

coko.joko
18. kvě 2010

leny2,to je Hebame v Cr se ji rika Ula a tady ji mas urcenou po porodu a nebo pred porodem a kazda umi neco jineho....a ja ji mam po porodu a hlida maleho jestli pribira a uci me jak a co mam s nim delat..a dava mu tabletky a uci te koupat atd a tady hlida me...kontroluje me prsa a spodek a je to prijemny,ze nemusis nikam chodit...
a jinak od vcera mame nabrano 40g...JUPIIIIII..........

leny16
18. kvě 2010

Vím, že se radí nepoužívat ubrusky, ale já si ted živit bez nich nedovedu představit, kupuju na citlivou pokožku a malá nemá opruzeniny..

leny16
18. kvě 2010

tak to je supr, že malej přibral, gratuluji 😵

leny16
18. kvě 2010

coko jsi i sešitá? A vpoho?

leny16
18. kvě 2010

ještě až budeš mít čas tak nám prosíííím popiš porod, ale až se ustálíte...

marhulinka
autor
18. kvě 2010

Už jsem tu...Kuba je napapkaný a hraje si tady pod hrazdičkou....

Leny16,já to četla a pak na to úplně zapomněla-no jak říká manža,ta poporodní demence se mě ještě nějak drží 😀 Jdu na to...a napiš mi kam ti mám poslat korunky 😉

marhulinka
autor
18. kvě 2010

Coko my se taky rozpapkali až doma 😵 😵 Chce to čas a trpělivost 😉 🙂

marhulinka
autor
18. kvě 2010

My používáme plínky zelené z Tesca a Pampers Sleep and Play 😉
Ubrousky teda používáme,bez nich si to neumím představit 😀 Taky používáme Sensitive a opruzený nejsme 😉