Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

blazenkaa
24. kvě 2010

ahojyk holčičky
Janýsku ty jsi ale bláze zase tolik nejanči neděla¨š to vše sam máš u sebe miminko .Ať ti raději pomohou ty 2 chlapy co máš doma nebo nám z toho ještě porodíš .
Všechno nej nej nej nej nej k svátku ať se ti splní vše co si přeješ 🙂

septim
24. kvě 2010

zdravim, tak toho mas jeste hafo Janysku trochu se setri. Ja dnes mela kontrolu monitor ok mimi ma odhad 3 500g a jestli pry dokonce tydne neporodime tak udela v pondeli ten hmat, tak jsem zvedava 😉 blazi ty se drz urco to dopadne. Cokousku snad se to brzo zlepsi. A u vas se koupe az kdyz odpadne pupecnik, to slysim poprve. Ja koupala vzdy hned uz v porodce dvojcata 😉 vsude je to proste jine cert aby se v tom vyznal.

coko.joko
24. kvě 2010

septiku a to se divim,ze zase v Cr delaji ty hmaty 😕 jak rikas vsude je to jinak....pockej az ti budu povidat o porodu jak to tu chodi...tak to budes koukat 😵 tak se drz jeste aspon tyden a pak se muze Barborka narodit...a kdyby neco tak pis na mobil...

marhulinka
autor
24. kvě 2010

U nás je tak nějak pod mrakem a dusno,takže se určo něco přižene no a nehlásí zatím žádné léto 😅

marhulinka
autor
24. kvě 2010

Sept jůůůůů jsem zvědavá,kdy to vypukne...se teda drží holka jedna šikovná 😀 😵

Coko já taky normálně kupala,jen se nesměl pupečník máchat...nojo jiný kraj a vše je jinak 😀 😀

marhulinka
autor
24. kvě 2010

Blaženko copak děláte s mimískem 😵

blazenkaa
24. kvě 2010

Copak by jsme mohly dělat MArhulko buď sedíme u počítače ,čučíme na televizi a nebo žereme nic víc

blazenkaa
24. kvě 2010

Septim tak ti budu držet pěstičky a až ty porodíš tak já doufám budu vědět víslede tak šup šup ať už rodíš

marhulinka
autor
24. kvě 2010

Joooo tak to poslední je nejlepší to si užívejte!!! 😀 😀

blazenkaa
24. kvě 2010

to teda jo ale jak budu zachvilku vypadat jako medenec

marhulinka
autor
24. kvě 2010

V těhu se to může-to je pěkný 😵

blazenkaa
24. kvě 2010

no ale kdybych věděla 100% že to je
teď si píšu s kamarádkou a zjistilas jsem že k tomu máme zase další trojku
😠

blazenkaa
24. kvě 2010

Marhulko máš nové fotečky to mu to ale klukovi sluší

marhulinka
autor
24. kvě 2010

Jojo dneska jsem dávala nové fotečky... 😵
Dneska mi vůbec nespí,to bude tím hnusným počasím...tak až dorazí taťka,vyženu je ven,abych něco taky udělala doma...

marhulinka
autor
24. kvě 2010

Musím pořád být u něho a povídat si s ním,nebo mu ukazovat hračky a když jsem tady tak je v lehátku a chce houpat 😀

blazenkaa
24. kvě 2010

buď ráda že je vzhůru aspoň si ho užiješ.Dneska jsem tu měla kamarádku s prckem ani jsem si ho nemohla pochovat

blazenkaa
24. kvě 2010

to jste si ho pěkně nauči ly prďolu
🙂

marhulinka
autor
24. kvě 2010

A proč jsis ho nemohla pochovat? Kolik je klučíkovi?

marhulinka
autor
24. kvě 2010

Nojo jak si ho rozmazlujeme,tak to máme 😀 😀 😀

blazenkaa
24. kvě 2010

prto že sem se bála už je dost těžkej je mu 7 měsíců

septim
24. kvě 2010

no taky koukam jak se holka drzi. 😉 cokousku ja to vidim jeste tak na 14 dni 😀 😀 😀 no urco to ted bude asi v porodnici jine nez s Misou kdyz jsem byla ale jinak jak jsi psala tak jist a pit jsem mohla taky, rodi myslim asistenka a doktor dohlizi no uvidime jak to bude vypadat 😉

septim
24. kvě 2010

taky mi strasne leze na nervy pocit ze nemam doma nic hotoveho porad mam pocit ze me chybi jeste neco koupit ze musim doma udelat tohle a tohle. Jo a taky mi velikou radost prisel email ze vsechno zbozi co jsem objednala na nextu ve vyprodeji prijde akorat to bude dele trvat nez u normalni objednavky. Jsem objednavla zbozi co meli v Anglii ve vyprodeji a opravdu za super penizky tak jsem moc rada. 😉

septim
24. kvě 2010

treba tahle bundicka na holky vysla na 7 liber coz se mi zda super a holkam staci
🙂

septim
24. kvě 2010

no doufam ze to opravdu sezene vse jak pani psla

blazenkaa
24. kvě 2010

septim tak v to musíš plně doufat

blazenkaa
24. kvě 2010

náhodou ta bunďička jem oc pěkná

septim
24. kvě 2010

no doufam ze to opravdu sezene vse jak psala a to mam dalsi snad 20 kusu objednanych 😀

blazenkaa
24. kvě 2010

koukám že píšu jako tatar

mělo to být že ta bundička je moc pěkná

septim
24. kvě 2010

blazi taky jsem si rikala na anglickych strankach mela firma veliky vyprodej a pres jeden obchod tady si to vzdy objednavam. zatim vzdy vse prislo a dnes psala ze bude i toto jen to bude dele trvat nez sezene velikosti co jsem chtela 😉

septim
24. kvě 2010

a jak ti je ? Odpocivas ,