Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

blazenkaa
24. kvě 2010

jestli to jsou tyhle věcičky tak ty jsou moc pěkný

blazenkaa
24. kvě 2010

tak hlavně že to příjde.

To víš že odpočívám ještě jsem nic za celou dobu neudělala jenom přecházím od gauče k PCnebo na záchod a nebo si sednu venku a jedíné co jsem udělala e jsem si nandal jídlo včera nebo udělám pití to je vše .
Tak jestli to tď nevíjde tak já už nevím co proto mám dělat

blazenkaa
24. kvě 2010

a co holky jak se těší na sestřičku 🙂

mysicka.hk
24. kvě 2010

Ahoj ženy tak jsem dnes přijela z práce úplně durch
a teď svítí sluníčko. Prší jen když jedu do práce, nebo z práce ☹

mysicka.hk
24. kvě 2010

Co to dneska blbne, že ten kůň je o dvě hoďky napřed?

coko.joko
24. kvě 2010

sept,tady taky rodi asistentka a dr. je na telefonu,kteremu pak zavola telefonem,ze uz bude mimi venku a on prijde a podiva se ja kto je a bud se nastrihne a nebo ne a jen kouka a kdyz je mimi venku,tak ho hned vezme a zkontroluje a pak uz vse dela asistentka.....takze fakt super..ne moc lidi a pohoda....a jak rikam jist a pit muzes do posledni chvilky.....tak super,ze drzis a jeste vydrz...se uz tesim na malou...skoda,ze tam nejsem v HK.....
Blazi jen odpocivej a nic nedelej..je to asi tezky ja vim,ale kdyz jsem byla ja na zacatku,tak jsem taky nic nedelala a jen na zachod a az nejaky 4 den jsem pomalu sla ven na prochazku,ale neprehanet to,hlavne nic netahat....
jo septiku ty vecicky jsou uplne super........

blazenkaa
24. kvě 2010

cokoušku copak něco dělám válím se ani mi to už nepříjde myslela jsem že by jsem dněska umyla aspoň nádobí ,ale prdím na to ještě dva dny si asi poleží a pak začnu něco teprve dělat to bude ten 5 den a to už by jsem mohla 🙂

coko.joko
24. kvě 2010

blazi,to je dobre nic nedej a odpocivej vim,ze to je dlouhy,ale musis to vydrzet....ten 5 ty den muzes neco maleho,ale fakt to neprehanet......a klapne to......

blazenkaa
24. kvě 2010

no v to plně doufám že to výjde sedím jen u PCnebo na televizi na WC a udělat pití jen jednou jsem si nandala jídlo

mysicka.hk
24. kvě 2010

Já se chci taky jen válet 😉

blazenkaa
24. kvě 2010

tak se válej 🙂

septim
24. kvě 2010

blazi holky se tesi ale myslim ze z toho nemaji rozum. Kdyz se zeptame kde je mimi hned bezi a vyhrnuji mi tricko a hladi bricho 😉 no jsem na to zvedava. Tak to je asi jako tady cokousku 😉

mysicka.hk
24. kvě 2010

A kdo za mě bude chodit do práce.
Dneska se mi opravdu nechtělo.

blazenkaa
24. kvě 2010

co je tady už ? 😲 😲 😲 😲

leny2
24. kvě 2010

Septim, to jsou nádherný věcičky pro holky. 🙂

septim
24. kvě 2010

diky a hlavne vyjdou na par korun 😉

coko.joko
24. kvě 2010

nase prvni koupani a pak tak krasne spinkal.......

coko.joko
24. kvě 2010

septiku pro tebe je co malo korun 😀 😀

blazenkaa
24. kvě 2010

ježiš ten je roztomolpučkej

coko.joko
24. kvě 2010

blazi je a nejvic,kdyz spinka.....

blazenkaa
24. kvě 2010

já tu zase cejtím palačinky já si je snad budu muset udělat ☹

mysicka.hk
24. kvě 2010

Že by zase Marhulinka dělala palačinky? 😀

leny2
24. kvě 2010

Taky mě honí mlsná. 🙂

leny2
24. kvě 2010

Coko, to už jste dneska koupali, nějak brzo, ne?

mysicka.hk
24. kvě 2010

Musím s pejskem ven, už do mě strká čumákem 🙂

septim
24. kvě 2010

a ty porad ze prdolka nespinka, vzdyt spi snad na kezde fotce 😀 opravdu za par coko vse je vyprodej a vse kolem 5 az 7 liber 😉

blazenkaa
24. kvě 2010

třeba čoko dělala nácvik na večer

coko.joko
24. kvě 2010

septik,no preci nedam fotku jak breci to se nedava........ 😀 jo nacvik na priste...muselo se koupat brzo,protoze u nas byla ta pani a priste uz koupu ja......tak ja jdu krmit a pak jdem ven..

leny2
24. kvě 2010

Coko, uvidíš jak se to zlepší, oni si děti rychle zvyknou na nějaký režim a pak to šlape. Večer ho vykoupat, napapat a spát.

leny2
24. kvě 2010

Taky jdu něco dělat.