Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

marhulinka
autor
27. kvě 2010

@coko.joko to je dobře,že Lenny krásně přibývá!!! Jsou to naši kluci šikovní 😵

septim
27. kvě 2010

ja jsem taky holka sikovna pribiram taky ukazkove 😀

blazenkaa
27. kvě 2010

😉 já se taky hlásím že přibírám ,ale špekama

coko.joko
27. kvě 2010

marhul,me prave pripada,ze mam malo mleka i kdyz me Alena rika porad,ze mam hodne,ale ten nas ma hroznej hlad a taha trreba ted uz pres 20minut a kdyz ho odpojim,tak breci a jedl by zase a tak nevim jestli ho treba jako i nepreziram.....
septiku ty jeste muzes pribyrat ty to mas doveleny 😀

marhulinka
autor
27. kvě 2010

@coko.joko neboj nepřežířáš ho...brečí ti i u kojení nebo až pak...

blazenkaa
27. kvě 2010

cok a nemáš třeba vodnaté moc to mlíčko ?

marhulinka
autor
27. kvě 2010

Důležitý je,aby si prcek vytáhnul i to zadní mlíčko....ale to by při tomhle čase měl...A kojíš celou dobu z jednoho prsu,nebo střídáš u jednoho kojení obě?

coko.joko
27. kvě 2010

marhul,pri kojeni nebreci az po koju zacne tu svoji.pak mu dam zase prso a je klid a on taha,ale to bych mohla cely den jen kojit...kdyz vidim,ze uz to prso proste netece,tak mu dam to druhy a jede zase...ja fakt nevim uz....

marhulinka
autor
27. kvě 2010

Jedině,že bys měla to mlíčko slabší,ale důležité je to,že přibírá,podle toho se to pozná,že je to v pořádku!!! Takže hold to bude větší žroutek,jako můj Kubíno 😀 Ten třeba pláče a když vidí z dálky moji kozu,tak přestane a začne se tlemit a vystrkovat jazyk 😀 😀

coko.joko
27. kvě 2010

jo ten je po Vratovi,ten pry taky porad jedl a maminka ho musela kojit furt...a jak casto kojis pres den a v noci

marhulinka
autor
27. kvě 2010

Coko ze začátku jsem kojila víc....teď už je to mnohem lepší,přes den jak kdy....někdy má větší hlad někdy menší 😀 Většinou teď tak po třech hodinách,když jsme venku po čtyřech...Večer koupu v šest,pak jí a pak se budí mezi druhou a třetí a pak kolem šesté.

coko.joko
27. kvě 2010

jo ja jsem to taky musela hlidat a ted se budi po trech hodkach a vecer usina okolo te 2,3 hod...pred tim mu dam najist a vydrzi pak spat do 7 hod....takze aspon par hodin spanku mame......

marhulinka
autor
27. kvě 2010

Ono se to upraví... 😉 Chce to prostě čas....

marhulinka
autor
27. kvě 2010

Tak my razíme ještě ven na vzduch...

coko.joko
27. kvě 2010

marhul,tak si uzijte venku ja jsem ted sama Vrata kocarkuje a ja odpocivam......az prijdou,tak dame papu a pak jdem taky ven spolu

postolkacz
27. kvě 2010

ahoj holky,

dnes tu jsem poprvé a chtěla bych Vás poprosit o pomoc a radu..jestli jsem dobře pochopila Arleťačky - Arleta Kostelec nad Orlicí???...jaké máte zkušenosti s tímto car?...bohužel mi při operaci byly odstraněny oba vejcovody, tak hledám, kam jezdit..jestli hk sanus, arleta kostelec a nebo do olomouce...díky moc

blazenkaa
27. kvě 2010

ahojky postolko
já chodím do Arlety do kostelce jako většina holčiček tady ,a myslím si že m¨áme dobré zkušenosti s touto klinikou .
Pár holčiček z HRze Sanusu přešlo raději k nám do Arlety

marhulinka
autor
27. kvě 2010

Postolko já osobně doporučuji jedině Arletu 😉 😵

blazenkaa
27. kvě 2010

Ahojky Marhulinko jakpak se vede

marhulinka
autor
27. kvě 2010

Blazenko nic moc,už mě všechno tak nějak seránkuje...

marhulinka
autor
27. kvě 2010

Nemít tady Kubu,tak už jsem asi v Bohnicích 😀

blazenkaa
27. kvě 2010

mě to tak jak říkáš seránkuje už jsem myslela že jsi mi utekla na nějaký jiný fórum

blazenkaa
27. kvě 2010

teď tu dávaji zrovna tu reklamu na kakao a dostala jsem na něj takovou chuť .
A cože ještě nespíáš

marhulinka
autor
27. kvě 2010

Ty koukej být v pohodě a v klídku 😵

marhulinka
autor
27. kvě 2010

Dneska asi ani neusnu...ale musím se jít o to alespoň pokusit...zítra mě čeká zase rozmluva s dokym....prostě už nemůžu ☹

blazenkaa
27. kvě 2010

@marhulinka copak se děje Marhulinko že jsi tak nešťastná nějak jsem tu celej den nebyla a když jo tak jen na skok 😖

blazenkaa
27. kvě 2010

teď tu dávaji zrovna tu reklamu na kakao a dostala jsem na něj takovou chuť .
A cože ještě nespíáš

blazenkaa
27. kvě 2010

Mi to nějak blbne

blazenkaa
27. kvě 2010

@marhulinka kampak jsi mi utekla na jiné fóum

leny2
28. kvě 2010

Ahoj holky,
tak už máme zase pátek. Včera už jsem nestihla napsat jak jsme pořídili u doktorky s Vojtíškem. Vážíme rovný 4 kg, to je v pohodě, ale udělala se mu veliká boulička s hnisem po očkování proti TBC, paní doktorka mu to musela vymáčknout, tak chudáček brečel, já skoro taky. Namazala mu to framykoinem a zalepila, než jsme dojeli domů, tak mu to úplně proteklo na bodýčko.Teď to musíme mazat a přelepovat a hlídat, kdyby se mu opět udělala, tak musíme jet k doktorce.