Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

marhulinka
autor
30. kvě 2010

Tady podezřele lítají stromy sem a tam...tak to bude asi pěkný fukejř... 😝 Nesnáším tohle počasí...ježiši a mám na balkóne prádlo!!!

blazenkaa
30. kvě 2010

to by jsi se napekla protože já ho moc miluju

marhulinka
autor
30. kvě 2010

Tak a je to tady,bouřka...letím sebrat prádlo.

marhulinka
autor
30. kvě 2010

My ho taky milujeme...je to lehký,nic po čem by člověk měl mít špatné svědomí 😀 😀 😀

blazenkaa
30. kvě 2010

tak tady to bylo taky tak
Lítalo tu co se dalo ,stromi se ohýbaly a černo jako v pekle

blazenkaa
30. kvě 2010

akorát mě nebaví ty jablka loupat a strouhat

mysicka.hk
30. kvě 2010

Ahoj děvčátka tady se peče 🙂

blazenkaa
30. kvě 2010

ale jen tak trošku

marhulinka
autor
30. kvě 2010

Jo mě vždycky bolí ruka od toho strouhání 😀

marhulinka
autor
30. kvě 2010

Bouří to tu hezky...tak jdeme zalízt raději do peřin...Všem hezký večer a sladké sny 😵

blazenkaa
30. kvě 2010

tak dobrou noc jdu dokoukat pojišťovnu

marhulinka
autor
31. kvě 2010

Hezké ránko všem...počasí bude stát asi teď zase na prdlačku...už mě to teda neba...

janysek70
31. kvě 2010

Marhul, žádná změna, že? A na vylepšení to nevypadá, jsem zvědavá, kdy bude pár dní slušně a budu moci začít prát ty miminkovské věci. V baráku to sušit nechci.

marhulinka
autor
31. kvě 2010

Janysku to počasí mě už ubíjí....já chci veeeen!!! Tohle je strašný,pěkně tam fučí,byla jsem s pejsanem a jen počůral roh baráku a normálně zdrhal domů 😀
Já dneska peru,ale sušit musím doma...už mám jeden sušák povlečeního z balkónu,večer mi to zmoklo 😠 a teď jsem prala košile....

janysek70
31. kvě 2010

Já chtěla něco z běžného prádla vyprat v sobotu, ale mám pračku na 6 kg prádla a nedala jsem dokupy ani várku barevného ani bílého, tak nic... Když vidím tu předpověď, tak síla. Asi budu celý týden zalezlá a budu uklízet a přebírat. Se mi nechce ani k městu a to zítra musím s lístkem na prašule a st znova do práce.
Beník taky ráno zdrhal hned dom.

janysek70
31. kvě 2010

V sobotu bylo nádherně, tak jsme šmajdali v Jc na Valdštejnských slavnostech, dali si nějaké mňamky a póčo bylo naštěstí ukázkové.

marhulinka
autor
31. kvě 2010

No lepší nevystrkovat ani nos...je to vážně šílený.
My ve středu razíme na vítání občánků...tak jsem chtěla v sukýnce,no na to teda kašlu,bych umrzla...brrr
Jooo sobota byla přenáádherná!!!

marhulinka
autor
31. kvě 2010

Tak se doma můžeš alespoň přehrabovat věcičkama 😵

janysek70
31. kvě 2010

Jo ženy od 3.6. mají v Lidlu akci na dětské věci, ale hlavně mi zaujaly Pampers, tak např midi 4-9 kg 150 ks za 499,- Kč, to je nějakých 3,30 za plínku a budou mít i větší

marhulinka
autor
31. kvě 2010

Teda na to,že je dneska takhle hnusně,tak Kuba má velice dobrou náladu,jsem čekala,že bude rozmrzelý a on spinká,povidá si s hračkama...a ani nechce jíst 😀 už jsou to čtyři hodiny,co papal,tak mu půjdu dát kozenku,nebo mi to zase bude stříkat všude 😀

janysek70
31. kvě 2010

Já se chci přehrabovat právě při tom praní a rovnou to chystat na místo a něco nafotit

marhulinka
autor
31. kvě 2010

A to jsou jaké? Ty modré?

marhulinka
autor
31. kvě 2010

No fotky by to už chtělo 😵

marhulinka
autor
31. kvě 2010

Já kupuju ty Sleep...teď mají akci a jedna vyjde na 3Kč 😉

janysek70
31. kvě 2010

Toto jsou ty modré. Ty Sleep jsou ty oranžové? Ty mám jedno balení, ale říkali mi, že ty nejsou nejlepší. Ono ukáže až realita, které budou vyhovovat, těch 2-5 a 3-6 už mám dost, tak když bude akce budu pořizovat už ty 4-9. Já je včera přerovnala ze skříně, mi tam překážely a mám jich v pokojíčku plný peřiňák 😀

marhulinka
autor
31. kvě 2010

Jj oranžové...nám právě vyhovují,nic nepustili ještě ven 😉 🙂 A jsou měkoučké,některé plínky jsou dost tvrdé... 😝
Každému prckovi vyhovují jiné...hold co prdelka,to originál 😀 My nejsme vůbec opruzené,kamarádky holčina má na heřmánek alergii,tak je nemohou používat...
Mě ještě zbyl jeden celý a z druhého mám jen pár odebraných plínek 3-6kg z Tesca...Je lepší nedělat velké zásoby 😀

marhulinka
autor
31. kvě 2010

Jdu krmit 🙂

janysek70
31. kvě 2010

Septim, hlášení!!!!!!!! 🙂

septim
31. kvě 2010

nase holky museji mit ty zelene papers ty oranzove nemaji pruzne gumky a skrti je. taky jak jsou starsi a hodne piji byly porad mokre., ☹ rodit asi nebudu vubec to nevypada mimi vysoky hrdlo taky ani odloupnout neslo. 😒 se ji proste nechce odhad mame 3 600g jeste jedu priste na kontrolu a pak uz nemocnice na termin cisare kdyz neporodim. tak asi nejdele do 14 dnu bude venku tak jako tak 😉

janysek70
31. kvě 2010

Séééép, ty bláho, ty snad chceš počkat na mě 😀