Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

janysek70
9. čer 2010

Vím jen, že už má po termínu 🙂

blazenkaa
9. čer 2010

tak to vím ale jestli je ještě doma nebo co se s tou holou děje .

koukala jsem k tobě do alba co to je jak máš tu poslední fotečku a co UTZ včera

janysek70
9. čer 2010

Náš mladej včera vystrkoval pytlíka a odhadní váha je 2 kg, se picnu 😀

janysek70
9. čer 2010

Myslíš v té výbavičce? To je koš na plínky.

blazenkaa
9. čer 2010

tak to je nádhera pěknej klučík

blazenkaa
9. čer 2010

Myslým tu poslední fotečku jak tam píšeš jen ještě zjistit jak tam napasovat tu kazetu

blazenkaa
9. čer 2010

tak se tu holčičky mějte a já si jdu schrupnout dobrou noc

Septim myslím na tebe a trřím pěsti

janysek70
9. čer 2010

Dobrou 🙂 , jj to je opravdu koš na použité pleny a každou to zvlášť zabalí do fólie, jen ještě nevím, jak tam tu kazetu s fólií napasovat 🙂

marhulinka
autor
9. čer 2010

@blazenkaa Docela jsem v poho...Kuba je moje zlatíčko,tak není moc času na smutnění...včera jsme byli za dětičkama,tak jsme dvě hodinky hlídali a bylo to fajn,byli jsme venku na zahradě...

marhulinka
autor
9. čer 2010

@janysek70 😀 😀 😀 no jestli je odhadní váha pytlíka 2kg,tak bych se šla taky picnout 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

janysek70
9. čer 2010

No jasan, že pytlíka, celej tatínek 😀 😀 😀

janysek70
9. čer 2010

Odjíždím, dokud není fajrunk, včera mi z toho sluníčka bolela hlava celý večer..... Zítra musím do práce a to má být ještě hůře, 30.6. mám poradnu a rovnou nástup na MD, tak to chci nějak i ukončit v práci, už mi to dává dost zabrat...

septim
9. čer 2010

nic snidam kontrakce mam porad porad spinim a jdou ze me po vcerejsku krvave hleny a porad cekame jestli se neco rozjede ale ja uz teda silne pochybuju 😀 alspon ze mi chutna 😀 jo a taky doktor rikal ze mala ma hodne vlasku no to jsem zvedava 😀

septim
9. čer 2010

tak jsem si jeste objednala pro prdolku vanicku jsem na to uplne zapomela

coko.joko
9. čer 2010

Ahojda,
blazi,dobrou noc,taky bych sla spat.... 😉
marhul,ty si uzivej slunicka,protoze tady uz 3 den prsi,ale je teplo,takze to cekej i ty v HK......jak rikam o vikendu to mate.....
janys teda to bude chlap...2 kg pytlik 😀 😀 😀 ten kos je docela dobrej...tady ho maji taky.....ale je to docela draha sranda...
septiku,to je dobre,ze chutna....ja nejak ani nestiham jist..........a kdyz jo tak v rychosti..... 😀 😀 pa se divim,ze me boli bricho....
tak ja jdu varit.....

septim
9. čer 2010

@janysek70 janysku ten kos mam taky kazeta je jednoducha a vklada se debre , akorat tam nenechavat plinky moc dlouho je to stejne citit

septim
9. čer 2010

@coko.joko mas u me tu knihu 😀

coko.joko
9. čer 2010

septiku....dekuji mocccccccc jsi zlato...... 😵 😵

septim
9. čer 2010

@coko.joko ja vim 😀

janysek70
9. čer 2010

Sep, ještě jsem tu kazetu nezkoušela, je dosud zabalena, aby nevyčichla 🙂, tak snad mi to půjde.
Čoko koukám pohrdla mou nabídkou a obrátila se jinam 😝 😝 😝

septim
9. čer 2010

@janysek70 co mas dnes v planu tady je silene vedro asi chcipnu

janysek70
9. čer 2010

Já už jsem se vrátila, je tam dusno a tak jsem doma postahovala žaluzky a jen tak lehce tu po bytě šolichám a poklízím. V pátek asi začnu prát věcičky

marhulinka
autor
9. čer 2010

@septim ha zase vidím zelenou 😵 😵 krása krása krása

@coko.joko jojo déšť očekávám 😀 Já mírné ochlazení i uvítám,tohle ráda nemám...a s prcíkem se toho moc venku teda taky nedá!!

Já mám na plínky popelničku-zelenou 😀 😀

coko.joko
9. čer 2010

marhul,taky nemam rada vedra....ted je tady uz treti den pod mrakem a prsi.....vcera jsme byli na vece a sedime na zahradce a najednou takovej chcavec jsem si pripadala jak na tabore za mlada..... 😀 ale bylo krasne...domu jsme dosli okolo 22hod...
janysku,ja nepohrdam,ale sept to nejak objednala,abych se nemusela nikde registrovat a my asi pres Prahu pojedem v noci,takze bych si ji ani nestihla koupit.....

coko.joko
9. čer 2010

A jinak zitra v 9 hod.mame poradnu,tak jsem zvedava co nas ceka a co nam rekne doktor...doufam,ze to bude vse v poradku...pak musime jit na urady a tak bude narocny dopolko...doufam,ze uz nebude prset,protoze nemame auto...se nam pekne sere....a stoji moc korunek a nejhorsi je,ze nikdo nevi co tomu muze bejt.... 😖

coko.joko
9. čer 2010

Tak si tu budu povidat sama sebou 😀 😀 tak se loucim teda..a jdu cvicit...musim dat dolu ty kila,protoze nemam co na sebe a nevim co budu nosit v lete 😀 😀 se me ta drzka na brise porad takkkkk drzi......nevite co delat,aby uz zmizela 😀
marhul ty mas ten pas stahovaci je to znat kdyz ho nosis.....

leny2
9. čer 2010

Ahoj holky,
nějak teď nestíhám jak je hezky, ráno jsme jeli na nákup s mamkou a pak rychle uvařit něco k jídlu a už je poledne.

septim
9. čer 2010

@coko.joko se nediv ze se te kilca drzi se nesmis prezirat u itala 😀 😀 😀 😀

septim
9. čer 2010

@marhulinka ja budu mit zelenou jeste asi pekne dlouho 😀

leny2
9. čer 2010

@coko.joko mě se váha zasekla a už to nejde dolů a to mám ještě 8 kg navíc.

leny2
9. čer 2010

tak jak jsem byla natěšená jak začnu cvičit, tak mi na to nějak nezbývá čas, ale myslím, že mám pohybu dost. Každý den pro mladýho do školy s kočárkem a doma taky nesedím na zadku.