Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

coko.joko
9. čer 2010

sept ty blaho u Itala byl salat a pak torteliny to neni na prezrani..... 😀

coko.joko
9. čer 2010

leny tak ja mam taky jeste nahore 10kg,myslim od sve puvodni pred otehotnenim,ale ted se to prave seklo a nejde...ale co o to nohy,prdel to jde,ale to bricho to ja tady resim kazdy den.....

leny2
9. čer 2010

Taky mám ještě trochu břicho, ale já jsem oplácaná celá.

septim
9. čer 2010

@coko.joko tak hod foto a mi ti rekneme ze to nevypada tak zle 😀

septim
9. čer 2010

@leny2 nech toho ty jsi byla hubenina hubena uz v tehu 😀

coko.joko
9. čer 2010

sept,neblbni...to nejde ani vyfotit 😀 si to necham pro sebe 😀

septim
9. čer 2010

@coko.joko nekecej at se zasmeju a treba z toho konecne porodim 😀 😀 😀

coko.joko
9. čer 2010

sept,to by ses asi moc nesmala 😀 ale pockej ja si pockam na tebe v lete...se budu smat ja 😀 😀 ne vazne,kdyz o tom tak premyslim tak ty kila jdou nahoru rychle,ale pak to dat dolu uz neni takova sranda 😝 a bude to drina....ted hlasili,ze jdou do CR bourky....tady je tma jak v pr.....

septim
9. čer 2010

jsem koukala na pocasi bourky jen kratke a jen nekde, teplota na zitra 33stupnu a jasno ja asi padnu 😀 no jo ale ja budu par dni po porodu co prijedete ale ty uz dele se na tebe holka tesim 😀

septim
9. čer 2010

ja budu rada ze po porodu spadnu tak na 78kg a budu rada no uvidime chtela bych mit zpatky 65kg

septim
9. čer 2010

budeme hubnout na zahradce u kavy 😀 ja budu mit hlidani pro dvojky tak vemem jen kocarky 😀

coko.joko
9. čer 2010

septiku,ja na tebe taky.....no ja bych brala taky 65kg,ale to fakt nedam dolu....ale co hlavne,ze je malej zdravej a ja se postupne dam do hromady..... 😀
tak s tou zahradkou to moc dobre nevidim,protoze 14 dni je mala doba a spoutu zarizovani a litani,takze budu rada,kdyz se urvu na srazik,jestli teda nejaky bude

leny16
9. čer 2010

Hojda kočky,
nebojte kilča shodíte, při kojení si organismus může zadržovat tukové zásoby na horší časy...tak to třeba půjde potom.
Mně to taky asi po 2 měsících stagnovalo, ale zase to jde pomaličku dolů...ještě 2 kila a pak ještě 3 nabraný před těhu 😉 🙄

leny16
9. čer 2010

Po porodu jsem dost cvičila, ale ted co se malá pohybuje, tak nemám energii ani náhodou... 😒

leny16
9. čer 2010

septiku- pořád sem jukám, jestli jsi ještě celá 😵 já přenášela 3 dny.... Ale podle bolestí to vypadá, že už se ti to blíží 🙂 😉

leny16
9. čer 2010

leny2- kde ty jako můžeš mít tech 8 kilo 😕 vždyt jsi byla hubenour ke konci těhu. Třeba ti jen prospěly 😉

septim
9. čer 2010

dala jsem vam tam nove foto, a taky zacina praskat bricho se ani nedivim. 😉

janysek70
9. čer 2010

Koukám na albíčko na úvodní stránce a nějaké nové kočky v kloboučkách se nám tu objevily 😵 😵 a taky jeden pořádný pupík 😵 ..... a čeho jsem si všimla teprve nyní jsou holky ve vaně...... a to jsou s hanbatým taťkou??????? 😀 😀 😀

septim
9. čer 2010

tatka neni videt 😀

janysek70
9. čer 2010

No škoda, to by byla návštěvnost alba a ty příspěvky........ 😀 😀

septim
9. čer 2010

si myslam janysku ze velice mala 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mysicka.hk
9. čer 2010

@septim holky jsou úžasný. Jak jsou stejně oblečené
tak to vypadá že je tam jen jedna 😀 😎
Bříško hezký, tak ať se s ním nemusíš už dlouho tahat 😀 😀

janysek70
9. čer 2010

Cóóóóóó, takový nadsamec???????? 😀
Tak už jsi nafotila naposledy pupíka, tak šupky, dupky....... 😉

mysicka.hk
9. čer 2010

Tak koukám že už tu knížku máte snad všechny?

septim
9. čer 2010

@mysicka.hk davam tomu uz jen par dni
@janysek70 ty se teda treses na prvni misto, ja ti dam nadsamec, ti ho pujcim jak me ted pekne sejrank.... 😉

mysicka.hk
9. čer 2010

@septim musíš porodit než přijede Čoko 😀 🙂

coko.joko
9. čer 2010

sept,holky jsou uplne k sezrani a jak jim to slusinkuje 😵 😵 tak a pupik je taky super..tak sup pres silnici a uz koukej porodit tu L....

leny2
10. čer 2010

Ahoj holky,
tak máme před sebou asi další sluníčkový den. My jedeme dneska po obědě na zvážení k paní doktorce.

leny2
10. čer 2010

Septim, holky jsou nádherný, ani bych nepoznala která je která. 🙂

marhulinka
autor
10. čer 2010

ahojky všem sluníčkové ránko...a zase pařec před námi....mě to teda až takhle moc nevyhovuje,nemám to ráda,je to až moc...