Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

marhulinka
autor
10. čer 2010

@mysicka.hk tak něco tvoříš?

mysicka.hk
10. čer 2010

@marhulinka nedávno v Loskutákovi dělali smaltované ozdoby.
Chtěla bych zkusit naušnice. Nějaké prodat a nějaké si nechám.
Já si do uší troufnu dát téměř cokoli, tak budu experimentovat.
Kdyby jsi cokoli chtěla tak dej vědět a objednáme to najednou 🙂

marhulinka
autor
11. čer 2010

Hezké sluníčkové ránko 😵

coko.joko
11. čer 2010

Ahojda,tak tady teda slunicko nekouka,ale je krasne pod mrakem a da se dychat....vcera ve meste dusno jako prase....jsem byla spocena az na pr.......hrozny....

janysek70
11. čer 2010

Ahojdá 🙂
Sep????????????????????????????????????????????

Tady už je na padnutí, mám všechny žaluzky zatažený a okna zabedněný. Dnes to bude asi nejhorší, zítra už má být lépe.
Včera jsem byla dopolko v práci, pak jsem musela vyřídit ještě papíry doma a pak jsem padla na gauč. Navečír jsme jeli k našim, seděli jsme venku a já nevěděla kam zalézt, musela jsem se jít 2x osprchnout.

marhulinka
autor
11. čer 2010

Jo dneska bude na padnutí,taky jsme zatemněný a ochlazujeme se mokrýma hadrama 😀 😀

coko.joko
11. čer 2010

Devcatka,kdyz je zima tak nadavate a kdyz je teplo tak taky.... 😀 😀 to je s vama hrozny.......

marhulinka
autor
11. čer 2010

@coko.joko protože nemůže být nic mezi...prostě akunrát 😠

uhlicek
11. čer 2010

Ahojda Marhuli taky jsme zatemneny,vcera byl Kubulka taky uplne vyrizeny,spal po 20min a porad pobrekaval,uz jsem nevedela co s nim,odpolko jsem ho vyrachala v enku v lavoru,to se mu libilo,vecer jsem pustila v loznici stropni vetrak a krasne se nam spalo,probudil se jen jednou na papani 🙂

marhulinka
autor
11. čer 2010

@uhlicek no a my včera byli na očkování,takže to vedro do toho bylo šílený...Kuba buďto spal nebo plakal,tak jsme ho nosili a utěšovali.

marhulinka
autor
11. čer 2010

@marhulinka taky dneska ložnici vychladíme větrákem,protože bychom tam zdechli...Tohle je děsný...já takovýhle vedra ráda teda nemám.

marhulinka
autor
11. čer 2010

hahah jsem si to napsala sobě 😀 😀 😀

uhlicek
11. čer 2010

@marhulinka my jsme po te druhe davce ockovani pred 14dny,meli v noci a jeste druhy den rano horecku,jedno stehynko cely otekly a zarudly,porad brecel chudera,tak to taky jistil Nurofen,jsem zvedava na tu treti davku.Macek vazi 7,50kg,vypada jak maly sumo 🙂

marhulinka
autor
11. čer 2010

Tak Kuba měl večer 38,1 a tak jsem mu dala siroupek a dobrý...jsme bez teploty.JInak nožky dobrý...tak doufám,že už to tak bude...No chuděrka to ho nožička musela určitě bolet....Kuba byl takový jak vyměněný,hodně spinkal,plakal,spíš tak jako pofňukával a byl takový bezvládný ☹ A jak se na mě ráno zase usmál,tak jsem byla šťastná 😵
No já si myslela,že náš Kubula bude teda vážit víc,jsem byla překvapená...protože se teda pronese,když se chová 😀 😀

uhlicek
11. čer 2010

@marhulinka jopekne se pronesou,kolikrat me brni i ruka,ted se chce porad chovat,v noci chce spat u me,lumpik jeden.

marhulinka
autor
11. čer 2010

@uhlicek pěkně to s náma umí,viď? Mě to nedá,když pláče tak ho musím pochovat...Teď začal lump plakat,jakmile se položí na záda...to je umění aby byl v klidu...někdy se to teda nepovede a řve a řve a řve-to jsou áááááárie 😀 😀

uhlicek
11. čer 2010

My mame arie i v kocarku,takze minuly tyden jsem vymenila korbicku za sportak,aby byl v polosedu.Nekdy ho musim nechat chvili brecet,kdyz potrebuju neco dodelat,musim se jeste postarat o Misu.Kdyz jsou v dohledu babicky,tak ty ho nemuzou slyset brecet 🙂

coko.joko
11. čer 2010

marhul,taky chovam...nemam rada,kdyz place...to ma pak fakt zachvat a tak ho vezmu a chovam a pak ho chci polozit do postylky a zacne hned...takze spi vetsinou na lehatku a nebo na ruce...a nejradsi ma bejt venku tam by spal porad..... 😎
uhlicku,to se teda proneses s Kubou,ale my uz mame taky 4kg a je nam mesic 😀 😀

coko.joko
11. čer 2010

je tak koukam,ze nebrecime jen my.....holky vcera to rikal V.dr.ze ma tyhle zachvaty a dr.rekl uplne v klidu,to patri vse k tomu do tri mesicu a pak to vse prejde 😀 😀 to jsem teda zvedava..
SEPT........koukej se nahlasit......jsem nervozni co je s tebou..........

uhlicek
11. čer 2010

@coko.joko no to se teda pronesu v tech vedrech, vsak pocekej Lennysek bude mit taky za chvili 7kg 😀 .
Ted se tady kouli na dece a dela letadlo 🙂

coko.joko
11. čer 2010

uhlicku ja se pronesu uz ted.....kdyz jdu 3 patro s tazkou a na v druhy ruce mam korbu s Lennym 😀 tak jsem ve 2 patre a uz umiram...a pak se vysplham domu a jsem hotova a to hned musim okolo Lennyho a fakt zahul.....ted me usnul konecne,tak snad bude spinkat aspon 3 hodky,at vyzehlim a vytru....previt jeden jak usne,tak ho dam do postylky a hned je vzhuru a tak je tu v kuchyni na lehatku a je spokojeny jako kdyby vedel,ze tam je sam...

marhulinka
autor
11. čer 2010

@uhlicek jo tak taky už jsem teď dvakrát měla árie v kočáru,jakmile jsem ho položila,tak celou dobu řval,až se uřval a usnul!! To byla procházka teda...já spocená z něj až na prdeli,pořád jsem ho utěšovala,houpala,drncala..

marhulinka
autor
11. čer 2010

@coko.joko Tak Kuba teda do tří měsíců moc neřval,ne takhle...a teď začal 😀 😀

marhulinka
autor
11. čer 2010

@coko.joko to tahání do schodů má jednu výhodu-posiluje se 😵

leny2
11. čer 2010

Ahoj holky,vůbec nestíhám zapnout PC, jsme celý den venku na zahradě, tam nám je nejlíp. 🙂

septim
11. čer 2010

zdravim a ziju 😉 uz jsem doma nelez porad stejny na porod to nevypada, tak kdyz se to jeste nerozjede tak v útery rano v 7.00 nastup na vyvolani. Tak uz se ti janysku prvni misto moc blizi. 😉 ja z tech veder uz padam na hubu 😉

leny2
11. čer 2010

Vojtíšek váží 4.28 kg. Za 14 dní prohlídka ve 3 měsících.

leny2
11. čer 2010

@septim to ti věřím, to si neumím představit s břuchem v tomhle vedru, to tě lituju. Holčinka nechce a nechce ven.

janysek70
11. čer 2010

Sep fakt ještě nic? Ty bláho, máš to nekonečný

marhulinka
autor
11. čer 2010

@septim tak už se to blíží!!! Janys určo bude skákat,že už bude na prvním místě 😀 Ti bude odškrtávat minuty 😵 Vedra jsou strašný,z bříškem to musí být děsný!