Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

leny2
17. čer 2010

To si zapne sám kolotoč?

marhulinka
autor
17. čer 2010

@leny2 to je hezký,taky jsem si říkala,že když bychom už mimčo neměli,tak bych to dala jednou bráškovi

leny2
17. čer 2010

Nějaké věci prodám, co si pak pořídí modernější.

leny2
17. čer 2010

Tak zítra už třeba budem mít tady fotečky Lucinky, jestli septim pustí domů.

marhulinka
autor
17. čer 2010

@leny2 jo nožičkama 😀 😅 nedělá to asi úmyslně,ale normálně se natočí a nožičkou na to šlápne...a pak tam leží a směje se na zvířátka 😀

marhulinka
autor
17. čer 2010

@leny2 jo na fotečky Lucinky se už těšííím 🙂

marhulinka
autor
17. čer 2010

On je Kuba pěkný lumpík,dneska jsem ho zase dala pást koníčky a on se převalil na bříško a strašně se mi smál,jak na mě vyzrál,tak jsem ho dala znovu na bříško a on zase... 😀

leny2
17. čer 2010

Náš Vojta taky kope nožkama a zvedá je tak vysoko, že brnká taky o kolotoč, ale ten jen zachrastí, jinak ho musíme natočit rukou, aby hrál.

leny2
17. čer 2010

To je Kubíček šikula, Vojtíšek se mi ještě neotáčí.

marhulinka
autor
17. čer 2010

Nojo to buď ráda...my právě máme knoflíky,takže stačí lehce zmáčknout a už to hraje,ona je ta ovládací část v postýlce...

marhulinka
autor
17. čer 2010

@leny2 však Vojtíšek má ještě čas 😉

marhulinka
autor
17. čer 2010

No tak já tu odsaju ještě trochu mlíčka a půjdu do hajan.

leny2
17. čer 2010

taky půjdu, je krásný vzdoušek, bude se hezky spinkat.

leny2
17. čer 2010

tak dobrou a krásné sny.

marhulinka
autor
17. čer 2010

Dobrou🙂

leny2
18. čer 2010

Ahoj holky,
tak počásko se nám kazí, tady od rána leje.

leny2
18. čer 2010

Tak jsem zvědavá, zda Septim dneska pustí domů, už se moc těšíme na zprávičky.

coko.joko
18. čer 2010

Ahojda,
tak zprava od sept dnes rano.....ona je v poradku a mala trochu zloutne,ale snad to pry bude dobry a po vizite by sla dom,takze se uvidi.....uz se moc tesi domu......
marhul,prosim te co davas Kubikovi do mlicka,ze ti spi 6-7 hodin..... 😀 my spime 2,5-3 hodky v noci.......a to usiname okolo 24hod....takze veselo...
leny2,tak do ZOO a jak se tam libilo Honzikovi.......

marhulinka
autor
18. čer 2010

Hezké ránko....tady taky sprchlo,ale mě to nějak moc ani neva,alespoň se spláchnou ty hnusný pyly,protože já mám alergii jako prase ☹ Tady kvetou ty hnusný bílý keře 😝 😝 😝

marhulinka
autor
18. čer 2010

Jé tak když to malá bude mít v normě,tak to je pustí domů... 😵

Coko dneska mi Kuba spal 9h,najedl se a spal další 3h 😵 😵 😵 Jsem asi včera sežrala v řízku rohypnol 😀

coko.joko
18. čer 2010

marhul.... 😀 😀 ted uz to je jasny,ze k rizku se u vas podava rohypnol.....prosim te muzu prijit taky na obed 😀 😀

leny2
18. čer 2010

@coko.joko Vojtíšek teď už taky spí tak 6 hodin, napapá se a spinká dál, ale to už ne tak dlouho.

coko.joko
18. čer 2010

no se uvidi,ale ja myslim,ze pujdou,az me pisne,ze jdou tak pisnu sem...a doufam,,ze fotila a da nam fotecku,at vidime Lucinku....

marhulinka
autor
18. čer 2010

@coko.joko přijeď "speciální řízečky" jsou ještě na dnešek 😀 😀 😀
Já když jsem dneska ráno koukla na to kolik je hodin,tak jsem vylítla a koukala jestli dejchá 😀 A teď ráno jsem taky na něj pořád koukala a už si přála,aby se vzbudil 😀 😀 😅 😅 Teď je spokojený po baště a hraje si tady na dece a strašlivě něco povídá hračkám,směje se a prská 😀

coko.joko
18. čer 2010

to se mate holky.....no treba taky budeme spinkat za chvilku..ja bych teda spinkala hned ani by me nemusel nikdo nutit

marhulinka
autor
18. čer 2010

@coko.joko to přijde,zatím je Lenny ještě maličký 🙂

leny2
18. čer 2010

@coko.joko Honzíkovi se v ZOO líbilo, přijel spokojený, koupil si nějaké mince se zvířátky, pro Mikina kostičky na kousání a vajíčko s dinosaurem.

coko.joko
18. čer 2010

marhul my mame jeste trochu casu,tak snad ve trech mesicich budeme taky tak jako vy....
holky vcera vecer se Lenny najedl a mel takove bolesti briska,ze se tu kroutil a ja ho tak litivala a tak jsem mu dala cipek na prdiky a za chvilku rachot a ten to mel az na zadech 😵 tak sel pod sprchu a pak byl spokojeny a rad.....

marhulinka
autor
18. čer 2010

@coko.joko jojo není nad to se pořádně vy.... 😀 😀 😀

marhulinka
autor
18. čer 2010

Tak já se na chvíli loučím,jede mi kamarádka 😵