Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

blazenkaa
26. črc 2010

@marhulinka MArhulinko musela jsem PC na chvilku vypnout tak vydrž jdu si to přečíst nějak nám to zase blbne

leny2
26. črc 2010

@marhulinka co jste koupili za mlíčko Kubíčkovi?

marhulinka
autor
26. črc 2010

@leny2 líp určitě bude,je mu už dobře a ustupuje to....ale budu se bát s ním vylézt teď ven...my víme,že tady vedle bydlí křáplej dědek,kterej pořád něco háže kolem baráku a tak...z balkónu hází kosti,vylévá polívky...doufám,že nemá prsty i v tomhle,protože bych ho tou jeho holí spřerážela hnáty

leny2
26. črc 2010

@marhulinka bych dědkovi plesnivýmu plivla do ksichtu. 😠

coko.joko
26. črc 2010

@marhulinka ,ty blaho chudak malicky,tak at ty injekce pomuzou a Benik je v pohode...

leny2
26. črc 2010

oni tihle naši drobečci chlupatí jsou hodně citlivý na něco špatného když sežerou, náš taky dost často blinká, když něco někde olízne co nemá.

blazenkaa
26. črc 2010

@marhulinka tak to je chudáček Beníček když už to ustupuje tak to bude dobré uvidíš třeba tohle taky dělá blecha,ale hlavně že jste na to přišli a už to bude fajn

leny2
26. črc 2010

Já musím našeho chlupáčka pochválit, vůbec neutíká, je strašně hodný. Dneska si hrál se sousedovic kocourem angorákem, ten byl větší než on, to bylo srandovní.

blazenkaa
26. črc 2010

když ono všechno nezdrave nebo škodlivé tyhle pejsky láká ale jestli to byl ten dědek tak bych mu hnáty z přerážela

coko.joko
26. črc 2010

marhul a neni ten dedek na vas zasedlej,nejdriv si mela prazdny kola a ted Benik..... ☹

marhulinka
autor
26. črc 2010

@leny2 koupila jsem Sunar,tak ho vyzkoušíme,dostal ho teď navečer a šmakoval mu.

coko.joko
26. črc 2010

@marhulinka ,je tak vy jdete rovnou do sunaru,ten je pry moc dobry.....ja jako 10tileta 😀 kdyz segra delala Kate sunar,tak ja to pila taky moc me chutnal....ale jestli ma jeste stejnou chut to nevim,ale urco bude lepsi nez Nutrilon... 😀

marhulinka
autor
26. črc 2010

@leny2 jj jsou to cíti,ale my jsme jasně vyloučili alergii na lék,potravinu /nic nového neměl/,takže doky řekl,že je to dotyková,nebo jak by něco slízl venku...to jak to postupovalo takhle šíleně rychle to prý muselo být něco hnusnýho...uvidí se zítra na kontrole,jinak by doky bral odběry,aby se zjistilo co by to bylo.

coko.joko
26. črc 2010

@marhulinka ,mozna by bylo dobre,kdyby mu vzal krev a zjistilo se co to bylo....

blazenkaa
26. črc 2010

holčičky mohu se optat na něco ?

marhulinka
autor
26. črc 2010

@coko.joko ne tenhle dědek nesnáší zvířata a pořád něco háže lije z balkonu....už několikrát tu byli pejsani otrávení!!!!

marhulinka
autor
26. črc 2010

@coko.joko je šmakózní 😀 Tak uvidíme,jak mu bude vyhovovat.

leny2
26. črc 2010

@blazenkaa jen se ptej?

blazenkaa
26. črc 2010

@marhulinka že mu bude vyhovovat jako cokouskovi v 10 letech 🙂 🙂 😀 😀 😀 😀 😀

marhulinka
autor
26. črc 2010

@blazenkaa 😀 😀 😀 😀

coko.joko
26. črc 2010

@marhulinka ,svinak jeden bych mu taky neco dala....je tak to bych si dala sunarek mnamka velka....
@blazenkaa copak potrebujes vedet...... 😵 jestli budes chcit tak v listopadu jedu do CR a mam tam ten femibion a tady mam taky a tak ti ho poslu pak z CR..je to ta 400 stovka od 13tydne.....mam 5 krabicek..... 😵

blazenkaa
26. črc 2010

od soboty se nemohu vys.... e to normální nebo co mám dělat jsem nafouklá jako balón

marhulinka
autor
26. črc 2010

@blazenkaa u mě to bylo normální do pátého měsíce těhu 😀 😀 😀 😀 😀

coko.joko
26. črc 2010

@blazenkaa ,vis jak byl dobrej a ja ho jedla i samotnej nemusel bejt s vodou a segra me vzdy nadavala,ze ho ujidam....driv to bylo na nejaky razitka ti davali v lekarne,kolik jich mas za mesic to bylo nejak hlidany bo co....a ja to porad ujidala 😀

blazenkaa
26. črc 2010

@coko.joko mě dr. říkal že mám brát tu 800 já nevím jakej je v tom rozdíl

marhulinka
autor
26. črc 2010

@coko.joko hele R.hnedka,ať mu ho taky udělám a já že kdo mi ho pak bude kupovat...tywogo to mi vydrží na chvilenku!! To budou korunky lítat 😝

coko.joko
26. črc 2010

@blazenkaa ,je tak to ja mela cely tehu,taky jsme se nemohla vy......a vim,kdyz jsme cekala na to jestli jsem tehu,tak taky to neslo,prsa me pobolivala a i bricho.....

marhulinka
autor
26. črc 2010

Já se pro dnešek loučím...jdu k pejsanovi

blazenkaa
26. črc 2010

@marhulinka tak mu tam nalej mléko Radim houby pozná

marhulinka
autor
26. črc 2010

@blazenkaa pozná,Sunar jedl,když cvičil 😀