Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

blazenkaa
27. črc 2010

jak jsem tu s váma povídala tak jsem koukala že venku něco dělají ale nevěnovala jsem tomu pozornost a asi v půl 12 jsem šla že umeju nádobí a pustím vodu a nic neteklo tak jsem si řekla že zase něco dělaj.Pokaždé to hlásí rozhlasem tak jsem si řekla že teď nic nehlásily tak jsem volala k sosedkám a ani jedna mi to nebrala asi nejsou doma nebo nevím.Mela jsem číslo na vodovody do Jičína tak jsem tam volala a ty mi dali číslo sem k nám .Volala jsem tam a oni mi řekli že tam z roku 1/ 2009 máme dluh což jsem si 100% jistá že mi to máme vše zaplacené tak jsem s brekem šla zbudit manžu v půl druhy hned po telefonu s vodovodama a hned to hledal v papírech a už tam, jel je to dluh po bývalém majiteli za půl roku to víme z papírů co jsme našli hajzlové jedny .Tak jsem zvědavá co tam vyřeší jsou tam jen do půl 3 tak se modlím aby to stihnul a tu vodu nám ještě dneska pustili tak nám držte pěsti

coko.joko
27. črc 2010

@blazenkaa ,neboj dobre to dopadne...je to,ale prasarna ti povim.ze na to neprisli driv...ty bydlis v rodinem domku...

blazenkaa
27. črc 2010

@coko.joko jj ale divné je že to ještě napsané na starého majitele a oni tam mají napsané už nás

coko.joko
27. črc 2010

@blazenkaa ,no ti rikam,ze v tom maji bordel..ale to je proste CR...... 😉

blazenkaa
27. črc 2010

@coko.joko ale kdyby jsem po nich chtěla prachy já tak to se naopak ,ale já jsem tam nadávala že kdyby aspoň nějakou upomínku poslaly to oni se dušovaly že to určitě posílaly jsem zvědavá s čím přijde manža

blazenkaa
27. črc 2010

@coko.joko tam u vás to je určitě jinak že

coko.joko
27. črc 2010

@blazenkaa ,doufam,ze to klapne a pusti vam to...my vloni taky zase elektriku....nejak zblbnuli platbu a odstrihli nam to a nikoho se neptali.....

coko.joko
27. črc 2010

@blazenkaa ,vsude je bordel......i tady.... 😉

blazenkaa
27. črc 2010

od teď si budu dávat pozor co kdo děla u nás před barákem i kdyby jsem se měla dostat vynadáno tak to z nich vypáčim i motykou je mi to jedno a ještě na mě koukaly jak si jdu pro poštu zmrdi jedny já jim dám až přijedou to zase pustit ať si mě nežádaj

blazenkaa
27. črc 2010

jsem se dala až do balení cigaret tchánovi nevlastnímu

blazenkaa
27. črc 2010

@blazenkaa už jsou tady jdu na ně

blazenkaa
27. črc 2010

zachvilku jsem tu

coko.joko
27. črc 2010

@blazenkaa ,to bych se te i bala 😵 tam bydlite jen vy a nebo i s tchanem,ze meu balis cigarka 😀

blazenkaa
27. črc 2010

@coko.joko jsem to spletla to bylo pro tebe a napsala jsem to sobě.
a toho tchána jsem taky spletla je to mamky přítel tak že né tchán .Mi bydlíme sami v klidu žádní rodičové balím muje aby jsem se odreagovala on totiš kouří jenom balené tak 40 deně tak aby jsem se nenudila

blazenkaa
27. črc 2010

tak bylo to naštěstí známej tak jsem na něj vyjela že kdyby na mě zazvonily tak že by jsem mu řekla že mi to máme vše v pořádku ještě mu to zase nešlo rozdělat tak se s tím mordoval a taky jem mu na to pověděla že mu to patří ,ale divila jsem se i se omlouval

blazenkaa
27. črc 2010

tak já jdu umej ten drtek nádobí a dám si vařit rýži už mám hlad .Zatím pa páá

leny2
27. črc 2010

Ahoj holky,
koukám, že jste toho dneska teda napovídaly. To nevím jestli stihnu dneska dočíst. Tak jsem z dnešního výletu pěkně utahaná.Pak napíšu více.

marhulinka
autor
27. črc 2010

Nikde nikdo? 😨

blazenkaa
27. črc 2010

ha už tu někdo je jsem vás chtěla holky svolat

blazenkaa
27. črc 2010

@marhulinka marhu kde jsi

marhulinka
autor
27. črc 2010

@blazenkaa jakpak se daří? Copak jsi dneska dělala?

blazenkaa
27. črc 2010

@marhulinka ale cpala jsem se tu meloune ten šel ze mě ven a po o jsem zařizovala aby nám připojiloi vodu a co ty a Beníček

marhulinka
autor
27. črc 2010

takže jsi meloun jen přefiltrovala,jo 😀 😀 😀
S Beníkem jsme byli odpolko se ukázat dokymu,má to pořád,doky ho zase napíchal kortikoidama a přidal antibiotika,aby se ta kůžička nezanítila...vyfásli jsme prášky a v sobotu jdeme na další kontrolu.

blazenkaa
27. črc 2010

@marhulinka jj přefiltrovala ,ale vrchem.
Tak hlavně že už to má dobré a nějakej booláček ten se zahojí

blazenkaa
27. črc 2010

@marhulinka co to je za zákrok jménem NATIV

marhulinka
autor
27. črc 2010

@blazenkaa no snad to brzo dobré bude,zatím je to o trochu lepší,ale má to pořád,alespoň ale už mu to neotýká 😵 Jen se strašně bojím chodit s ním ven 😝

Nativ se dělá s minimální stimulací /nebo bez,když vše funguje o.k./ a docílí se třeba jen dvou vajíček...je to jako IVF,jen je to šetrnější-levnější,ale je třeba jen jedno,dvě vajucha

blazenkaa
27. črc 2010

a há tak to jsem teda jetě neslyšela

blazenkaa
27. črc 2010

@marhulinka už nevím co mám za celej de ndělat je to děl aspoň jsem si dneska ohřála jídlo a odpoledne umyla nádobí

blazenkaa
27. črc 2010

a vpátek mám jed k zubařce myslíš že to nevadí?

marhulinka
autor
27. črc 2010

@blazenkaa já strašně hodně četla,chodila jsem do knihovny a tak týdně přečetla klidně tři knížky. Koukala jsem na filmíky a pak hodně chodila na procházky a s kámoškama na kafíčko 😵