Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

leny2
16. srp 2010

@coko.joko Lennýsek už má první včeličku, my ještě ne, my to budeme mít všechno posunuté.

marhulinka
autor
16. srp 2010

Všem hezké pondělí,než zase vyrazíme pryč jdu nakouknout...

Kde se fláká ten Janys...nojo machrovala a teď se ani neukáže,až bude Štěpánkovi rok,tak snad přijde mezi nás 😀 😵

@septim dortík úplně úžasný,jakpak holčindy? Copak hezkého dostaly?

@coko.joko užívej si to,že tam máš mamču 😵 a po dnešní včeličce ať je Lenny v pohodě 🙂

@leny2 ten kupon je na jaký Sunar? A co Vojtíšek,co ta vyrážka,už je pryč? Co u doktorky,co vám k tomu řekla,mohlo to být tedy z toho mlíčka?

leny2
16. srp 2010

Nějak se nám to tady rozprchlo, Janýsek se nám ještě neukázala, Marhulinka smázla albíčko a asi si užívá dovču s manžou a Kubíčkem.

leny2
16. srp 2010

@marhulinka Jé, čauky, to je souhra časová.

marhulinka
autor
16. srp 2010

@leny2 jééé to jsme se sešly 😵

leny2
16. srp 2010

@marhulinka kupon je na Sunar complex 2 nebo Sunar Complex 2 banán, na to je 70,- Kč sleva a druhý kupon je 20,- Kč sleva na mléčnu kaši sunarka.

leny2
16. srp 2010

@marhulinka Ve středu jedem ještě na ultrazvuk srdce s Vojtíškem do HK a pak až 14. září by měli být všechny výsledky rozborů, tak jsem zvědavá na co přijdou nebo nepřijdou.

leny2
16. srp 2010

Jinak vyrážka už je skoro pryč na obličejíčku, na nožičkách ještě trochu má u kolínek.

marhulinka
autor
16. srp 2010

@leny2 určitě to nic vážného nebude,je dobře,že konečně se tím zabívali,viď? I to člověku přidá na klidu a že to mizí je přeci to nejlepší znamení 😵

marhulinka
autor
16. srp 2010

@leny2 a kam to jsou kuponky? Já mám teď knížečku s kuponkama z DM,jestli někdo od nich něco používáte - třeba jejich ubrousky,nebo ubrousky Pampers Sensitive,Johnsons,pak na kosmetiku-Johnsons,Hipp,babylove,nive,Sebamed,můžu poslat,mám jich tu spoustu 😉

leny2
16. srp 2010

@marhulinka Byla tu bouřka, měli jsme výpadek internetu, tak píšu se spožděním.

leny2
16. srp 2010

@marhulinka Marhu, tyhle kupony se daji uplatnit v Tescu, Rossmannu, Schleckeru, Dr. Max, Intersparu.

leny2
16. srp 2010

@marhulinka taky mám plno kuponu do DM, moc jsem jich neuplatnila.

leny2
16. srp 2010

@marhulinka jo, jsem ráda, že konečně někdo začal řešit příčinu té vyrážky. Je to díky dr. Henzlové z HK, všem doporučuji.

mysicka.hk
16. srp 2010

Ahoj holky kde berete ty kupóny?

leny2
16. srp 2010

@mysicka.hk Ahoj Mysicko, až budeš těhu, tak se v DM zaregistruješ a budou ti chodit poštou. Nebo vlastně i když nejsi těhu, tak když máš jejich kartu, tak se ti načítají body a pak dostaneš knížky s kupony, mrkni na jejich stránky, je to tam popsané.

coko.joko
16. srp 2010

– Ahoj holky,
nedocitam,jen vas vsechny zdravim a zdravim.......jeste jsem chtela rict,ze pri dnesni kontrole nas Lenny ma 70cm a 7890g a podle grafu je moc velky a tezky,ale pry je celkove,tak jsem rada........a jeste od pristiho tydne chodime na gymnastiku s malym,protoze porad jde jen na levou stranu ......zase na vas mrku.....

leny2
16. srp 2010

@coko.joko prď na grafy, každý mimčo je jiné, hlavně že je zdravý Lennýsek a co očkování, dobrý? Nemá teplotku?

marhulinka
autor
16. srp 2010

@coko.joko přesně tak,prď na nějaké grafy,každý mimčo je originál 😉

leny2
17. srp 2010

Dobré ráno,
copak máte dneska v plánu? Třeba už mezi nás zavítá Janýsek, už se na holku moc těšíme. 🙂

coko.joko
17. srp 2010

Ahojda,
janys na nas prdi vsak jsme to rikaly s marhul,ze nebude stihat a nebude k nam chodit,ale urcite to cte a tak by nebylo spatny,kdyby pisla neco....... 😵
leny2,dobry nema to natekle ani cerveny a kdyz mu to dr.pichal,tak jen zaknoural.... 😀 dneska tu hrozne prsi a tak budem doma....

leny2
17. srp 2010

Tak to je dobře, že to Lenny takhle dobře snáší.

marhulinka
autor
17. srp 2010

Ahojky všem...my jsme dneska ještě doma,zítra odjíždíme...tak dneska to máme pracovní...R.teď vytepoval koberec v obýváku a já uklízela Kubulínkovi věci,které už nenosí a dávala do skříně nové. Teď se vrhnu na žehlení,dokud mlaďoši chrní 😵

leny2
17. srp 2010

@marhulinka Taky už musím přebrat Vojtíškovi věcičky, některé už nám jsou malé.

leny16
17. srp 2010

taky furt vyhlížím janýska 😉
holky, našla jsem //, normálně čučím jako buk 😕 Uvidíme co z toho bude 😵 I bychom byli rádi 😵

coko.joko
17. srp 2010

@leny16 .....je to je super bude dalsi mimi................ja mam radost me uplne stavaji chlupy na ruce 😵 jak tohle prozivam.......tak aby to klaplo.......
taky jsem vyhazela veci a my uz nosime 80 velikost,protoze nam vse je malicky. 😀 😀 uz mam dve krabice hadru a nejvic me stve to,ze nektery ani nenosil....... 😵

leny2
17. srp 2010

@leny16 to je nádhera, že se vám to takhle krásně podařilo, moc gratuluju a přeju ať je vše OK. 😵

leny2
17. srp 2010

@coko.joko my nosíme 62 a 68, to je mazec, jaký je Lenny chlapák.

leny16
17. srp 2010

holky díky, ale uvidíme jak to dopadne, budi referovat 😉

leny2
17. srp 2010

@leny16 dopadne to jen dobře 🙂