Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

blazenkaa
31. kvě 2010

@marhulinka dneska jsem si konečně udělala ty palačinky ty mi přišli k chuti

marhulinka
autor
31. kvě 2010

Taky nějaké šklebící a ksichtíkové 😀 😀 To bych ho vždycky nejradši umačkala 😵
Jo a dneska se pěkně vztekal,vzteklounek jeden!!! Měl v ruce toho zavíracího špendlajze a chtěl si narvat do pusy,jenže se nemohl trefit a rval si ho po oko 😀 😀 Tak vzteklej je teda po tatínkovi 😀

marhulinka
autor
31. kvě 2010

@janysek70 to by mi bylo moooc teplo 😀 zatím mám v záloze jednu zelenou halenku,ta je volná,ikdyž si v ní připadám jak nějaká dojná,ty kozy jsou strašný 😝 a doufám,že mi to zase neproteče jako posledně...jsem byla na návštěvě v práci a odjížděla jsem s mokrým trikem 😀 -samozřejmě autobusem...

janysek70
31. kvě 2010

Marhul to jsi se asi vysvlékla, jak tam Kubas vyvalil ty očiska 🙂 😀

blazenkaa
31. kvě 2010

Marhulinko tak ten je kouzelnej

marhulinka
autor
31. kvě 2010

@blazenkaa asi se točí za hračkama 😀 asi je to takhle lepší...a jak se vždycky rozčiluje,když ho narovnám 😀

@janysek70 a
@septim mi ho závidíte co?? No jestli chcete,půjčím vám ho...Teda Sept už ne...to by ta spona vážně ulítla 😀

septim
31. kvě 2010

ten je ale okaty 😉 po kom asi 😀 holky jdu se natahnout zi´tra se ozvu a doufam
@blazenkaa ze to ve ctvrtek vyjde 😉 muj tel mas 😉 dobrou)

marhulinka
autor
31. kvě 2010

@janysek70 ty očiska valí na žábu na kolotoči 😀 Když vidí kozenku,tak začne mlaskat 😀

marhulinka
autor
31. kvě 2010

@septim okounek je po mě 😀 Jen on má ty oči pořád modrý

septim
31. kvě 2010

@marhulinka ten svetrik ne jen tu sponku moc zavidim 😀

blazenkaa
31. kvě 2010

@septim neboj já se ozvu do čtvrtka je ještě daleko dobře se vyhajej

marhulinka
autor
31. kvě 2010

@septim už běž dadat a sbírej síly na tlačení-hele a zítra je den dětí,to by byl hezký datum porodu 😵

blazenkaa
31. kvě 2010

ale krásně modre je má

septim
31. kvě 2010

@marhulinka taky si myslim ale taky vim ze male je to uplne sumak 😀

janysek70
31. kvě 2010

No jo, to bych mohla dostat nějakou čokoládičku, bych ji Štěpánkovi přefiltrovala 🙂 , hned to nadhodím

marhulinka
autor
31. kvě 2010

Tak jdu taky dadat...dobrou a sladké sny...

blazenkaa
31. kvě 2010

a co ty Janysku ty jdeš taky hají nebo si tu budeš ještě chvilku povídat semnou
Marhulinko dobrou noc

janysek70
31. kvě 2010

Já jsem něco hledala na netu a už taky půjdu, čekám, až manža dokouká mentalistu a půjdu ho uložit......, to se ještě musím stihnout ospršit... 😉

leny2
1. čer 2010

Ahoj holky, jé tady se včera povídalo, to budu mít co dočítat, já jak nemám PC tak večer už do pokojíčku nemůžu,když mladej spinká.

leny2
1. čer 2010

Já jedu dneska do Arlety na zavedení Mireny, tak na mě myslete, aby mě to moc nebolelo a proběhlo to v pořádku.

janysek70
1. čer 2010

Jé Leny škoda, mohlo být další miminko 😵 😀

marhulinka
autor
1. čer 2010

Hezké ránko 😵

@leny2 tak na dnešek tfuj tfuj tfuj 😵

leny2
1. čer 2010

@janysek70 my už máme splněno. 🙂

leny2
1. čer 2010

@marhulinka díky, doufám, že to bude dobrý.

leny2
1. čer 2010

@marhulinka taky mám problém co obléknout, ještě že nikam moc nechodím. A když tak ve sportovním rifle a triko.

marhulinka
autor
1. čer 2010

@leny2 já si chtěla vzít nějakou košili,jenže žádnou nezapnu přes prsa,jen tu co jsem nosila v těhu a nosím teď,jenže ta je černá a v černé jít nechci....takže jsem vybrala zelenou halenu 😵 Sukně taky nehrozí....takže půjdu v riflíkách a k tomu po dlouhé době botky na podpatku,tak doufám,že až polezeme na jeviště,tak se nenatáhnu 😀

leny2
1. čer 2010

@marhulinka já myslím, že je úplně jedno v čem půjdeš, sluší ti to, jsi krásná mamina. 😵

leny2
1. čer 2010

Jdu nakrmit a razíme, pak se ozvu.

marhulinka
autor
1. čer 2010

@leny2 tak ať to nebolí 🙂