Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

marhulinka
autor
22. zář 2009

Alespoň něco člověk dostane....však to je teď hrozný....hezky nám všechno chtějí zkrouhnout...to je s nima děsný 😠

leny2
22. zář 2009

Já si vzpomínám, že jsem ho tenkrát dostala v porodnici a ani jsem nic nevyplňovala, ale tak ho také vyplním a uschovám.

leny2
22. zář 2009

A co nevolnosti, ještě tě trápí? U mě už je to o hodně lepší, ale občas mě je ještě divně. Večer mám kolikrát nafouklý tak břicho, ale do rána to splaskne.

marhulinka
autor
22. zář 2009

No to bude vědět asi Leny16....ale myslím,že mi kamarádka říkala,že tohle posílala,dostala boxík a v porodnici další 😉 🙂

Nééééééé já nevolnosti nemám už od toho 10tého týdne 🙂 😉 a i tak to byla brnkačka...zvracela jsem jednou a jinak spíš mi bylo zle k večeru...padla půl sedmá a já byla bílá jak křída 😀
Teď mě spíš pobolívá ta hlava...občas pálí žáha /ale to od začátku,teď je to taky lepší/ no a spíš mám třeba den,kdy mám žaludek jak na vodě a nemůžu nic sníst a druhý den už zase v pohodě 🙂

leny2
22. zář 2009

Tak to je fajn, že ti je takhle dobře. 🙂

leny2
22. zář 2009

A co máš dneska v plánu?

kackark
22. zář 2009

Holky, omlouvám se, že vám sem lezu. Ale vidím, že se bavíte o boxících, já to vyplnila a na minule kontrole, když jsem to nechávala u sestřičky potvrdit, tak si to tam nechala s tím, že jim to předají, až jim boxíky přivezou 😵 Tak to bylo i bez posílání 🙂

Ale chtěla jsem se vás zeptat, zda jste pochopily, na co je ta fialová podložka, já jsem úplně mimo 😲

marhulinka
autor
22. zář 2009

LENY právě vymýšlím co budu dělat...mám vše uklizeno,jak je člověk doma,tak pígluje....takže dopolko pak s pejsanem na prochajdu a snad budu dělat pořádek ve fotkách v pc 😉 to nějaký čásek taky zabere....už aby byl víkendík 😉 Jinak zítra nebo pozítří se chystáme jet odpolko do večera na chaloupku za mamčou a švagrová tam bude s mimčem,tak pojedu počochnit 😉 🙂
A jeden den se odpolko sejdu s holkama z práce na pokec a baštu 🙂
Co ty máš v plánu?? Abych řekla pravdu,tak poslední týden se doma docela už nudím,už aby bylo mimčo na světě - to mě zapřáhne 😀

leny2
22. zář 2009

Kackark, taky jsem dostala tu podložku, to je asi na přebalování, ne? Nebo taky nevím.

marhulinka
autor
22. zář 2009

Já to pochopila jako cestovní podložka na přebalování 🙂

leny2
22. zář 2009

Já poklidím ložnici a převléknu povlečení, pak jedu pro mladýho do školy, napíšem úkoly a pak nevím. Mě to zatím utíká docela rychle.

kackark
22. zář 2009

Nakonec jsme došli ke stejnému názoru, tak to asi bude ono. Díky za rady 😉

leny2
22. zář 2009

Kackark, jak se máte? Koukám 30 tt, to je rychlost.

marhulinka
autor
22. zář 2009

Nojo tím,že už máš klučinu...tak jsou i povinnosti 🙂 😉
Já tak jednou týdně se sejdeme s kamarádkou,taky je těhu a doma...ale ze začátku to utíkalo víc,protože jsem měla doma co dělat...teď už ne...já vyklízela skříně a přerovnávala to...takže to mám hotový...

kackark
22. zář 2009

Leny, děkuji za optání 😉 Těhu vážně utíká strašně rychle, ze začátku mi to nepřišlo a teď se sama tomu 30tt divím. Dr. podle posledních utz odhadují, že je malý o tři týdny větší, tak jsem zvědavá, kdy to příjde 🙂
A uvažovaly jste už o tom, kde budete chtít rodit? Já se minule ptala dr. Doležala a on říkal, že nejlepší zkušenosti a spolupráci mají s Ústím, a že mě tam začnou odesílat na monitory, ale od kdy to neříkal.

leny16
22. zář 2009

Ahojda sluníčka 🙂
o ten druhý box jsem nežádala, tak vám moc neporadím.
Vím, že chtějí snižovat porodné, ale mateřskou taky? Nevíte na kolik? Neřádi 😠 pak si stěžují, že klesá porodnost a že nebude mět kdo vydělávat na 😠 důchody

leny2
22. zář 2009

Kackark, v Arletě nemají monitor? Já myslela, že tam mají všechno. Já bych chtěla určitě rodit v Ústí, rodila jsem tam už jednou, ale to ještě nebylo nové, ale byl jsem maximálně spokojená a teď co tam rodí známé, tak jsou také spokojené. Na monitor se chodí až nějak ke konci těhu, myslím, ale přesný týden nevím.

leny2
22. zář 2009

Leny, doufejme třeba, že jim to ještě neschválí, ale tebe se to ještě týkat nebude, ne?

marhulinka
autor
22. zář 2009

V A.monitor mají 😉

marhulinka
autor
22. zář 2009

Tak všem krásné dopolko...jdu něco dělat pa pa pa

janysek70
22. zář 2009

Nó nazdar těhule 😀

leny2
22. zář 2009

Pá Marhulinko. 🙂

leny2
22. zář 2009

Kackark, odkud jsi?

leny2
22. zář 2009

Janýsku, zdárec.

kackark
22. zář 2009

Holky, tak to jste mě dostaly a nechápu, proč mi dr. Doležal tvrdil, že mě budou posílat tam, tak třeba myslel, že na nějaké dva poslední.
Leny, jsem ráda, že se ti v Ústí líbilo, já vím, že bych rozhodně nechtěla rodit v RK.

leny2
22. zář 2009

Kackark, nevzpomínám si odkud jsi, ale třeba to máš do Ústí blíž, tak abys nemusela dvakrát týdně jezdit do Kostelce.

janysek70
22. zář 2009

Já myslím, že před porodem se chodí na monitor vždy do porodnice

leny2
22. zář 2009

Já jsem Janýsku při prvním těhu chodila normálně na gyndu na monitor.

kackark
22. zář 2009

Leny, já mám Kostelec cca 5km 🙂 Ústí asi 30 km, proto bych byla radši kdyby to šlo a mohla bych co nejdéle jezdit do Arlety 😵 Jsem tam strašně spokojená a nejlepší ze všeho jsou ty hodné sestřičky 😵 Jen poslední dobou tam vždy dlouho čekáme, ale za tu dobrou péči, mi to vůbec nevadí 😉