Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

leny2
23. srp 2009

Je, tady od včera nikdo. Mě bylo včera večer opět ble, ble, dnes ráno opět, nějak to zatím neustává. Ale to nevadí, jsem ráda, snad je vše jak má být a potvůrka jenom dává signály, že můžu být klidná. 🙂

Marhulinko, kdy ti začly nevolnosti ustupovat?

Všem přeji krásnou neděli. 🙂

leny16
23. srp 2009

Ahojda leny2- zkus hooodne ledovou vodu s citronem a nebo trošku vychlazené coly, to ti neublíží. Cola se z počátku používala na žaludeční problémy. Vím, jak je to nepříjemné, ale mělo by to ustát. Já jsem měla pokoj okolo 12-13 týdne. Tak se drž a opatruj miminko 😉 Kdy jdeš na další UTZ?

mysicka.hk
23. srp 2009

Krásnou neděli všem co tu jsou. Tak jsem zase zpátky.
Včera jsme přijeli v půl 11 v noci. Výlet byl super. 😉

blazenkaa
23. srp 2009

ahojky Mysicko taky tě zdravím kdepak jste byly na výletě

mysicka.hk
23. srp 2009

Odváželi jsme rodiče k Jablonci. Pak jsme pokračovali za kamarádkou
do Liberce a dál do Německa na nákup a zpátky.

mysicka.hk
23. srp 2009

Před Německem byla dvouhodinová zastávka v Libereckém Bazénu.
Dnes necítím ruce. Nový tobogán je super.

blazenkaa
23. srp 2009

já myslela že jsi těhu

mysicka.hk
23. srp 2009

To bohužel nejsem a na KET není tak se budu objednávat k léčiteli.
Mám ho po cestě za mámou, tak to není zas tak hrozné jako
když jsem byla u léčitelky až za Plzní. 🙂

blazenkaa
23. srp 2009

tak to jsem si to s někým popletla proto jsem se divila
že jsi šla na tobogán.
Jdu dělat objed tak zatím pa pá krásný den

leny2
23. srp 2009

Mysicko, třeba ten KET nebudeš potřebovat, až navštívíš pana léčitele, viz. já.

Leny, k dr. jedu 2.9. odpoledne, bude mi brát krev na screening a už se těším, až tu naši potvůrku zase uvidím na ultrazvuku, kdo mě to tam tak zlobí v tom bříšku. Colu občas ucucávám, občas to pomůže, někdy ne, nejvíc pomůže si jít lehnout a ono to přejde za chvíli. Mě ty nevolnosti nevadí, já jsem šťastná, že jsem těhu, já to vydržím. Jé, ty jsi měla nevolnosti až do 12. týdne, tak to si ještě užiju, to neva. 🙂

leny16
23. srp 2009

Zdravím všechny 🙂
leny2- ty nevolnosti mi ale začaly až kolem 8 týdne, takže jsem se 1. měs. trochu trápila. Telefonovala jsem na wc obden. Třeba ti zkončí dřív, každý to má jiné 😉
myši- taky bych se sjela na tobogánu, už se těším až zase budu trochu pohyblivá

mysicka.hk
23. srp 2009

Jo, jo tobogán byl super. V bazénu v Liberci (ne v Babylonu)
mají nový tobogán. Je celý černý a problikávají tam světýlka
jak na diskotéce. Asi v půlce je meší sešup, aby to jelo rychleji. 🙂
Jak jste se tenkrát bavili o diskotéce u nádraží, tak by to měla být
Fontána. Nyní je tam jen hospoda a je to dál od nádraží. 😉

marhulinka
autor
23. srp 2009

Všem krásnou neděličku....a zítra úspěšný start do nového týdne 😉 🙂

marhulinka
autor
23. srp 2009

LENY2- mě nevolnosti ustoupily už tak před týdnem a něco...možná už to bude 14dní...já jsem prostě teď úplně o.k. a cítím se nádherně...jsem jen dost unavená,že musím odpolko si chodit lehat....

MYSI-jůůůů tobogán jo?? Tam bych asi nevlezla...nesnáším ani jezdící schody 😀 😝 A jak nákupy v Německu?? 😉

mysicka.hk
23. srp 2009

Ahoj Marhulinko nákup tentokrát nic moc. Jala s náma kamarádka a pospíchali jsme na opékání.
Tak na to bylo málo času. Přivezli jsme plechovky, polívky, jogurtíky a mňamky pro pejska.
14 září jedeme na dovču do Hřenska tak zjistím co je v Drážďanech a vyrazíme znova.
Nejvíc mě štve že jsme nestihli Kik, mají tam super oblečení za pár korun, úplně jiné
než tady. 😒

marhulinka
autor
23. srp 2009

Jééé tak alespoň,že pejsan něco dostal 😉 🙂
Jůůůůů a dovča jo?? Koukám,že všude všichni se v záři ještě na dovči chystají 😉 🙂

mysicka.hk
23. srp 2009

Ještě jsm přivezla směsy do pekárny chleba.

marhulinka
autor
24. srp 2009

Krásné ráno všem 😉 🙂
Dneska odpolko vyrážím do města s mamčou na nákupy....manžílek bude mít svátek,tak něco pokoupíme a samozřejmě i něco pro nás 😉 🙂

leny2
24. srp 2009

Ahoj všem,
Marhulinko, tak si něco hezkého kup, obhlídni to, kde co mají, taky budu muset brzy vyrazit, tak mi dáš nějaký tipy. 😉

marhulinka
autor
24. srp 2009

My dneska jdeme tady u nás do Futura...tak obejdeme obchůdky a uvidíme,hlavně potřebuji něco manžílkovi k svátečku...
Já potřebuju juknout na nějaká ty kaťata...pak ještě stejně pojedeme do města...tak budeme srovnávat a vybírat...ale nutně potřebuji podprsenky alespoň dvě... teď to nacpu tak do dvou a to jen tak tak,spíš mi to leze ven 😀 Výborný kalhotky mají v Opočně...tam mi teď manžílek dvoje koupil na zkoušku....takže tento víkend si tam zase pro ně pojedu...jsou výborný,nikde neškrtí a jsou nízké krásně pod bříško a hlavně levné 😉 🙂 jooooo a krásně barevné kytičkované a v zadu na prdelce mám kočičku 😀
Taky si chci koupit něco na bříško na mazání,nějaký olej....já se stejně každý den musím po koupání mazat,protože bych se udrbala z té vody....jsem alergička/atop.ekzém,takže prevence prevence a prevence už jen před tímhle musí být....takže to využiji a budu mazat bříško olejíčkem 😉 🙂

Jo a Leny2 ty zobeš taky Femibion,viď?? Já bych ti ráda věnovala,co mi zbydou....sice to není žádný vejvar....je jich 9prášků...ale ty na chodníku nenajdeš 😉 🙂 😉 Já už si je napočítala do toho 12týdne a tyhle mi zbydou...tak bych ti je dala....Já už musím koupit ty od 12tt....

LENY16-prosím ty jsi něco využívala už z nabídky naší pojišťovny?? Napiš mi kdyžtak do IP prosím....díky moooooc

leny2
24. srp 2009

Jo, taky zobu Femibion, je, to bys byla hodná, mě jich asi deset chybí do 12. tt. Tak bysme se mohli sejít až pojedeš na kontrolu do Arlety.

leny2
24. srp 2009

Tak to všude omrkni a podej info a dojmy.

marhulinka
autor
24. srp 2009

Jůůůů LENY2 tak to jsem ráda,to ti alespoň pomůžou a nemusíš kvůli nim kupovat celou krabičku!!!
Tak určo nějaký setkáníčko domluvíme!!

Já se jdu pomalu chystat...musím si ještě umýt vlásky,trochu se namalovat a vybrat co na nákupy na sebe... 😉 🙂

marhulinka
autor
24. srp 2009

Taaaaaaak sprška byla příjemná,venku je zase teplíčko 😠 No ještě že zalezeme do obchoďáku,tam snad bude lépe...do města teda pojedeme až nebude pařec.

mysicka.hk
24. srp 2009

Ahoj všichni.
Marhulinko tak do Futura jo? 😉
Já kdybych měla korunky tak vezmu auto, Marhulinku a ostatní
a hurá směr Praha. Tam se nakupuje, mají tam úplně něco jiného
než tady. 😉

marhulinka
autor
24. srp 2009

Ahooooojky jsem zpátky,pěkně ušmajdaná,ale příjemně unavená...teď se navečeřím a hupsnu do pelechu k časopisům a nějaké pohádce na dvd 😉

Mysicko,do Prahy se chystáme později-nakupovat na mimíska 🙂

Jo a na sebe jsem toho sehnala myslím až až až!!! Mám dvě podprsenky-jen výběr velikostí byl hooooooodně zúžený...mají to prostě všechno mrňavý 😠 Ale nakonec jsme ukořistily tyrkysovou a bílou s černými a tyrkys.proužky...sedí perfektně - no a ta cena!! No comment 😉
Mám na teď dvě tuničky,pak jedno lehké tríčo už s dlouhým rukávem a na zimu krásný teplejší tričko-nebo mikča...něco mezi....jooooo a zkoušela jsem si i kaťata,ale neměli moc hezký výběr barev,jen jedny se mi líbily,ale potřebovala bych jiné číslo a to neměli ☹ Tak to se kouknu až ve městě....
No a nakupovalo se báječně-ono když se nesmí vytahovat peněženka... 😉 jen jsem teda musela mamču krotit,ona by mi koupila úplně všechno,pořád mi to nosila do kabinky 😀
Tak jsem pár věcí vyřadila a řekla,že to chci až pod stromeček,jinak to nechci a koupím si to sama-jsme se málem praly 😀

Tak to bylo fajn nakupováníčko,hezky jsme si to užily....

Manžílkovi jsme nakoupili k svátečku...a jsme spokojený všichni 😉 🙂

leny2
24. srp 2009

To je dobře, že jste pořídili s mamčou na nákupech. 🙂

Mě je dneska nějak vyjímečně líp, tak doufám, že to nezakřiknu.

marhulinka
autor
24. srp 2009

LENY2 tak třeba nevolnosti ustoupí,jako mě....mě je už báječně,jen jsem teda pořád ospinkaná...takže teď dovečeřím,hodím spršku a hajdy na kutě 😀

leny2
24. srp 2009

Ono to nakupování unavuje i normálně, natož když jsi těhulinka, viď?

leny2
24. srp 2009

Kdepak jsou všichni ostatní?

Janýsku, japak jsi na tom? Očekáváš mršuli?