Autoškola. Kdo právě absolvuje?

lucikvr
18. led 2022

Dobrý den, maminky jste tu některá kdo právě absolvujete jízdy v autoškole? Pokud ano, můžete se prosím svěřit se svými pocity či dojmy ze sebe samotných. Popřípadě si navzájem poskytnout psychickou podporu. Předem děkuji, Lucka😊

maki90
18. led 2022

@lucikvr dělala jsem autoškolu před dvěma roky v téměř 30 letech. Ale jako by to bylo včera 😄byl to očistec.

lucikvr
autor
18. led 2022

@maki90 A můžu se zeptat udělala jste jízdy hned napoprvé? A v jakém městě? Já dělám v Liberci, ale měla jsem na výběr ještě Jilemnici a teď toho lituji, protože Jilemnice by byla pro mě jednodušší. S lektorem či lektorkou jste byla spokojená? Přijde mě že paní jen kritizuje, ale nerada pochválí a já bych přitom tak ráda měla motuvaci pro další jízdy. Děkuji 😊

maki90
18. led 2022

@lucikvr dělala jsem autoškolu v Teplicích, jízdy jsem musela opakovat. Instruktoři se mi střídali, ale pak jsem si vždy domlouvala jednoho,se kterým jsem byla spokojená, byl to klidas, kritizoval konstruktivně a nesahal mi na volant 😆priplacela jsem si i jízdy navíc. Jenže já jsem opravdu strašná na řízení a stresař k tomu...