Batůžek pro pětiletého. Který byste volily?

2veverka
10. dub 2022

Holky, potřebuji pro svého pětiletého synka koupit batůžek.
Zaujaly mě tyto dva:
https://detske-batohy-a-kapsicky.heureka.cz/bol...
https://detske-batohy-a-kapsicky.heureka.cz/deu...
Který byste volily? Syn je menší, vypadá o rok mladší.

misamisenka
10. dub 2022

Boll Roo dostal syn ted k vanocum (tri a pul roku), dcera ho ma uz delsi dobu a ta ted pred sestyma narozeninama uz dostala vetsi model ale hlavne kvuli tomu, aby se ji tam na krouzek vesel sesit A4. Kdyz ma min veci, tak jeste porad taky nosi ten Boll Roo. Jsme s tim typem spokojeni.

600den994
10. dub 2022

@2veverka ten prvni rozhode

2veverka
autor
10. dub 2022

@600den994 Připadá ti praktičtější? Mně se u deuter více líbí design, ale je fakt, že je asi spíš na turistiku...

2veverka
autor
10. dub 2022

Koukala jsem i na 12 l, ale ne každý design se mi u Bollu líbí, i když je praktický
https://www.promaledobrodruhy.cz/detsky-batoh-b...

2veverka
autor
10. dub 2022

@misamisenka A vel. 12 litrů už by na tento věk šla taky?

misamisenka
10. dub 2022

@2veverka Já mám za to, že model Boll Roo, model, co nosí moje děti, je vždycky dvanáctka.

2veverka
autor
10. dub 2022

@misamisenka Mám jen trochu problém s designem, pro kluky mají buď v tyrkysové opičky nebo v modré ryby...

misamisenka
10. dub 2022

@2veverka U nás má dcera červený s mravencema a myslela jsem si, že ho podědí syn (mi přijde ok i na kluka), ale nakonec ho ona ještě používá, tak dostal svůj se šnečkový (je to i jeho značka ve školce). Chtěla jsem pro něj původně opice, ale před vánocema nebyly moc k dostání.

2veverka
autor
10. dub 2022

Holky, a co říkáte na ten deuter? Mně se moc líbí a přezku by snad dítko zvládlo..

600den994
10. dub 2022

@2veverka ano a vzala bych 12 l, mame ho pro 2,5letou dceru a je ji akorat. Dcera je ale velka.

alcar
10. dub 2022

Mrkni jeste na batohy Husky. Mam pro petilete ty nejmensi 6l a na krouzky staci. Ale prodavaji i vetsi.

cilkat
10. dub 2022

Taky máme Boll... mě u toho Deutru prostě chybí "bederak". Navíc mi přijde, že tenhle design stažený tkanickou nahoře hrozně ztrácí tvar, když není plný a ta klapka nahoře se pak "blbě plemca".

janulkaz
10. dub 2022

U nas taky Boll, prijde mi i jednodussi ma obsluhu, ty prezky a stahovani mi prijdou v tomto veku zbytecne trapeni. Ten Boll ma uz cca rok a myslim, ze na mensi vylety nebo krouzky jeste nejakou dobu postaci.

chris_n
10. dub 2022

Mě Boll a je idealni

nijij
10. dub 2022

5ti lety má Boll 12L, ten vzor želvy a je super, hlavně hrudní a bederní popruhy, to bylo pro mě jeden z kriterii

petep
10. dub 2022

@2veverka Já jsem pro deuter. Ze zkušenosti je zip to první co se na batohu rozbije, podle toho vybírám batoh i sobě..
Dcera nosí od tří let menší variantu a spokojenost, teď pořídíme větší.
Na druhou stranu jsou na dětech v terénu vidět spíše ty bolly- a ze zkušeností okolí - jsou s nimi spokojeni.

fyii
10. dub 2022

deti maji deuter a sedi jim krasne 4 a 5 let

felixfelicis
11. dub 2022

Mame ten Deuter a super, ja mam od nich i dospelacky batoh a celkove mam tu znacku rada. Ale ted v 6 letech syna bych uz ho pomalu vymenila za vetsi, zacina mu byt maly a taky do tech 10l se prd vejde. Deuter Waldfuchs ma tusim jeste verzi 14l, tak bych koupila tu. Prezky a stahovani v pohode, syn ten batoh dostal ve 3 letech a zadny problem s tim nebyl.

2veverka
autor
11. dub 2022

@felixfelicis Myslíš, že těch 14 l je na 5 let v pohodě? Můj malej je ale menší, vypadá na 4 roky...

felixfelicis
11. dub 2022

@2veverka Nas ma 125 cm. Idealni by bylo asi neco mezi, ale asi bych vzala radsi ten vetsi. Do mensiho dam na krouzek maly rucnik, plavky a crocsy a je uplne plny. Kdybych tam chtela dat treba jeste svacinu, uz bych to tam musela cpat. Tak aby mu chvili vydrzel...

ha_ja
11. dub 2022

@2veverka Syn má už od čtyř Deuter 14 l, ten červený a spokojenost. Hezky sedí na zádech a když batoh není plný, tak to vůbec nevadí, nic tam "neplemca".

2veverka
autor
11. dub 2022

@felixfelicis Můj syn má 104 cm...to je spíš na ten menší, ne?

2veverka
autor
11. dub 2022

@felixfelicis Resp. - má velikost 104 cm.

felixfelicis
11. dub 2022

@2veverka tolik ma muj mladsi a tomu ten 10l sedi pekne.

2veverka
autor
11. dub 2022

@felixfelicis Díky. A chvilku by vydržel, nebo mám myslet na budoucnost?

felixfelicis
11. dub 2022

@2veverka On ho jeste nema, nosi malicky sestilitrovy. Takze ted dostane ten 10l a chvili ho bude mit. Zalezi, co do toho budete chtit do budoucna davat. Anebo objednate oba a obetujete postovne na vraceni toho, ktery nevyberete...

vejnarka88
Odpověď byla odstraněná
Zobraz