Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

saska.t
23. únor 2009

ahoj,

berus - aha ja ze to uz mate za sebou 😉

dididi- aj tu je tak teplo

kiss - ahoj no so soplami sme na tom rovnako a mne sa to zasa vratilo sa asi zblaznim nos mam uz ako uhorku, tak som to pochopila tak, ze kiss a ja mame rok vyroby 78, dididi 77 a beruska je sopliak mlady chichi (BERUS nic v zlom to je len sranda)

berus je to uverejnene aj v SK verzii

saska.t
23. únor 2009

som zabudla kiss gratulujem si sa mohla skor pochvalit aby sme gratulovali aktualne a nie po funuse 😀

dididi30
23. únor 2009

baruska, len si davajte pozor aby vas nezavialo 😀 joj ale toto fakt nieje sranda ☹
tak ste tu lekarku zvladli, parada 🙂

kiss, joj tie lyze nezavidim, ja sa nerada lyzujem, ja som za slniecko a more, ale turistiku mam rada 😵
snad si este snehu uzijete, sak na sk je ho habadej nie 😉

saska, ozaj mas tam aj nejake kamosky? ci ani nie?

kisska
23. únor 2009

jaaaaj sasi, ako keby sa bolo cim chvalit 😎 to nie je ako ked mas stavnatych 17 😉

didi ja som na tom podobne, ale drahy ich miluje... ja mu vacsinou robim "bernardina" pod kopcom 😀

kisska
23. únor 2009

ozasj sasi, ozvala sa ti saskina miska? Mi pisala IP v style - "Mila pani...." a uz si dala zalezat, neboli tam ziadne hrubky 😀

saska.t
23. únor 2009

gali - kamosky mam ale nie je to to prave orechove to na SK mam naozaj prave super kamosky

kiss - nie nepisala, a ten vek sa predsa este da vydrzat.

ani ja uz nie som taky fanda do lyzi ako kedysi, to sme boli aj 2-3 x do roka na lyziach teraz som v tyzdni lyz. 3 dni a stacilo, to len aby sa nepovedali, tiez som viac za more a slnko to milujem 😀

kisska
23. únor 2009

no ja ked si mozem vybrat, tak su to hory, lesy, kopce, snehu tak akurat, aby som sa nemusela brodit po kolena a k tomu slnko, rozblazneneho psa, ktory okolo teba beha jak splaseny (a na nose sa mu zbiera gula, co ho ma furt pichnuty v snehu), k tomu este pripadne aj dobreho konika pod zadok 😉 . Ked pridem naspat do chaty, tak salka horucej cokolady, bazen s vodou tak akurat, sauna a ked keby s nasiel aj dobry maser, tak ani orgazmus uz potom nemusi byt 😉 😎 😀

saska.t
23. únor 2009

kiss - pekna predstava skoro vsetko som na dovolenke zazila okrem tej sauny a psy sa tiez chovali ako cunice takze moja dovolenka splnala skoro vo vsetkom tvoj standard.
Mozes kuk do albumika vcera som tam dala par foto z hor, ostatne dodam neskor 😀

janulka7
23. únor 2009

mozem sa pridat len na tak na skok. tak teda aj ja som bola vzdy za more a slniecko a plaze, ale odkedy to mam pod nosom tak mi je luto za snehom. tu vobec nesnezi tak ze aj vianoce su take ako neskutocne. ale kedze tento rok mi zima ( co u nas znamena, dazd, vietor a chladno) pripada velmi dlha asi stravim cele leto na plazi a uzijem si ho tak ako este nie za poslednych sedem rokov. 😀 este ze dnes je uz teplo, lebo rano bolo pod mrakom tak som sa obavala ci aj nesprchne. ale nie.
didi tak tu si sa ty zasila? 😀

monkula
23. únor 2009

janulka, no všetky si nás vyňúrala... 😀

kisska
23. únor 2009

sasi mala je uzasna 😉 , straaasne zlata, a chata je rozpravkova. My(chrustovi stari rodicia) mame drevenicu v Hornej Marikovej (Povazska Bystrica) a ta je tiez skvela, kurenie v kachliach na drevo, suchy zachod a podobne romantiky 😉 a pred par rokmi tam nebol ani signal na mobil a v lete je tam hribov na zblaznenie, ale na tie ma stastie hlavne stryko, ktory tam chodi vzdy pred nami a potom posiela mms s pol kilovymi dubakmi, alebo v style "kozaky sme po 1000ke prestali pocitat", nas tak stengruje aby sme rychlo sadli do auta a prisli za nim. Jaaaj isla by som, teraz tam boli cez vikend a snehu maju po pas...
boooze, maly spi uz 3 hodiny, neviem, ci by som ho nemala ist pozriet, ci zije... 😕

dididi30
23. únor 2009

hehe janulka, veru aj tu som sa zasila 😀
monku 😉 😀

saska, no tu je dost bab zo slovenska, ale su to take mlade, bezdetne, no nieje moc o com, ale ked sa stretneme v meste, tak kecame aj hodinu a to potom utekam domov, lebo thomasko sa zobudi 🙂
anglicanky by aj boli, ale ja neviem, asi je tu ta narodnostna bariera...uz ma volali aj k sebe, ale ja nechodim nikde, lebo potom by museli aj oni ku mne a ja mam teraz dost s detmi, mozno ked bude thomasko starsi 🙂

kiska, takze bernardina, hej? 😀 😀 😀 😀 a aj mu robis polocnost v noci, nie 😉 😀 😀 😀

kisska
23. únor 2009

didi - aj nohy zohrievam a aj usi oblizujem 😉 😀

saska.t
23. únor 2009

kocky - diky mala je fakt podarene dietatko 😉

dididi - no tu je to s tymi babami tak nejak rovnako a nemky su nechutne a sproste a lezu mi na nervy tak sa s nimi ani nespolcujem moc iba ked je to nutne 😒

janulka - ja ti to zavidim mne by stacilo snehove pocasie tak tyzden na horach ostatne by som kludne na tej vasej plazi prezila 😉

beruska2x
autor
23. únor 2009

ahoj holky, tak jsem grogy, u Dr dobry, mame to uplne super, uz tam vickrat nemusime tak mam radost, malej se na me zase smal 😉

jeste jsem byla nakoupit a ted jsem dodelala manzovi rajskou s kolinkama a Simovi testovinky s veprovou pan. kukurici a fazolkou...

mam hotovo a aspon 2 dny nevarim...!!!

jinak katastrofa, neda se nikde jit ohazena jsem od aut.. 😝

saska.t
23. únor 2009

No ja som dnes pohankovala no a samoska som jej narobila tolko ze to ma na 2 dni a este aj 2 olovranty (svaciny) no ale moc uz z toho nebola nadsena 😝 ja by som to urcite do pusy nedala 😝

berus - to je super som drzala palce 😉

beruska2x
autor
23. únor 2009

dekuji 😉 on to mel fajne od zacatku je to pasak 😀

holky jsem hyn dnes jdu brzo spat a ted za manzou nez pujde do prace tak papa

dididi30
23. únor 2009

caute

a sasi ty ako robis pohanku?

berus a ty ako?

beruska2x
autor
23. únor 2009

chtela jsem jit spat 😀 je jinej tlak a boli me hlava ja strep ☹

pohanku didi proplachnu 2x teplou vodou, pridam k ni masiko na kosticky a zeleninu a varim nez je maso mekke a pohanka rozvarena trosku.. pak mixnu na sladko ji uvarism samotnou a pak pridam ovoce a mixnu..

dididi30
23. únor 2009

berus mas nizky tlak?? ☹ ja mavam vysoky 🤐

beruska a ta pohanka a pseno je uplne nieco ine? ako to vlastne vyzera?
smotanu aj varis??
inak ja pridavam aj klasicke maslo, neprevaram, dufam,ze je to ok 🙂

beruska2x
autor
23. únor 2009

pseno neznam ja 😀 ale saska jo... pohanka jsou takovy zrna... smetanu?? na co? tomu nerozumim 😅
ja davam zatim malemujen olivovy olej ale maslicko dat muzes a bez prevareni...

jojo mam nizky tlak, v tehu to bylo docela v poho ale jsem schopna mit 90/60

dididi30
23. únor 2009

berus aj pseno su take zrna , gulate 🙂
ja neviem, si pisala ze varis smotanu, ci som to zle asi precitala 😅
ja davam do varenia olivovy olej ale ked mu uvarim zemiacky tak mu tam dam maslicko, tak na hotove zemiacky 🙂

fuha ja som mavala 145/90 a niekedy aj menej....ale vacsinou som mala tlak hore a stale ho mam kolisavy...

beruska2x
autor
23. únor 2009

holky dnes mi prisel next na malyho na leto 😵 no kouzelny, uz se tesim az udelam fotky 😉

beruska2x
autor
23. únor 2009

nene kdyz ji delam s ovocem tak ji varim SAMOTNOU - bez toho ovoce to pridam az pak cerstve 😀

dididi30
23. únor 2009

berus a to odkial objednavas?
ja mam next par krokov od domu 😉 🙂

a pofot, sme zvedave 😵

beruska2x
autor
23. únor 2009

v tehu jsem mela tak 100/75 a 1x dokonce 110/80 a to mi bylo fajn ale ted.. nekdy mam strach kdyz malyho zvedam az ze zeme abych se nezatocila a nepustila ho ☹

beruska2x
autor
23. únor 2009

mam holcinu co to dodava do Cr, nechces to delat ty?? 😀 mela bych slevu 😉 nakupujes tam? maji kvalitni veci, nic se mi nesrazilo, neobarvilo nezmolkovati... tady jsou kvalitni detske veci uuuudesne drahe... se mi to vyplati protoze i next je v Cr drahy, je to rozdil asi 55% proti Uk kdyz to objednam... 😝

dididi30
23. únor 2009

beruska, joj tlak je hnusna vec

vies co ja mam tolko oblecka po malej a malom ze hruza a o mne sa ani nebavim,ked pojdem domov, tak popredam 😉

beruska2x
autor
23. únor 2009

did a s cim budes pohanku delat??

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru