Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

beruska2x
autor
6. dub 2009

tak ja mam holky hotovo i zehleni, ...

sasi koupila jsem je v optice normal, maji vzadu suchy zip takze je nesunda a zvykne si na ne... nikde netlaci staly 360,-
dneska jsem meli pochuzkovy den, na kazdou prodavacku se smeje jak slunicko...

daskak
6. dub 2009

ahojki
sasi: uz mi je lepsie, len este mam plny nos a nejdem sa toho zbavit... 😝 😝 😝 ... ale uz aspom rozpravam....
no musim kuk do dovidkovej karty, ja vlastne teraz ani neviem co za ockovanie to malo byt... ale nakoniec som to prelozila o 2 tyzdne, lebo malemu sa tiez asi rezu zubky a vyliezla mu teplota a sopliky a je umrncany... takze som to posunula
berus? ste supeeeer 😀 😀 😀

beruska2x
autor
6. dub 2009

ahojik 😉 dasi dekujeme , jak se mas??

saska.t
6. dub 2009

Ahoj kocky, tak my sme prave s D dogrilovali a som nazrata ako svina takze je po zhodenych kilach 😀 ale raz za cas to dobre padne ale teraz si budem musiet dat nieco na travenie inak skapem.. 😀
Idem malej varit petrzlen kalerab a cestovinku s mäskom, zajtra ideme pozriet doobeda D ako jazdi dostih tak nebude cas ale aspon zmenime prostredie a mala nebude stale jacat, kedze asi idu dalsie zubky 😝

beru - odkial mas pre maleho brilky to su nejake speci pre baby? 😀

saska.t
6. dub 2009

beru juj uz som videla ze si mi odpisala to preto ze ma ten zaludok tlaci tak ani nevidim 😀
dasi ahoj to som rada ze uz je lepsie 😉 , nam idu tiez zubky, vidim ze nase deti su na tom vzdy rovnako 😅 teplotu som nestihla odmerat lebo prave mi dosla v teplomery baterka 😠 ale zdala sa mi tepla...

daskak
6. dub 2009

berus: uz lepsie, taaaaaaaaaak sa vytesujem zo slniecka 😀 😀 😀 😀 ..... dnes som na Teba doobeda myslela... ked som si vybarala fotky do albumu... uz ich mam vybrane, len su velke a treba mi ich pozmensovat, takze sa s tym musim este pobavkat...

sasi: ako si dopadla na gynde??

beruska2x
autor
6. dub 2009

sasi z Oko optik, jsou special detske od narozeni uz a maji to zapinani na suchy zip, netlaci je za usima a nesundaji je .. je to mekounke tak si na ne pekne zvyknou...

beruska2x
autor
6. dub 2009

super das tak posli, manza ma tento tyden nocni tak mam casu habakuk 😉

jojo slunicko je super, taky je v poledne okolo 20st..

tyjo holky ja se tech zubu bojim kdyz to posloucham, my jeste ani naznak 😅

saska.t
6. dub 2009

dasi - no fajn bolo to rychle a bezboleste, chcela som vnutromaternicove ale povedal mi ze mi najprv spravi testy na rakovinu krcku maternice a potom mi ho da a tak mam zatial normal HAK (mercilon) ale trepal mi ze je to dost lacna HAK tak som sa spytala ci je pre mna dobra (uz som ju brala) a on ze hej tak som sa tym dalej nezapodievala na 6 mes. stoji 43 euro no asi mi chcel dat taku za 150 E na pol roka 😀

saska.t
6. dub 2009

beru - bud rada a uzivaj si pohodu lebo potom ta jebne (och pardon 😅 )

beruska2x
autor
6. dub 2009

no uzivam 😉

no me stoji Lindynete na 3 mesice asi 416,- Kc to je dost drahe ne?? ta tvoje..
ty leky to je desny ja dneska koupila Simovi opalovaci krem je to 100ml za 285,-Kc jsem zvedava na jak dlouho to budeme mit

daskak
6. dub 2009

sasi: aj ja som to chcela po Patkovi, ale akosi som si ju aj kupila aj doteraz ostala vsufliku 😎 😎 😎 .... uz bude aj po zaruke xixixi...
berus: tie brile su fakt super..., ok tak poslem.. mozno aj zajtra... inak saska ma s tymi zubami pravdu.... 😒

beruska2x
autor
6. dub 2009

😝 😝 😝 prestante me strasit

erika107
6. dub 2009

ahojcek babulky

tak dnes troska neskoro lebo maly mi zaspal az o pol osmej :( skoro ma porazilo tak vas idem rychlo precitat

saska.t
6. dub 2009

dasi - no ja uz som teraz jeden tehot. test kupovala a trpli sme s D ako blazni len aby nebolo dalsie na ceste takze som hned zdvihla mobil a volala kvoli terminu aby som si ju dala predpisat, nestojim uz o taky stres 😉 😀

beruska2x
autor
6. dub 2009

ahoj eri 😉

patricia1971
6. dub 2009

ahojte baby,tak som tu len na skok,je mi na hovno,poobede som došla domov a musela som si lahnúť,som skoro odpadla a to aj migréna ma zas chytila.....tak zajtra ráno si pozrem brejle a lepšie si vás prečítam 😵 ,musím si lahnúť,ale aj mama i hovorila,že je jej tak na prd 😒

sasi pozor na váhu!!!!!! lebo budeš mať 55 a to bude hrozné 😀 no ja mať 70 tak skáčem od radosti 😀

a ja mám opalovací krém taký čo decká používaju,tak ju natieram s tým a sttačí to 😵

saska.t
6. dub 2009

eri pati ahoj 😀

pati nerob si so mna prdel ja som malicka tak nemozem byt ako kvargla tucna 😀 daj si na migrenu nejaku tabletku snad ti to pomoze ...

beruska2x
autor
6. dub 2009

pati to je tlakem ne?? zmenou pocasi...

erika107
6. dub 2009

vidim ze tu rozoberate HAK ... ja som chcela tiez tabletky ale doky mi povedal ze ak je v rodine po otcovej strane rakovina vajecnikov alebo prsnikov tak neni vhodne aby mi ju daval lebo mi vyvola aj u mna rakovinu... a nakolko u nas je aj aj tak je dalsia moznost vnutromaternicove ale toho sa priserne bojim lebo mamina co teraz lezala na onkologii co jej vyberali vsetky zenske veci tak tam bola jedna pacientka ktora mala vnutromaternicove teliesko a z toh jej vznikla rakovina tak mam respekt...ale zase doky hovori ze to su len fami tak neviem komu mam verit

erika107
6. dub 2009

sasi a kolko merias? ja mam 165 cm a som ako gulicka fnuk takze som kvargla tucna :(

beruska2x
autor
6. dub 2009

eri to muze dostat kdokoli s tim i bez.. to je nahoda.. tomu se nevyhnes, ja veim ze kdo to ma mit tak to dostane, ja znam pani co celej zivot nepila, nekourila, sportovala a pak behem mesice umrela na rakovinu..

erika107
6. dub 2009

berus: to je hrozne :( ja tiez nefajcim nepijem a tych zdravotnych tazkosti je poslednu dobu habafuk :( od porodu sa to somnou vlece stale :(

patricia1971
6. dub 2009

tabletky už mám v sebe,ale je to des,ale mám asi chytenú krčnú chrbticu ☹

ahoj eri

sasi na ja som trošku vyššia,ale kilá mám tiež dosť 😀
no aj ja som chcela grilovať,ale moji svokrovci sú nábožensky založení,tak budeme sa pôstiť až do nedele 😝a to so chcela grilovať celých 5 dní 😝

no čítam vás,tak trošku tu ostanem 🙂

beruska2x
autor
6. dub 2009

hele rika se ze tehu je 9 mesicu a stejne dlouhou dobu se z toho telo vzpamatovava..

daskak
6. dub 2009

berus: presne ako hovoris..
sasi: ja ta chaaapem 😉 😉 34/36 a teraz 36/38 😝 😝 😝 ...
eri, pati ahojte

erika107
6. dub 2009

pati: juuuuj dala by som si taku dobru grilovacku mnam mnam mnam si mi narobila chute teraz tento vikend je lacino doma tak asi zbehneme ku segre grilovat 🙂 ... to mozes mat s krcnej aj mne sa to stava

beruska2x
autor
6. dub 2009

ty jo to ja nechapu moc, kvuli vire nejist ☹ jsem 105% ateista 😔

erika107
6. dub 2009

dasi: take konfekcne cisla ani neviem ze existuju v mojom pripade 🙂

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru