Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

saska.t
13. dub 2009

no dufam ze to nase obdobie rychlo pominie ale z ludi strach nema chvalabohu 😀 sme sa v piatok s D pobavili mame kamosa dzokeja, ktory je cernoch a prisiel sa na malu pozriet, elli ked ho zbadala vyplestila oci vypadla jej duduska a 5 min. sedela v autosedacke a nemohli sme s nou pohnut bola ako skala 😀 😀

beruska2x
autor
13. dub 2009

jo, podlehla jsem okoli ze Simovi nic nedopreju a koupila jsem mu ty Hami Safari susenky a nic moc se teda netvaril.. pulku susi rozslintal a krenil se a pak ho to nezajimalo 😀 docela jsem z toho mela radost..
jinak teda jogurty mu jedou moc a zitra mu udelam asi zase vlocky a zkusim pseno, minule mu nechutnalo tak druhy pokus 😉

3558
13. dub 2009

tak som aspon kukla. idem kupat maleho, o hodinu pridem, ale to uz vy budete spat. 😠

beruska2x
autor
13. dub 2009

😀 😀 😀 😀 no tak to je pekny... a libil se ji potom? me se cernosi libi 😉

saska.t
13. dub 2009

ja kupujem susenky od nestle alete a 1 balenie uz mam 2 mes. ale malej celkom ide ale ma tak 3 do tyzdna, trosku jej doprajem 😀 , pseno malej fakt ide aj dnes ho mala ale zajtra fakt neviem co jej urobim uz mi dochadzaju napady 😠 a jogurty su tiez nasa specialitka 😉

beruska2x
autor
13. dub 2009

no s tema napadama je to taky tak, uz vubec nevim co mu varit.. dneska mel koupenou presnidavku, boruvky se smetanou a to byla basta 😉 zapatlanej celej...

zuzi my pockame

saska.t
13. dub 2009

zuz - jasne pockame mozme si dat chvilu pauzu a o 21,00 sa tu stretneme aby si nas stihla 😀

dnes som malej dala 1x cerstvu slivku a najprv sa tvarila dost desne a nakoniec som ju mala vsade na zemi stene a aj v suflikoch, ktore sa naucila otvarat a komplet vyhadzat 😀

beruska2x
autor
13. dub 2009

ja jsem z Ikei koupila chranice na rohy, nasi maji takovej pitomej stul v obyvaku a domu k nam zaslepky na zasuvky.. ty dam zitra, radsi driv nez dyl...ale jeste neleze, mozna ani nebude..

sasi to mas veselo co?? jsem na to zvedava kolik toho pak se Simou stihnu udelat 😕

saska.t
13. dub 2009

neboj stihnes ona ma vzdy taku hluchu chvilku ze lezi a s niecim sa zabava a neleze a vtedy urobim vsetko no a potom len striehnem co zase vyvedie, dnes sa za mnou do kuchyne doplazila 😀 uz sme kupili aj dvere na schodisko pre istotu 😀

beruska2x
autor
13. dub 2009

no to u nas nastesti resit nemusim ale u nasich jo.. tak uvidim, bracha je truhlar tak treba neco vymysli 😉

junovka
13. dub 2009

sasaka, pokial viem, tak si sa ohradzovala, ze mas svoje IQ v pohode a ze nejednas s ludmi ako 15-rocna.....tak potom preco nadavas na mna, ze som STUPIDA, ak ma vobec nepoznas???Normalne zacinam pochybovat o tvojom IQ 😀 😀 😀 😎

Apropo, Zuzana 29. si sem-tam so mnou napise, opyta sa moj nazor, ale nikdy jej nasilu nevnucujem svoj nazor.Kazdy nech sa uci na vlastnych chybach 😉

beruska2x
autor
13. dub 2009

no ucit se na vlastnich detech mi prijde silne kafco... dite podle me neni pokusny kralik 😅

saska.t
13. dub 2009

junovka - ja si mozem svoje povedat kde chcem a ako chcem s mojim IQ som to netahala do prikrmov kedze tu su moje kamaratky tak som si svoje povedala tu a za tym si stojim ale mas bod k dobru si ma dostala ze si si vyhladala tuto temu 😀

zuzke som sa ospravedlnila preto ze viem ze sa priatelite ale do toho mna nic a nikomu to ani nezazlievam kazdy ma svoje priatelstva.

junovka pochop jedno, ja proti tebe nic nemam ale to neznamena ze s tebou musim suhlasit kdezto z teba mam pocit ze kto nejde s tebou ide proti tebe a to zatracujem, ale je to len moj nazor 😉

beruska2x
autor
13. dub 2009

jinak si myslim ze nazor s IQ tedy vubec nesouvisi 😀

saska.t
13. dub 2009

ok inak uzavrime debatu junovka toto je predsa tema o prijemnejsich debatach a nie o vyjasnovani si nazorov s junovkou aj tak by sme sa nedohodli 😉

beruska2x
autor
13. dub 2009

souhlasim, tesila jsem se jak s vami pokecam ...

jsem rada ze jsem doma, myslim ze mamka taky byla rada ze jsme jeli, ma toho chudak dost, Sima neni pericko a ona je taaak nadsena z nej no rehtak se jak blazen ale chudak babi 😀

beruska2x
autor
13. dub 2009

co vubec pati a eri?? kiss, nikdo tu vubec nebyl juknout za cely vikend..

saska.t
13. dub 2009

no toto ti zavidim ze mozes maleho pozicat 😀 vasim tiez by som to niekedy potrebovala ale za mesiac dojdu tak si to s malou uzijeme 😀 a oni s nou tiez, ani nevedia do coho idu 😀

beruska2x
autor
13. dub 2009

😉 neboj oni jsou blazni, tem nevadi nic- muj tata nechal Simu houpat na lustru - normalne ho drzel aby na nej dosahnul a cinkal si - maji takovej kristalovej ovesovej.. uz to ani nekomentuju...

a prababi ho posadila na stul.. ze pra at na vsechny vidi..
je to super ze si od nej odpocinu a nacerpam nova sily, je zvykly mezi lidma a vyblbne se, nema to jedńotverne ale nekdy me desi co ho ucej teda..

saska.t
13. dub 2009

boze uz zasa ma honi mlsna ma slak trafi pred 3 dnami som mala dostat MS a stale nic 😀 hlavne ze uz mam HAK nakupenu na pol roka 😀 no snad by mi na tom vysetreni povedal ze som tehotna kym mi predpisal HAK 😀

beruska2x
autor
13. dub 2009

neboj to bude o.k. uz to budes mit s HA pravidelne a bez stresu..ale mlsnou mam taky, mame tam celou misu ty koledy.. nej je kdyz doma nic neni to pak neni jak hresit 😕

saska.t
13. dub 2009

jezis - mne nasi poslali po kamosovi klobasky syry a klasicke ces-slov dobroty ako horalka mila opavia kekse no katastrofa uz som bola 3x v skrinke kukat ze co si dam a straaasne ma to pokusa 😀

no ver mi ze na tu pravidelnost sa najviac tesim aspon budem v klude 😀

3558
13. dub 2009

boha baby kuknem na moje dve zo styroch kde prispievam a vy sa vadite. 😢 😢 😢 😢 😢
uz by stacilo.nie??? 😕 😕 😕
hadat sa tu mozem iba ja! ja mam poverenie. o mne kazdy hovori ze sa somnou neda vydrzat lebo som protivna a neprijemna. 😀 😀 😀 ale moc si z toho nerobim 😝

mojmu malemu kupujem slivky a zje bez problemov dve. take tie vacsie odrody su to.nie tie co u nas rastu na zahrade.
a pseno doteraz papal krasne az na dnesny den co mi ho vyplul do tvare. tak sme boli bez obeda. 😠

berus ze sa zrovna ty pytas kde su baby ,ked si chybala cely vikend 😀 😀 😀 😀

a dnes bol den D,lebo z maleho sa vyklul ,,postrach Denis,, uz sa mi naozaj zda, ze tomu malemu nic dobre z oci nehladi. rozmysla len co kde a ako spravit zle a pritom sa mi rehoce do ksichtu. asi by som mala zacat vychovavat. 😠 😠 😠

daskak
13. dub 2009

ahojte kocky som tu len na malinky skok, lebo uz mi chybate 😉 😉 ☹ ...
mame sa rychlo... Patka mi vo stvrtok pokusal pes ked sa pred bytovkou bicykloval 😠 😠 😠 ... a potom sme na sviatky isli ku mojej sestre a od nich ku mojm rodicom.. takze sme taaaaaaaak ucestovani.. ale od ajtra sa da vsetko do normalu tak budem viac stihat zastavit sa.....
tak len tolko na ryhlo, aby ste si nemysleli ze som na vas zabudla 😉 😉 😉
dobru nocku a zajtra som tu ako na koni 😉 😉 😉 😎

3558
13. dub 2009

daska tak to s tym psom ma mrzi. co su to za majitelov ked nedavaju na ne pozor? ja mam rada zvierata ale toto??????? 😕 😕 😕

saska.t
13. dub 2009

zuzi my sa nevdime len vyjasnujeme nazory, sme vari horsie ako ty? 😀 😀

tymi slivkami asi myslis ringloty ze ? to je aj tu namiesto klasickych sliviek ...

no ked dojdes na to ako sa vychovava aby to fungovalo tak posli recept 😀

beruska2x
autor
13. dub 2009

je daska tak doufam ze je v poradku a neni to vazne... ja jsem na to alergicka kdyz nechaji volne pobyhat psi.. at hov.. a jeste tohle no ja bych udelal asi bengal 😖

zuzi ja koupila taky blumy a byly pekne tvrde a kysele, radsi pockam az to ovoce bude lepsi a zralejsi..

saska.t
13. dub 2009

dasi - ahoj, no snad to nebude zle drzime patkovi palce aby to hlavne dobre dopadlo 😉 a zajtra ta tu cakame pa... 😀
my so zuzkou vam tych rodicov v blizkosti len zavidime ☹

zuzi ked tvoj maly ide takto neskor spinkat kedy rano vstava?

beruska2x
autor
13. dub 2009

holky omlovam se ale jdu spinkat, no ale nebojte, manza ma tyden odpoledni, si me uzijete az to bude moc 😀 😀 😀 😀

dobrou klidnou noc vsem a zitra papa 😉

3558
13. dub 2009

saska on chodi spavat o pol osmej. o siedmej kupem, a kym zaspi, je 8. ale my tu mame posun o hodinu, preto vas nikdy nestretnem. zaspi o osmej a o osmej sa aj zobudi. ale to sa este tuli v posteli do pol desiatej.taha ma za vlasy,stipe ma a ,,hra sa,,

berus ja tie blumy 😀 😀 kupujem bio a necham ich 3-4 dni dozriet az kym nie su makke a ti poviem ze su take mnam mnam, ze som vcera rozmyslala, ze spravim kysnuty slivkovy kolac s posypkou. ale potom som si to rozmyslela, lebo ten kolaby by bol straaasne drahy ked tam chcem aspon 2 baliky tych sliviek dat. to si radsej pockam na slovensko. 😝 😝

saska ja ho asi zacnem mlatit 😀 😀 😀 😀 moj P.hovori ze mam pockat aspon do roka, ale mne sa zda,ze potom bude uz neskoro. ☹

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru