Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

patricia1971
14. dub 2009

NO AHOJTE MOJE ZLATKÁ!!!!!!!!!!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

Som konečne doma!!!!!! Ale myslela som na vás stále!!!!!!! Asi vás nestihnem prečítať teraz,lebo idem do jahan,ale ráno sa tomu budem venovať a zapojím sa do debatky. Ste mi ale chýbali,ale svokrov net nejako nejde,tak som mala smolu. Tak dobrú nocku a ráno som tu 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 papa

3558
14. dub 2009

ahojte. tak uz som tu.co nove??? my ideme zajtra s malym na nejaku prehliadku. ze ci stvornozkuje,reaguje,... 😝

beruska2x
autor
14. dub 2009

no caute kde jste se tu vyrojily tak najednou??

pati vitame te z cest... 😉

3558
14. dub 2009

supla som maleho do postielky ale reve a reve 😝

beruska2x
autor
14. dub 2009

zuzi fakt?? my byli ted v 8m a jdeme az v 10m... to by si na nem smlsli on silu ma na rozdavani ale je linej ted nove hlavu zabori do podlahy a zveda zadek 😀

a placa do podlahy a kdyz nekoukam ta ji lize 😝

a malej leze???

beruska2x
autor
14. dub 2009

necce spat?? a co mu pustit z CD pohadku?? na to je jeste malej asi co.. Sima teda poslouca rad radio...

3558
14. dub 2009

moj stvornozkuje tak, ze nestiham za nim utekaz z kuchyne do obyvacky. a potom uz iba vie stat a drzat sa niecoho. nevie ani sediet, ani sa neplazil, ani necuval po stvornozky. no a este tam budu kontrolovat jemnu motoriku. ze daju mu asi nejaku omrvinku ze ci ju vie uchopit medzi dva prsty a tak... 😝

3558
14. dub 2009

uz zaspal 😀

ja mu nedavam do postielky ani hracky, ani mu nic nepustam. nakrmim ho v spalni, prezleciem,umyjem, zaspievam pesnicku a do ,,duchen,, 😀 😀
aby ho nic nerozptylovalo. a on do 10 min. vzdy zaspi. 😉

beruska2x
autor
14. dub 2009

aha tak to tady skoumaji asi v poradne normalne... prstikama to umi, dneska rozpatlal susenku do mrte po cistejch novejch kalhotach 😝

beruska2x
autor
14. dub 2009

tak to Sima ma chumlacka a medu maliho na spani, ty si pritiskne k sobe a spi... ale to on od malicka..

3558
14. dub 2009

ja mu preto susienky nedavam, lebo to ho hned mozem hodit do vane. 😝
moj lubi ryzove chlebiky. a tu su aj take pre deticky a ochutene. napr:mrkva, jablcko...

patricia1971
14. dub 2009

no som vás rýchlo prečítla 🙂
sasi gratulujeme dodatočne 🙂 🙂 🙂 a zajtra ešte prečítam tie hádky 😠
berus ahojky 🙂
eri tiež niekde ešte víkenduje 🙂
zuzi ty si nejako veľa písala,ale super 🙂
daska ahoj 🙂

3558
14. dub 2009

tie sa tak nelepia a dobre sa zbieraju omrvinky. aj tak tie susienkyiba rozrype a ani mu tak nechutia. a chlebiky zje aj tri za den. ked mu davam po stvrtkach.

beruska2x
autor
14. dub 2009

ja to zkusila, a na dlouho naposledy, jsem se nechala ukecat 😝 a vubec mu to nejede 😎

saska.t
14. dub 2009

caute kocky 😀

zuzi tak my prechadzame vsetkymi fazami plazime sa odusu dnes preplazila cely barak chuda musi mat svalovicu na rukach ako hovado chuda moje 😅

vidis beru staci ist do vane a baby sa vyroja 😀

beruska2x
autor
14. dub 2009

no prece se nebudu koupat 5x denne 😕

3558
14. dub 2009

ja som rada ze som teraz zapla net. a to pri tom aj veceram a ani si to neuvedomim a tanier prazdny. 😕
a brucho hladne.... 😝 😝 😝

saska.t
14. dub 2009

ale mozes 😀 😀 😀

beruska2x
autor
14. dub 2009

ja tady taky jim kdyz manza neni doma, to musim sedet u stolu... 😉

3558
14. dub 2009

berus budes stale vonava 😵 😵 😵

patricia1971
14. dub 2009

no idem ja hajať,nejako vás nestíham,tak pa zajta 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

no my sme sa mali super,len Lili v kuse revala,ale stále,asi jej idú zúbky a má strašné sople,a to som celú noc kvoli nej nespala,lebo nevedela dýchať......a mám o 2 kg viac som žrala v kuse vvšetko 😀 😀 😀 😀 😀

beruska2x
autor
14. dub 2009

pati neboj to zhubnes, hlavne ze sis uzila... holky mi porad ani zub, uz se nas lidi ptaj 🙄 nesnasim takovy blby otazky od sousedek 😝

3558
14. dub 2009

toto sa mi stalo...
pisala som dopis do firmy aby mi predlzili platenu matersku /lebo v uk je iba 9 mesiacov a musis ist do roboty/
a oni mi odpisali, ze ok ,dalsie 3 mesiace mozem byt doma a materska mi bude pokracovat.
no ale neprisli mi peniaze. 😝 😝 😝 tak som tam dnes volala, a ekonomka mi povedala ze ona nc nevie,ze musi zavolat do ofisu. 😝 😝 😝 😝 ja doma na materskej a bez penazi 😝 😝 😝 😝 😝

saska.t
14. dub 2009

pati - aspon si si to uzila 😀 a kila pojdu zasa dole, no zubky su svinstvo pozname to 😝

juj tak ja bezne srotujem pri tv v obyvke aby som mala malu pod kontrolou 🙂

beruska2x
autor
14. dub 2009

urednici co chces, bych je hnala, to je vsude stejny..

3558
14. dub 2009

ja musim jest iba ked maly spi. lebo on chce to co mam ja. a ja nikdy nic nemam to co moze on 😔 😔 😔 🙂
potom to takto vecer dohanam.

chccem sa spytat na prikrm: nasla som dnes v obchode rebarboru. myslite ze by som ju mohla dat napr. do jogurtu??? 😕 😕 😕

saska.t
14. dub 2009

beru bud rada mojej neteri isli zuby az v 12 mes.

zuzi - no byrokracia u mna to bolo hned na zaciatku 2 mes,mi nedosli ziadne prachy skoro nas porazilo 😝

inal my sme boli na prehliadke s malou v 6 mes. a teraz ideme az v rocku 😕

3558
14. dub 2009

tu doktor maleho nevidel ani ked sa narodil. az ked mal 2 mesiace, tak nas zavolali. a teraz to bude druhy krat. 😝

beruska2x
autor
14. dub 2009

rebarboru?? asi jo.. jen bych ji asi nechala projit varem, je dost tvrda ...

saska.t
14. dub 2009

zuzi - ja myslim ze ano ved to nie je tropicke ovocie a myslim ze som to nevidela ani v alergenoch 😉

no ja som zvedava co mi povedia po roku ci mi na malu priznaju aj na dalsi rok peniaze alebo budeme hladovat 😅

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru