Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

erika107
16. dub 2009

aj nas maly ma radsej zeleninku co som velmi rada ovocie mu moc nejde ale banany by jedol na kila ale potom ho zapekaju :( ... a mala ti nechce pit ani nutrilon alebo neake ine mliecko?

no kocik chcem novy kupit

patricia1971
16. dub 2009

žiadne mliečko,mám doma už všetky druhy,aj všetky možné flaše,poháre.....nič,ona zacíti chuť mllieka a nechce....noodstavila sa od aj môjho a nechce nič....zajtra ešte skúsim dať flašu chicco,to som tu ešte doma našla,tak skúsim.....aj som jej skúšala dávať počas spánku,ale nechce,ona to hne´d vypľuje....ale je sranda to, že presne aj syn, aj strašia dcéra sa presne v takomto veku odstavili a odmietali mlieko....no 3 deti a všetko prebieha ronako.....ale za deň mi zje 2 ks jogurtu,to je skoro 300ml a vešer ešte kaša,no proste jej ten jogurt cpem všade.....

no ja som to hebedo kúpila asi mesačné,boll ako nový a šporťák som nový nechcela,lebo tento je super,takže ja to mám vyriešené 🙂

erika107
16. dub 2009

tak potom sa deticky nezapru 🙂 xiixix

my sme mali ako prvy dema basic to je cisto hlboky maly v nom bol 3 mesiace a potom sme kupili Baby smail orion ale je moc tazky to sme si vtedy neuvedomili neako :( ... tak teraz hladam nieco lahsie a pre maleho pohodlne tiez

saska.t
16. dub 2009

ahojte kocky , prepacte ze nepisem ale mame navstevu ale zajtra vas docitam a popisem vam... 😀

Cmuk, vsetky vas pozdravujem 😉 a tesim sa zajtra 😉

patricia1971
16. dub 2009

ahojky sasi 🙂

eri idem aj ja,manzel mi hovorí,nech už nepíšem,tak idem hodiť sprchu a do hajan 🙂tak dobrú nocku a pa zajtra

erika107
16. dub 2009

sasi: ahojcek ... prijemny vecer prajem pacek

erika107
16. dub 2009

bru nocku tak teda pojdem aj ja

patricia1971
17. dub 2009

Ahojte baby 😵
tak u nás dnes počasie na prd,už aj prší, Lili spí na balkone,tak mám chvíľu čas.....som ako po nočnej,tá v noci v kuse mrnčala,mala okolo seba asi 4 dudle,ale nedala si ich sama a čaj v noci vôbec nechcela 😝 to som nechápala a až som sa bála,pretože ona v noci vypije aj 300ml...no má soplíky a možno aj tie zubky ju trápia....som totál rozbitá,aj som si chcela ísť teraz ľahnúť,ale to by som bola viac unavená ako som 🙄
dnes asi budeme trčať doma, vonku zima, v byte zima, no to je iná jar 😠
takže vám prajem pekný deň a určite dnes ešte sem dobehnem 🙂

saska.t
17. dub 2009

pati - tak to my sme dnes spali do 6 s jednym zamrncanim kvoli dudlu o polnoci, az sme s D ostali nervozni ci zije ze o nej nie je pocut a este u nas spal kamos tak ho aspon nebudila 😀 , no samozrejme od 6 uz spat nechcela takze o 9 odpadla na 30 min. ale uz mam posunuty rezim no tak som zvedava kedy poobede zalomi dufam ze nie skoro aby potom vydrzala do vecera 😀

patricia1971
17. dub 2009

ahoj sasi,tak to ti závidím takú noc,to ja som od 4 mes. nezažila ☹ ...Lili tiež vstala o 6, potom som ju dala spať o 9.15, tak snáď bude spať do takej 11, to ona tak zvykne, potom poobede okolo tej 14, to si tiež pospí aj hodku,takže večer odpadne okolo 19.30-20...denný spánok má super,ale to ona dospáva tú jej divokú noc 😀
a návšteva dopadla dobre??? 🙂
ja som nejaká zdeprimovaná z tohoto počasia,je to tu des......u vás je ako????

saska.t
17. dub 2009

navsteva super aj sa chlapi trosku pripili tak som obom musela rano davat tabletku na hlavu, tu je krasne len uz nehlasia 22 st ale len 16-17 st takze nalada ok 😀

daskak
17. dub 2009

ahoj babenky 🙂 🙂 ... ako sa mi mate???
aj u nas je pod mrakom, ale celkom teplo 🙂 ...
pati: ajmy v noci spime tak na h.... sasi len ti potichu v dobrom zavidim 😉 😉

beruska2x
autor
17. dub 2009

ahojte holky, no tady leje jak blazen, ochladilo se, jeste ze jsem u nasich, uz jsem si zatopila a je tu jak v pokojicku 😉 v blbym panelaku uz netopej, jeste by jsme nastydli 😝

cele dopo jsme byli na navsteve tak nam to uteklo a ted snad malej usne na chvili...

dasi to je mi lito ze to nejde poslat, jeste to zkuste.. ☹

daskak
17. dub 2009

no uz sa aj tu rozprsalo ☹ ☹ ☹
berus: este to urcite skusim vecer

beruska2x
autor
17. dub 2009

tak uz spi 😀 dneska mel brambor, kureci a kedlubnu a to byla basta.. vcera jsem mu dala poprve strouhanou hrusku cerstvou a chutnala moc, s jogurtikem... to budou prdiky 😉
no.. ja udelal cocku 😀 takze uleti strecha asi 😅

pati nic si z toho nedelej, u nas zase spi v noci a pres den to je des.. vcera spal asi hodku za celej den..

saska.t
17. dub 2009

no hlavne ono celkove deticky na UM lepsie spinkaju ako kojene 😉 , no my vam to kojenie zase potichucku zavidime 😉 ... no pata uz sice dokojila ale mala UM nechce juj tazke to s tymi nasimi detickami 😅 🙄

mala uz s D spi 1,5 h no aspon je od nich pokoj 😀 ...

daskak
17. dub 2009

je to sranda, aj moj maly ked poobede spi s ocinom spi aj 2 hodky. Ked sam tak hodinku

erika107
17. dub 2009

ahojcek je tu niektooooo????

erika107
17. dub 2009

dnes ste na mna hodili bobka .( tak idem off pekny vikend prajem ... my ideme zajtra opekat tak hadam nebudem moc znicena 🙂

beruska2x
autor
18. dub 2009

sasi tak tomu se rika 2 mouchy 1 ranou 😀 😀 jak je ted spatne pocasi, prsi tak Sima spi taky lip...

tak zitra papa 😉

saska.t
18. dub 2009

berus - no presne si to odhadla 😀 dnes spali spolu taky 2 hodky a ja som sa opalovala no to je krasny zivot 😀

patricia1971
19. dub 2009

no ahojte, tak som tu rýchlo kuk, varím a potom padáme von 🙂

dnes je tu krásne, len o 15 hod.musím byt v kostole, máme tam sedenie kvoli prvému svatému prímaniu Paulínky....

babz, tá moja cey den spí super, doobeda aj 2 hodky, poobede aj vyšše hodky,ale to ju potom budím,lebo ona dospáva noc....no už nekojíme ☹....ale už sa polepšuje aj v noci 🙂....

tak pekný dník všetkým a snád večer prídem 😵 😵 😵 😵

beruska2x
autor
19. dub 2009

ahojte holky 😉

beruska2x
autor
19. dub 2009

teda pekne tady na to kaslete 😝 ja jsem Simovi udelala pohanku s kotletkou a kukurici...
jinak jsem mu dneska koupila ty kukuricne krupky, no matla, nejdriv si myslel ze je to nejaka kostka na hrani 😀 a pak to rozlamal ale nakonec to rozmoulal statecne, docela se mu to libilo, ma v tech dasnich peknou silu..
😉

saska.t
19. dub 2009

Ahojky,

tak my sme dnes boli s nasimi psicami na vystave a vyhrali sme uz sme sampioni!!! 😀 Mala stale rovnako sedi len v polosede a iba sa plazi ziadne stvornozkovanie ...

ako kocky flakate to perfektne 😠 no neviem co s tym urobime 😝 no ale snad sa rozpisete aspon vecer 😉

beruska2x
autor
19. dub 2009

ahojky sasi 😉

beruska2x
autor
19. dub 2009

no Sima se plazi po brise...a desne peruje na nohach, ma desnou silu, uplne skace.. babicku utahal na KO 😀

saska.t
19. dub 2009

no to my prelezieme uz cely barak no ale mame flakacku, ide vzdy tou tazsou cestou namiesto vybratia tej lahsej, cela mama 😀
aj nasi uz cochvila pridu tak som zvedava co elli na nich, videla ich naposledy na vianoce 😀

beruska2x
autor
19. dub 2009

ty jo to budou kokat .. ona je to pekna zmena..

saska.t
19. dub 2009

no ja to nevidim ci sa zmenila kedze ju vidim kazdy den ale oni to urcite posudia 🙂 a urcite si od nadsenia ako hovori D cvrknu do kalhot 😀

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru