Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

patricia1971
23. dub 2009

no kôprovu by som si dala,ale dom by mi to nikdo nejedol,takže pre seba si asi variť nebudem 😝

erika107
23. dub 2009

no ja budem robit zajtra francuzske zemiaky aj na sobotu nech mam pokoj a v nedelu neviem co este uvarim lebo lacino ide do roboty tak ab y mal co jest v praci

beruska2x
autor
23. dub 2009

eri tak to pecu taky, tady se to jmenuje Hrabenciny rezy 😀 mam to mooc rada, to je mnamka fakt...

beruska2x
autor
23. dub 2009

ty jo framncouzaky mnam holky a dost, mam z vas hlad.. 😒 ☹

patricia1971
23. dub 2009

eri jasné že chcem!!! no tak to sobotu ideme aj my niekde,to bude iný nával všade 😀 eri myslíš si že sa do tej ZOO dostanete???? 😀 to aby ste tam išli o 6 ráno 🙂

erika107
23. dub 2009

no mali sme tam vyse dvoch kg jablk tak som musela stym nieco urobit ... tiez to mame moc radi

beruska2x
autor
23. dub 2009

ptacky mam taky rada jen me to nebavi balit tak delam rozlitany - vse co tam parti dam na kousky 😀 je to prakticke 😉

patricia1971
23. dub 2009

baby ale my sa tu fakt dosť často bavíme o jedle,to aj ja mám potom hlad a musím ísť radšej spať 😝 tiež som už hladná,ale chrúmem tu mrkvu.....idem ešte Lili uvariť pohánku,zeleninku a mäsko už dováram,len tú pohánku varím radčej v inom hrnci 😝

saska.t
23. dub 2009

eri diky uz som to skopirovala 😉 urobim ich cez vikend 😉

erika107
23. dub 2009

no ja to tiez neznasam balit ... a naposledy som robila taku zmenu ... robila som to z kuracieho maska a dala som tam sampiony usmazene platok sumky a syra zamotala to a co my ostali este sampiony tak tam som hodila smotanu trosku som tom to zahustila dala k tomu zemiaky a bol obed

erika107
23. dub 2009

babulky a kolko pohanky davate prckom do jedla ja som mu dala tak za dve male lyzicky je to malo? mozem mu dat aj viac,

beruska2x
autor
23. dub 2009

to ja davam vic eri, asi jako ryze a jiny prilohy...

saska.t
23. dub 2009

na jedno jedlo davam pol stamprli 4cl 😉 pohanky

saska.t
23. dub 2009

som to napislala jak dement pol 4cl stamprli na 1 davku 😀

erika107
23. dub 2009

no tak zajtra skusim dat viac... inac som sa cudovala ako mu chutilo. ... dnes som mu dala zeleninku nato som mu supla jogurt a tiez mu to chutilo ... som zvedava ake bude mat hovienko

patricia1971
23. dub 2009

baby tak šup recept na normálne ptáky 😀

eri ja dávam tak pol štamprle,mám veľké takže prvý krát som mala plný hrniec,ale teraz to už mám odmerané,ale tie 2 lyz.stačí 😵

erika107
23. dub 2009

babulky idem off lebo manza chce ist na net tak zajtra napisem recept ptakovy 🙂

bru nocku a sladke snicky

patricia1971
23. dub 2009

eri my máme teraz iné hovienka, iný smrádeček,až ma napína 😝 chúďa moje serká celý deň 😝

patricia1971
23. dub 2009

eri pa 😵

beruska2x
autor
23. dub 2009

eri pap dobrou noc 😉

saska.t
23. dub 2009

eri pa, kocky idem platit ucty cez net takze sa tiez lucim pa zajtra 😉

beruska2x
autor
23. dub 2009

peti ja osmahnu v papanaku cibulido hneda, dam bobkovy list, nove koreni a cely pepr a pridam na kostky osolene maso, dam varit, kdyz je mekke pridam hrasek z konzervy, okurku na nudlicky, kolecka dobreho parku, a necham projit varem a zahustim hotovou jiskou..

kdyz je chces balena tak do platku masa zabal kousek cibule, parku, okurku a hrasek nebo co hces a dej varit cele a pak zahusti

patricia1971
23. dub 2009

berus dik... a aké mäsko dávaš? a čím sa to balíš? nejakým špagátom,alebo čím? 😵

sasi dobrú aj tebe 😵

beruska2x
autor
23. dub 2009

zadni hovezi ale ja to prave nebalim, delam maso a vse na kostky 😝 nebavi me pak hledat ten provazek, bud to muzes sepnout paratkem a nebo silnejsi niti ale delala jsem to asi 2x a stajne se mi to rozjelo a vysypalo do omacky tak to neresim 😝 😀

beruska2x
autor
23. dub 2009

teda ja pisu jak dement

patricia1971
23. dub 2009

berus to vyzerá super 🙂 aj ten špenátový balíček.....no zajtra sa rozhodnem,ktoré z toho uvarím,musím urobiť nejakúzmenu,lebo varím snáď stále to isté 🙂

beruska2x
autor
23. dub 2009

jste pryc... tak pujdu taky ☹

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru