Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

beruska2x
autor
24. únor 2009

ahojte kocky, deti vykoupane a spi?? 😀

kisska
24. únor 2009

berus ty si vtipna 😀 😀 😀 😀 maly chytil druhy dych - tatino dorazil z prace a to je ako restart 😉 . Kasu idem az teraz varit, takze minim. 2 hodky este spinkat nepojde 😉

beruska2x
autor
24. únor 2009

no manza chrape na gauci, musim ho vzbut pujde do roboty 😉

no taky je uz Adamko velkej chlap...

co varis za kasi??

saska.t
24. únor 2009

dididi- myslela som vodu, mliecko pije iba rano a vecer a ked sa zobudi tak v noci 😉

a kde ste vsetci?

beruska2x
autor
24. únor 2009

tuuuu poslu ti emailenm dnesni foto... 😉

saska.t
24. únor 2009

oki idem kuk, manzel ti odkazuje ze kolac famozny!!!!!!

beruska2x
autor
24. únor 2009

😀 😀 😀 jee tolik pochvaly a to jsem ho ani nepekla 😉

kisska
24. únor 2009

berus - ja klasika - instantna Sunarka. Minule som skusala urobit ryzovu kasu a vyslo mi z toho celkom slusne lepidlo, ked budem najblizsie tapetovat, viem ako na to 😉

Sasi - u nas sa az teraz zlepsilo pitie a nedalo sa to inak, len nosit vsade za nim flasu a ponukat mu ju v 15 minutovych intervaloch (vzdy ked ma napadlo), zakazdym si dal jeden glg a teraz sa uz pekne napije a vypije denne aj celu 2dl flasku (nema dojcensku, ale taku PET od dzusiku so sportovym sosakom) a posledne dva dni dokonca aj cajik pije 😉

beruska2x
autor
24. únor 2009

poslala jsem ti mailem jeste jednu buchtu, jeste jsem nezkousela ale je taky jednoducha a vypada fajn 😉

saska.t
24. únor 2009

maly je uzasnyyy 😉 a tie ociska 😀 naozaj zlatucky, som si ani nevsimla ze nosis okuliare ale mas tam krasne obrucky 😀

beruska2x
autor
24. únor 2009

😉 kiss ty jsi takovy domaci kutil vid... tapetovat 😀

beruska2x
autor
24. únor 2009

nojo nosim je uz dlouho ale chtela bych nove, zase sppis ted nejake nenapadne, ale Simovi jak se libi, porad mi je bere a nechce mi je dat 😝

saska.t
24. únor 2009

kiss - ona doteraz pila vsetko, pijeme tiez z poharika avent so sosakom,ale posledne dva dni max deci a konec 😠
tiez sme dnes vecerali bananovu sunarku 😉

berus - kym som si spomenula ktory moj mail mas som sa zapotila, to je totiz este mail a meno za slobodna 😀

beruska2x
autor
24. únor 2009

ten jsi mi dala ty... 😀

saska.t
24. únor 2009

berus - ja mam rada taketo typy obruciek, keby som nosila okuliare urcite si taketo kupim 😀

beruska2x
autor
24. únor 2009

jo hlavne jsou ted prakticke - jsou plastove a cocky taky takze vydrzi i moje pretahovani s Simou 😉

saska.t
24. únor 2009

berus- jj este ho pouzivam, polovica ludi ani netusi ze som sa vydala kedze meno tam je este stare 😀

kisska
24. únor 2009

sasi a co zvyknete pit? Mozno len potrebuje malu zmenu 😉

saska.t
24. únor 2009

vodicka, sypany cajik ovocny a bylinkovy 😉

kisska
24. únor 2009

sasi - ja som sa minule (cca pred 2 rokmi)zabavila, ked sa nejaki chrustovi kamarati cudovali, ze sme zobati 😉 a to sme svoji uz 7 rokov (za dva mesiace). Teraz nam to uz mozno veria (alebo uz je to evidentne) ked mame maleho 😉

beruska2x
autor
24. únor 2009

taky mam email se svobodnym jemnem...

co ty kiss jak se mas??

beruska2x
autor
24. únor 2009

tak zkus nejakou stavicku sas...

saska.t
24. únor 2009

no my sme zobrati len 2 roky ale spolu sme 6 a v DE zijem 3 roky takze uz by to mohli pochopit 😀

kisska
24. únor 2009

berus - som rada, ze pismenkujem, lebo pri rozpravani mi nikto nerozumie - chuchmem ako z hrnca 😒

sas my sme spolu 8rokov aj 6 tyzdnov, zobrati 6 rokov aj 10 mesiacov, a zijeme spolu 8 rokov aj 6 tyzdnov 😉 😎 😕

saska.t
24. únor 2009

inak baby som sa napchala jak svina, od zajtra nemozem tak som si to dnes uzila a este aj martini som si naliala a kolac s muzom dorazame 😀

kisska
24. únor 2009

sasi brali ste sa v DE alebo tu?

saska.t
24. únor 2009

brali sme sa v BA v DE to bola byrokracia same papierovacky a opletacky s uradmi 😠 akurat ze sme v BA zaplatili 2000 Sk zato ze drahy je "zevraj" cudzinec 😀
jaj kiss tak takto presne to nemam vypocitane ako ty, no my tahame 7 rok niekedy maj/jun mame 7 rokov spolu a brali sme sa 27.1 2007 😀 😀

beruska2x
autor
24. únor 2009

sas 😀 martini je dobrutka, vypila jsem na Silvestra lahev sama 😉

tak hlavne kiss vitaminky a caj s medikem 😵

to jste mazaci my se brali loni v srpnu a jsme spolu asi 2,5 roku

saska.t
24. únor 2009

berus - milujem martini ale je dost sladke a ked ho vypijem dost boli ma hlava kedze je to taky lepipusu 😅

kisska
24. únor 2009

sasi myslis aj aj?

berus - ved sa dopujem... pijem, ze funguje ako prietokovy ohrievac 🙄 akurat som bez liekov (okrem nosa), kvoli kojeniu si nedam ani coldrex...
Ste sikulaci frisky, ked ste to postihali tak rychlo... nas sa uz vypytovali, ci nemozeme mat deti - my ze nevieme, lebo sme to este neskusali 😉

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru