Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

patricia1971
27. dub 2009

ani ja zajtra nevarím, malá má navarené a chcem ísť zajtra do McDonaldu vybaviť synovi brigádu na leto,lebo on je taká hniloba hnilá a nič sa mu nechce,tak nech aspoň v lete maká 😉

erika107
27. dub 2009

pati: tak budes mat rychlo navarene od mc donaldu 🙂

beruska2x
autor
27. dub 2009

ja delala vcera jatrovou omacku a Sima ma brambor s mrkvi a kotletkou a zitra mu udelam dumlik s necim... 😉 a sobe asi brambory na loupacku..
holky dnaska uz papa 😉

erika107
27. dub 2009

co je to dumlik? a ake su to brambori na loupacku?

tak pacek berus bru nocku

patricia1971
27. dub 2009

no eri ja to nejem, nieže by mi to nechutilo,ale nemôžem,tie kilá čo som dala dole si musím terz držať ☹ ale ja by som na MCDonalde vyžila,chutí mi to......no neviem,či má nejakú stránku,ale je to mojej super kamošky kamarát...mne robili svadobnú tortu a bola super,jahodová a biela čokoláda,aj môj muž povedal,že nikdy lepšiu nejedol....ale skúsim vyzistiť,len tá kamoška robí teraz večer nechty,tak nezdvíha mobil,ale zajtra zistím a dám ti vedieť 😵

erika107
27. dub 2009

pati: tak ja mozem McDonald raz za cas a to vtedy ked dojde synovec na prazdniny on je do toho jedla zblazneny 🙂 ... tak to je super ak by mali mozno by sme tam objednali 🙂

saska.t
27. dub 2009

kocky idem aj ja ma boli zub (osmicka my uz rastie 16 rokov) a este stale nie je uplne vonku takze dam tabletku a sup do postele, mala je ticho tak sa snad trosku vyspim 😅
tak pa zajtra 😀

patricia1971
27. dub 2009

berus pa 😵

eri ty sa takto stretávaš s račankami????? aj kamoška sa stretáva na dlhých dieloch....len ten ružinov,no neviem,ja ani nechodím na také stránky,takže ja tu chodím sama po sídlisku ☹

erika107
27. dub 2009

oky tak pacek sasi bru nocku

vidim ze sa to tu cele pre dnesok rozpadlo zalomime to aj mi Pati?

erika107
27. dub 2009

pAta: vies co ja sa stretavam z babami z race raz tyzdene a inac tu po sidlisku chodim s kamoskami ..ved rendez je malucky kazdy kazdeho pozna 🙂 to je ine ako v ruzinove... a nenudis sa ked sa tak sama prechadzas?

patricia1971
27. dub 2009

sasi dobrú nocku 🙂

no eri asi pôjdeme aj my,manza už na mňa pozerá,čo toľko píšem 😵

tak dobú nocku,idem aj ja 😵 pa zajtra 😵

pancake
27. dub 2009

no pekne ja zase neskoro,co??? 😀
vcera ste sa nenapadne vytratili 😉 😉 😉 😉 😉 a aj som si domyslela preco.....

erika107
27. dub 2009

tak bru nocku pati:

pancake
27. dub 2009

no kisska uz som ta precitala..... 😕 😀 😀 😀 😀 😀 tak teda v aute??? 😕 😕 😕
no na to som ja pekne leniva. ja potrebujem mat pohodlie.inak ,,nic nebude,, 😝 😝 😝

patricia1971
28. dub 2009

ahojte 😵

eri ja sa moc neprechádzam sama, od 15.30 je môž oma,tak to sme spolu, ráno ak náhodou idem von,tak to len tu obchod a sa pomotáme, inak ona mi spí potom na balkone od 9.30 tak do 11.-11.30, potom obed, a niekde vždy ideme,ale mne to nevadí,že som sama, mám tu aj kamošky,ale im akurát na obed deti spia,tak mi to nevychádza....mám aj dobré kamošky na materskej,ale podľa tých spánkov sa nevieme ani stretnúť

saska.t
28. dub 2009

cauky kocky,
tak u nas to bude dnes asi katastrofa, je tu sice teplo ale leje ako z krhly takze nemozeme von tym padom malu poriadne nezabavim no to bude zasa jakot, tak my drzte palce 😒 😅

inak zobudila som sa s napuchnutou pusou z tej debilnej osmicky a v noci som si musela dat ibuprofen inak by som asi skapala, takze krasny den pred nami 😉

patricia1971
28. dub 2009

ahoj sasi, tak ten zub ti nezávidím ☹ u nás svieti slnko,tak dúfa,že bude pekne.....Lili v noci super spala,len raz zamrnčala,tak som bola v šoku,ale od 7 hod. len mrnčí a ten debil zub sa jej ešte nepretlačil,slintá ako bernardín,chúďa moje....za chvíľu ju dám hajať,tak snáď to pomôže 🙂 sasi a držím ti palce...my sme boli celú nedeľu doma a malá sa super prehrala,som bola zž prekvapená 😵

pekný dník 😵

patricia1971
28. dub 2009

sasi ináč dnes sa Lili hrá na Ellu, tiež stále len vreští 😠 škoda,že nebývaš v BA, mohli by sme ich dať spolu,nech si vreštia dve,možno by ich to aj prešlo...mňa asi dnes picne,lebo mám MS,bolí ma brucho,hlava a ešte tento vreskot, no je to na mašlu 😢 😢 😢

saska.t
28. dub 2009

no pati ved uz sme skonstatovali ze su si obe dost podobne 😅 tak pevne nervy a na MS si daj tabletku naco sa zbytocne trapit 😉

saska.t
28. dub 2009

tak kocky dnes sa mala postavila v obyvke o sedacke ale hned padla no bolo to zaujimave tak smiesne vravorala 😀
chcem sa len spytat je normalne ze sa dost zapiera o spicky a nepostavi sa na cele chodidlo? dost mam nocnu moru z toho ze bude spickovat 😒

patricia1971
28. dub 2009

eri to je tá cukráreň,tak si to pozri http://www.cukrarenlorinc.sk/

sasi tak ona už sa začne stavať,to začína dobre 😵 ...aj moja sa špičkuje,to musí prejsť 😵

daskak
28. dub 2009

ahojte dievcata 😉 😉 ...
ako sa mi mate?? my nejako vobec nestihame a moj PC strajkuje a strajkuje... viac nejde ako ide 😠 😠 😠 😠 😖
sasi: neboj postupne sa nauci naslapovat na celu nozku... nam doma pomohlo ze som mu zacala davat papucky z pevnou patou.. dovtedy chodil naboso... teraz uz cupkame len za jeden prst za jednu ruku 🙂

berus, pati, eri, kiss ahooooojte 🙂 🙂

i

patricia1971
28. dub 2009

ahoj dasi, aj ja som dala včera papuče,no to mala zábavu, stále sa hrala so šnúrkami...dnes ich nemala,ale potom jej ich dám,nech si zvyká 😵

saska.t
28. dub 2009

Ahoj dasi,

no o chodeni nemoze byt ani reci ona sa len tak nejak cez ruky vysplhala na sedacku a stala a potom sup na zadok 😀
aspon ste ma ukludnili, ze je to normalne 😀

pancake
28. dub 2009

a moj maly uz bez pomoci klaci na kolienkach a hra sa. a vobec nevie sediet. to je paradox,co?? 😀 😀 😀

pancake
28. dub 2009

sasi aj moj asi dva tydne len na spickach bol a potom sa to upravilo. ale hned ko som videla ze sa chce stavat na nozicky, davam topanocky. a teraz krasne stoji a drzi sa iba jednou rukou. 😀 😀 😀

beruska2x
autor
28. dub 2009

teda holky vy jedete.. vecer jsem dneska 100% tu.. jen dam pict ten korpus a spacifikuju malyho 😀

saska.t
28. dub 2009

zuzi no my sedkame len v polosede, teraz ma mala nervy lebo sa uz nevladze sama dvihnut ako to stale trenuje len sila dosla 😀
topanocky aj my zacneme davat 😉

beru - tiez sa zjavim, D ide na futbal 😀

patricia1971
28. dub 2009

ahojte, tak snáď aj ja prídem 😉

sasi a čo je to polosed???

saska.t
28. dub 2009

pati - sedi na pol ritky a oboma ruckami sa na jednom boku drzi zeme 😀 ako keby bola ozrala a mala problem s rovnovahou 😀

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru