Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

beruska2x
autor
29. dub 2009

ja maslo nedavam jeste ale kdyz ho nozem navrchu "naskrabes" tak se to da natrit..rika se jen zatrit dirky v chlebu 😀 😀 😀

pancake
29. dub 2009

ja si ho chci poridit uz letos 😵 😵

saska.t
29. dub 2009

beru - ukludnila? preco? ved maly je papkac na vsetko 😀

zuzi - jemu staci v jeho veku uz nacikat aj 4-6 plienok a ak dost cika nevydim v tom problem...

maslo tiez vytahuje a davam iba malicko, proste iba zatriem dierky a ked nemam doma normal maslo davam kvalitny margarin, vola sa bertoli s oliv. olejom a tiez len dierky zatriem 😀

beruska2x
autor
29. dub 2009

s tim pitim, ze to neni jen u nas takova bida 😀 😅 tak nas Sima minuly tyden pocural o vikendu babi 3x gauc, nechava si ho bez plinky, ten cura urco dost 😀

saska.t
29. dub 2009

zuzi jejda ja som presvedcena ze uz druhe nechcem ale D hovori ze buduci rok ideme na rodos dovolenkovat a ze tam si urobime maxa, no tak ho v tom este chvilu necham aby si to nerozmyslel s tou dovcou 😀

nevidim - samozrejme s mäkkym i len mi to uchadza ked tak rychlo pisem sorry kocky 😅

pancake
29. dub 2009

aj my mame bertolli olej aj masla, aj na cestoviny omacky, aj cestoviny..... ale mne to nechuti.
ja davam obyckove maslo ale zda sa mi ze vela.neda sa mi natriet ho na toustovy chlieb. lebo ten chlieb je ako papier. 😠

beruska2x
autor
29. dub 2009

to ja chci bud Terezku nebo Madlenku 😝

saska.t
29. dub 2009

ja mam pod malou taku podlozku vatovu s igelitom, lebo ona nam to robi naschval , rozbalis vytiahnes plienku a ona sa vycika a bohovsky sa z toho tesi, tak kupujem tieto podlozky a mame ich neuveritelnu spotrebu 😀

saska.t
29. dub 2009

zuzi, od bertolli kupujem len oliv olej a ten margarin je fakt dobry a jediny margarin ktory mi chuti 🙂 ja celkovo masla a margariny nemusim, a maslo kupujem kerry gold zevraj moc kvalitne myslim ze aj u vas je segra vravela

beru tak mnoho stastia s terkou a madlenkou 😀

beruska2x
autor
29. dub 2009

my mame podlozky taky ale babi to nepotrebuje, Simonecek by to neudelal a pak je pod nim mokrej flek 😝

pancake
29. dub 2009

ano, presne to kupujem ja. a je aj nesolene. 🙂

saska.t
29. dub 2009

no tak babi at pucuje sedacky ked si neda povedat 😀

saska.t
29. dub 2009

zuzi- no ved to sa da pekne z vrchu trosku orajbat nozom a moze to natriet aj na toast chlieb naozaj staci len trosicku masla 🙂

pancake
29. dub 2009

ja neviem meno dievcatka. ale uz davno som tuzila mat Karolinku. ale neviem ci by som dala teraz to meno. ale stale sa mi paci. nemam ine ktore je moje oblubene.

saska a ty chces druhe alebo nie?

beruska2x
autor
29. dub 2009

me se libi i Klaudie.. a Vitecek pro kluka 😀

pancake
29. dub 2009

neda sa orajbat. ten chlieb sa hned zacne zmolkovat. musim nakrajat na co najtensie a dat na to druhy krajec chleba.lebo tie chleby su fakt pol centimetrove. ale aj tak sa mi zda, ze ma toho masla vela. no ale keby som dala menej, tak to zase nepojde dole krkom, co?? 😕

beruska2x
autor
29. dub 2009

zuzi tak ho strc na 10 vterin do mikrosky at povoli..

pancake
29. dub 2009

berus aj klaudia je krasne. 😵
a keby bol chlapec, tak je asi palko.po tatovi. 😀 mne sa to paci ale jemu nie.

saska.t
29. dub 2009

zuzi ja som stale presvedcena ze nie, no ale niekedy rozmyslam ze by som este jedno chcela, hlavne vtedy ked vidim ako mala robi pokroky a ako sa z toho tesime, ale ked si spomeniem na moje tehu, porod a vsetko okolo toho je mi zle a ziadne nechcem, takze uvidime ako to naozaj bude a este aj financna situacia ked jeden nerobi 😝 ...
ked sme robili obaja mali sme sa ako prasata v zite no teraz je to omnoho horsie, aj ked mame barak, dobre auto mame si co obliect, co dat do pusy atd takze mame vsetko ale je to tazsie ako kedysi .... mozno to vyznieva strasne, ja som za malu vdacna a v zivote by som ju za nic na svete nevymenila ale je to uz iny zivot, ale nestazujem si, som vdacna za vsetko 🙂

pancake
29. dub 2009

berus snazim sa mikru pouzivat iba naozaj ked musim. stale si myslim /neviem ci je to moj vymysel alebo nie/ ze
v mikrovlnke a mobiloch su nejake ziarenia z ktorych sa robia mozgove nadory. 😝

teraz poobede bolo v telke, ako anglicka matka/120kilova/ krmi svoje 6 mesacne trojicky Mc Donaldom. niekto ju natrel a dal to do telky.

pancake
29. dub 2009

saska ja sa zase najviac bojim, ze nezvladnem starostlivost o dve deti naraz. jedno chce spat, a druheho boli zub....
a keby k niecomu prislo, tak mi nema ani kto postrazit. ze keby som musela ist do nemocky alebo tak. inak by som chcela dve. a este; napr by som chcela ist niekde na vystavu.napr. nabytku. kto by mi postrazil dve deti? nikto. to jedno este ujde ale asi nie dve. ☹

saska.t
29. dub 2009

no ja som chcela Miu, ale tak sa vola moja psica, tak som chcela Rebecu, ale Becky je moj druhy pes tak bola Elluska ale paci sa mi aj Ema,
chlapca som chcela aj ja maxa ale hlavne alexa ale D bol proti, ma znameho ktoreho neznasa a vola sa alex a ja by som dala kludne aj David ale David je proti ze jeden v rodine staci 😀

beruska2x
autor
29. dub 2009

zuzi nezlob se ale to bys nesmela volat, mit Tv,PC, navigaci v aute, nic, myslim ze je to blbost 😅

no MC Donald je desny, hnusny nechapu jak to muze nekdo jist, jak to jako ty deti jedli??

pancake
29. dub 2009

alebo budem chciet ist na nejaku oslavu s P. a kto mi postrazi dve? nikto. toto ma strasi, inak nic. peniaze nie.lebo tie nikdy nebudu. a vychovas dve deti aj s tym co mas. aj nasi stari rodicia kolko mali deti a ziju a vsetko je ok.a oni sa museli pekne nadriet. myslim ze je poodlnejsie mat iba jedno dieta. len si neviem vybrat.pohodlie alebo druhy poklad.

beruska2x
autor
29. dub 2009

ja myslim ze kdyz ti nekdo pohlida jedno tak i druhe, to je pak samozrejme,

saska.t
29. dub 2009

zuzi - no to je osud ked zijes v inej krajine ako babky a dedkovia a kamaratky ☹ tiez to velmi dobre poznam ale co uz, mozno sa raz na SK vratime, chceli by sme obaja ale zacinat zasa odznova??? no neviem ci sa nam to podari, D ma velmi dobru robotu a dost si ho tam cenia ( robi pre Jacobsa ) je to bohaty chlap ktory nevlastni len povestny kavovar ale snad polku nemecka a ten ho zere, tym padom ma D istu robotu na velmi dlhu dobu.... (inak kocky Jacobs je vazny fesi a inteligent) nemat D tak ho asi lovim 😀

pancake
29. dub 2009

berus tv,navigacia,radio,PC su ok. ale nie mikra a mobil. to je moj nazor. niekde som to pocula ze nieco vyzaruju. viem ze je to mozno hlupost, ale mam to tak zafixovane v hlave. jasne ze ohrievam v mikrovlnke minimalne dva krat denne. a uz ked vola P. z prace, tak musim malemu dat telefon k uchu a smeje sa o 106. no ale zbytocne davat hluposti do mikry asi nie. ani ja sebe si nedavam do mikry jedlo ked nemusim. polievky,maso,vsetko co sa da ohrievam v hrnci. akurat ryzu... v mikre. z pohodlnosti.dokonca aj na knedlu mam parak a je 100 krat chutnejsia ako z mikrovlnky.

pancake
29. dub 2009

neviem ci by som chcela aby mi niekto naraz strazil dve deti. ved ho to zabije 😀 😀 😀

saska hod jeho fotku 😉 😉 😉 tak to potom tam chcete ostat naozaj dlho, co? no my max.2 roky a ideme domov. 😎

beruska2x
autor
29. dub 2009

no knedliky kdyz das do sacku tak to nepoznas 😉

pancake
29. dub 2009

su gumenne. 😒

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru