Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

beruska2x
autor
24. únor 2009

ja piju extra dry 😉 ...

me posledni dny hlava boli i bez piti.. taky vam doma deti tak jeci?? nas malej je jak lodni sirena

kisska
24. únor 2009

berus - ked adam chyti taky den, tak som jak mechom ovalena. Neznasam take dni, keby apson plakal, ale on len krici az z toho hlava brni

saska.t
24. únor 2009

berus - presne inak dnes sme hopsali jak kocicka mala uz drzi super stvornozky tak teraz sa hojda dopredu dozadu a nejde ju zastavit 😀

kiss - mala bola neplanovana ja som chcela az za rok a keby bolo mojho muza mame ju po tyzdni chodenia 😀 co vsetko sposobi jedna vasniva noc 😀

beruska2x
autor
24. únor 2009

no on to ma ale kazdy den proste jeci, pisti, vejska, v noci me vzbudil protoze se smal ze spani, jsem 100% rada ale je to pako... 😀 😀 😀

porad se chce s nekym bavit, blbnout, lezet nechce, a sedet sam jeste nevydrzi...
venku je hnusne a manzama nicni tak pak spi, to mi moc nepomuze..

ja si nestezuju vazne 😉 ale nekdy jsem hyn kdyz na me hulaka i na WC 😝 😝 😝

beruska2x
autor
24. únor 2009

sas... to je sikulka a hezka k tomu pocitas s nama zejo??? 😀 😀 😀 😀

Sima byl 2x na ctyrech kdyz jsem ho pokladala na brisko ale pak se sesunul na bricho a nevi co s tim 😉

saska.t
24. únor 2009

berus - plne ti rozumiem tiez to zazivam a niekedy uz toho mam plne zuby ☹ aj ked David sa snazi hned z roboty si ju zoberie a bavka sa s nou no ja akurat utekam pospratat a pomaly chystat malej veceru, psom tiez takze do vecera len kmitam tiez je to ohubu 😒 ale co uz musime vydrzat, piockaj ked zacnu cupitat, nezastavime sa uz vobec ....

saska.t
24. únor 2009

berus - dakujeme 😀 jasne ze pocitame 😀 ale musis byt dobra svokra, lebo potom budes mat co do cinenia so mnou 😀 dididi ma teraz zaskrti 😀
Sima ma este cas na stvornozkovanie ved je o mesiac mladsi 😀 ani mala este nesedi ale neponahlame sa na to ma este cas, babo by malo same sediet az ked sa same posadi a to je este daleko 😎

beruska2x
autor
24. únor 2009

malej ztichne jen u Tv tak ho nechavam ted, proti svemu presvedceni na pul hodky koukat denne na KOuzelnou skolku 😅

saska.t
24. únor 2009

tak u nas ide TV cely den ked chce pozera ked nie tak nie, s tym aj tak nic neurobis ked bude starsi aj tak bude cumet do bedne takze toto uz neriesim, ju aj tak bavi 10 min a aj to reklamy potom ju to uz nezaujima 😀

beruska2x
autor
24. únor 2009

hlavne ji nauc varit.. ty dnesni holky 😀 😀 😀 a on bude zvyklej od maminky 😉

no on se prave zurive rve do sedu, chce videt, zvedava opice no...

ja mu poustim bud DVD kresleny pohadky nebo v TV kdyz jde pasmo pro deti.. je tam takovy skritek a tak..

saska.t
24. únor 2009

jj to znam tiez mame ceske stanice a pozerame carovnu skolku obcas 😉
mala sa tiez pokusa do sedu ale moc jej to este nejde a naucim ju varit neboj 😀
manzu mas doma ci na nocnej?

kisska
24. únor 2009

ja som kvoli tomu telku cez den zrusila, naozaj ju pouzivam len v stave nudze... ficime viac na radiu ato sa adam obcas pusti do spievania 😀 😀 jaaaj no zlaty je vtedy...
babule my uz len cakame, kedy sa konecne pusti chodit... uz dva dni chodi len za jednu ruku, pripadne sa ta drzi este za nohu...ale ked si dalej a zavolas ho , tak sups na 4 ide tak...

beruska2x
autor
24. únor 2009

na nocni.. ☹ opustena jsem..

to na Simovi je pokrok kazdy den videt..ale je chlap a silak 😎 dlouhej je jak tyden..

beruska2x
autor
24. únor 2009

kiss fakt?? je ja se tesim az zacne na jare cupat za ruce 😉

to je maly sikovnoucky, to musi byt veselo

saska.t
24. únor 2009

malu telka moc nebavi takze to nwjak neriesim 😉

berus - jaaj chuda nase opustene, esteze mame konika 😉 moj muz sa uz ani nepyta co budeme pozerat uz vie ze ja idem konikovat 😀

beruska2x
autor
24. únor 2009

kazdy to ma jinak, ja nelezla vubec tak snad Sima bude 😀 nebo si zas vyslechnu ze to ma po me 😖

manza si taky stezuje ze jsem tu nalepena a kouka sam a na net se nedostane 😵

saska.t
24. únor 2009

kocky musim na chvilu dat manzovi PC ide platit ucty tak musim... 😉

beruska2x
autor
24. únor 2009

😀 😀 😀 tak platit ucty muj manza ani neumi 😀

pujdu do hajan , nase lvice bude v 6 vzhuru zase.. vcera se vzbudil akorat ve 4 na jidlo a zase v 6 😲
tak papa dobrou noc

kisska
24. únor 2009

dam ti nejake cisla, kam treba poslat nejake eurace? 😉 😀

saska.t
24. únor 2009

kiss - jasne prehadzujem ich lopatou 😀

berus - dobru a oddychni si 😉

kisska
24. únor 2009

idem aj ja, mam pri posteli Brownov Da Vinciho kod, tak sa idem uspat...
dobru nocku 😉

saska.t
25. únor 2009

caute kocky tak ako dnes? 😀

beruska2x
autor
25. únor 2009

ani se neptej, extempore na poste jsem mela 😠

ale pocasi je lepsi i uklid mesta zacal fungovat, dokonce se ukazalo asi na 10minut slunicko 😀

co u vas noveho??

saska.t
25. únor 2009

stale hucime ako tur uz som ohucana na vsetko co sa jej nepaci sa vzteka ☹ no hrozne uz aby ju bralo do spania inak ma slak trafi 😉

uz neviem ako by som ju zabavila 😠 a polievka je zatial fajn po 3 dnoch tu ale mozno budem nervacit od hladu 😉

beruska2x
autor
25. únor 2009

to neva my to zkousnem, psala jsem ti do prikrmu...

saska.t
25. únor 2009

uz som ti tam odpisala 😉 😉

beruska2x
autor
25. únor 2009

😀 😀 😀 dekuji.. malej spinka tak obedvam, co u vas??

saska.t
25. únor 2009

jaj mala prave zalomila mohlo by jej to vydrzat aspon 2 hodky ale o tom pochybujem, tiez sa idem najest a potom asi s nou zalahnem ak stihnem 😉

beruska2x
autor
25. únor 2009

tak papa ja spala s malym dopo 😉

dididi30
25. únor 2009

ahojte, a zaroven caute, ked spite a spacirujete 😀 😉

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru