Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

saska.t
5. kvě 2009

no beru ty si uzasna dakujem hned tam nabehnem snad tu maju rovnaky sortiment, aj nasa mala ma hlavu plnu tiplov no ved kym sa vyda zmiznu ... 😀

patricia1971
5. kvě 2009

no dala som nožík a vrešťala ako pavián ☹

baby v príkrmoch je otázka na vás,ako dlho sa varí pohánka,tak poradte 🙂 ja ju varím asi 20 min.,no mám to už v oku,ale na radenie ste tam vy, šikulky 🙂 🙂 🙂

beruska2x
autor
5. kvě 2009

pati ty kecko, jen to tam napis kdyz vis 😝

patricia1971
5. kvě 2009

berus ja som je priložila príborový nožík na čelo,aby jej to stiahlo ten tipel...trošku zle som si prečítala tvoj nápad 😵

beruska2x
autor
5. kvě 2009

😀 😀 😀 😀 😀 jee chudak , ted si nysli ze ji chces podriznout jako kure 😀 ja myslela dat ji na celo vycpavku at se neboucha, bylo to v nejaky pohadce 😀 😀 😀 ty jsi monter 😉

saska.t
5. kvě 2009

tak tak pati len napis ked vies, mna uz niekedy fakt nebavi pisat dokola to iste niekedy by si mohli precitat par stranok dozadu 😠

patricia1971
5. kvě 2009

berus lebo známa má také ľady v látke,to má v mrazáku,je to dobré na opuchy,tak ja som myslela,že myslíš niečo také 😵

beruska2x
autor
5. kvě 2009

si pripadam jak nejaky receptar z TV 😀 nebo baba korenarka, sasi to jsme dopadly co???? 😀 😀 😀

patricia1971
5. kvě 2009

berus tak až teraz som to celé pochopila,sa bavíme o pohánke 😀 😀 😀 😀 ale ja mám v sebe varené víno,tak asi už učinkuje 😀 😀 😀 😀 😀 ja som iné teľa,až teraz som to pochopila 😀

sasi to máš prravdu,sa tam píše stále dookola,ale je jednoduchšie napísať a čakať,ako hľadať 😀

saska.t
5. kvě 2009

jj beru tiez si tak niekedy pripadam ...
pati - no uz som sa zaprisahala ze im tam pisat stale dokolecka to iste nebudem 😠

beruska2x
autor
5. kvě 2009

😀 😀 😀 dneska smichy neusnu..

no aspon s vama se zasmeju, R se nastval ze jsem mu nevyplnila prihlasku na zavod na kola.. 😝 v sobotu najel 60km a bylo mu 2 dny spatne, se divi ze nadavam.. 😠

saska.t
5. kvě 2009

no tak takuto cyklisticku pubertu ma aj moj otec a to ma 54!!! no co uz mozno ty chlapi z toho raz vyrastu 😀

patricia1971
5. kvě 2009

no sa smejem aj ja 😀 😀 😀 😀 😀a sama na sebe 😀 😀 😀 😀 😀

sasi ja som si myslela,že ťa to baví dookola písať to isté 😀 😀 😀 ....aj kamoške som písala,že ty a berus ochotne poradíte 😀 😀 😀tak čo už,no musíte pekne pomáhať mamikám 😀

berus a to čo si si dovolila????? nevplniť prihlášku?????a on to neviem????? 😝

beruska2x
autor
5. kvě 2009

nojo ale nezvedl ani Simu ze zeme, 😝 upal ze slunicka, no desny a ja to pak doma posloucham a on dela machtra, kluci jsou vsichni mladsi a jezdej nekolik let, on ma kolo asi 2 mesice a dela borce a na me doma at ho osetruju..

proc nemuze mit rozum??? 🙄 🙄 🙄

a nemluvi se mnou 😝

patricia1971
5. kvě 2009

baby no idem, M chce pc a ja sa idem liečiť,tak pa zajtra 😵 😵 😵 😵 😵 dobru nocku 😵 😵 😵 😵 😵

beruska2x
autor
5. kvě 2009

pati asi to byla podle me provokace co reknu a ja se naechala chytit 😝

saska.t
5. kvě 2009

pati jasne som ako pokazeny magnetofon stale dookola tak to fakt bavi kazdeho a hlavne mna 🙄

no u nas doma ja tiez vsetko vyplnujem klasicka vyhovorka je "ty pekne pises" lebo zevraj po nom to nikto neprcita 😲

beruska2x
autor
5. kvě 2009

pati papa dobrou noc 😉

beruska2x
autor
5. kvě 2009

ale sasi zase jsi STAR 😉 no hele malej ma v patek 9m, stejnou dobu co byl v brichu je na svete to je co??

pancake
5. kvě 2009

ahojte. ja len na skok.P. ma rannu, tak sa sem nedostanem. dnes som varila aj nam, aj malemu aj piekla slane mafiny a aj chystala malemu veci k au pair. od zajtra ho tam idem vodit na zaucanie nech si zvykne maly na nu, a naopak. a od buduceho tyzdna uz idem do prace. 😢 😢 😢 😢 😢
este musim ist pradlo zvesit a dat sa ja trochu do poriadku. a potom uz padnem na hubu. 😝 😝 😝

citam o tej pohanke na prikrmoch 😀 😀

beruska2x
autor
5. kvě 2009

jee zuzi, mas to ho dost vid... slane mafiny?? to neznam, hod recept kdyz najdes chvilinku 😉
snad bude malej v poho ale je to drsne, ale zase bude mit jeji celou pozornost ne? lepsi nez jesle

saska.t
5. kvě 2009

pati pa ...

beru ja sa mozem vys... na star 😀 niekedy je to dost namahave oni totizto pisu aj do IP a asi 300 otazok a zasa idem dookola to iste ...

zuzi - no to bude chvilu tazke ale potom to pojde tak drzim palce 😀

beruska2x
autor
5. kvě 2009

tak si zaloz vlastni web 😉 prehledny, podle surovin a davej jen odkazy 😀 😀

saska.t
5. kvě 2009

no ako napad dobre ale kto by ten web robil 😠 asi si zacnem zapisovat stranky kde som to pisala a vzdy im dam len c. stranky kde to je 😀
na druhu stranu viem ake to bolo ked som ja potrebovala poradit keby nebolo prikrmov nikdy sa asi nestretneme a to by mi bolo luto 😀

beruska2x
autor
5. kvě 2009

jojo to je pravda ale on se pak clovek i otrka a uz ty kombinace a tak tolik neresi... 😉

ted jsem zvedava co v lete, aby mu necpali neco z grilu 🙄

saska.t
5. kvě 2009

no ja uz tiez rozmyslam ako zacnem varit po roku ked uz toho bude moct viacej noveho jest, ci uz nemixovat vsetko dokopy ale nechat normal mäsko s prilohou ci to bude schopna papat aj tak ... a uz zacat pomaly aj omacky jest s bramborami atd.

beruska2x
autor
5. kvě 2009

no ja nechavam pomalu kousky a treba banan mu davam do pusy kousicky at zmoula ale bez zubu jak by jedl?? to se uvidi no...nechci to uspechat, dam mu chlebik a syr potom pomalu, teba nejakou sunku detskou obcas platek.. ale zatim nehryze ani jablko 😝

saska.t
5. kvě 2009

beru idem do hajan, nazrala som sa ako hovado francuzkych brambor tak to idem travit ....
zajtra pa 😉

beruska2x
autor
5. kvě 2009

papa 😵 dobrou noc tak asi pujdu taky..

patricia1971
6. kvě 2009

ahojte moje 🙂 🙂 🙂 my máme dnes 11 mes. 🙂 🙂 🙂 juuj,ako to ubehlo 😵 😵 😵

u nás leje,tak asi budeme doma,tak sa tu neskôr zastavím 😵 😵 😵
pekný dník 😵

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru