Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

erika107
10. kvě 2009

ja prave pozeram na konikovi diskusiu digiscrapbook pre zaciatocnikov asi sa to naucim lebo chcem urobit neaku peknu pozvanku na matinkove narodky a vraj v tom to ide uplne super spravit...no len sa to musim naucit este ... nerobila si v tom niekedy,

takze od zajtra zacinas vypekat ... no mna od zajtra zase cakaju lietacky po lekaroch ☹

beruska2x
autor
10. kvě 2009

no uz jsem babovku upekla ted, doufam ze vypadne v pohode 😉

neznam, tak mi posli odkaz na diskusi a na ten book, kouknu na to.. ja jsem delala, ne teda nam pozvanku, poslu ti ji mailikem at vidis, treba udelas neco podobneho, jako navod chces?

erika107
10. kvě 2009

https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea... tak toto je ta diskusia ale poraza ma lebo ten program mi nejde neako stiahnut do compu ☹ ... jasne posli rada sa pozrem

beruska2x
autor
10. kvě 2009

zkus www.stahuj.cz nebo ww.slunecnice.cz

saska.t
10. kvě 2009

ahojte kocky

no beru mas to vesele co tu citam tak to je tak na zabitie 😅
eri ahoj

ja tu mam rodicov tak az teraz som stihla vas citat, mala ich zbadala a hned zacala plakat 😅 no ona teraz place pri kazdom 😀

erika107
10. kvě 2009

zlate je to ja som premyslala ze to urobim v power pointe v tom viem robit ... na konikovi som nasla taky textik co by som mohla dat na pozvanku hodim ti to do IP jo

beruska2x
autor
10. kvě 2009

jeee to jim musi byt lito ne... ale to prejde, pri blbinkach na to zapomene ne??
no... nejhorsi je ze neni sance na zlepseni..

beruska2x
autor
10. kvě 2009

ja mam ted picasa 3 a dobry a mela jen photofiltre studio a taky pekny, jenze to bylo jen na 14 dni 😠

saska.t
10. kvě 2009

beru - no mas to vesele nie je ti co zavidiet ☹
no na mamku sa uz usmievala ale tatko 😅 no mozno zajtra to bude lepsie, nevidela ich 3 mes. a to je dost dlha doba pre malu a teraz dotoho tie zuby a zla nalada no koniec 😕

beruska2x
autor
10. kvě 2009

sasi co hokej doma ve ctvrtek?? bylo to zly co?? 😀 😀 😀 😀 😀
R sel do hospody koukat tak u nas to slo 😉

erika107
10. kvě 2009

sasi: tak dosli uz rodicia..nemali az zajtra? konecne mozes relaxovat 🙂 ... inac aj moj maly poslednu dobu na cudzich neako zle reaguje dnes si ho zobrala kamoska na ruky a zacal plakat :( neviem co sa to snim deje

ale zase som natesena lebo dnes cely den krical bababababa a mamamammamamama

berus: a aj v picasovi sa daju take srandicky kadeake robit?

beruska2x
autor
10. kvě 2009

jojo u nas teda tohle neni, ale chlapy se mu libej taky min nez baby 😀

saska.t
10. kvě 2009

jj ani to nedokukal povedal ze jeb... 😀 na to a takych sedlakov pozererat nebude no proste nebolo co dodat 😀

beruska2x
autor
10. kvě 2009

eri jojo ja to delala v picasa... je tam toho docela hodne, nebo si na netu das ramecek a v picasa jen doplnis text...

erika107
10. kvě 2009

tak musim pokukat lebo aj ja mam picasa ved hadzem na web fotky stade :o))

nejsom v obraze hrali slovaci alebo cesi?

saska.t
10. kvě 2009

eri - nevedeli presne ci dnes alebo zajtra ale vyslo im to dnes 😀 no zatial nerelaxujem kedze mala pri nich place, dnes uz o 19,00 odpadlataka bola vystresovana, ale to je len obdobie a dufam ze coskoro prejde 🙄

beruska2x
autor
10. kvě 2009

eri cesi a prohrali a jeli domu z mistrovstvi 🙄

erika107
10. kvě 2009

sasi: jasne ze to prejde xixiix aj ja dufam ze matiasko nebude taky hnusny ako posledne obdobie

beruska2x
autor
10. kvě 2009

me se holky ta babovka nechce vyklopit a takova dobra.. ☹ mrcha 🙄

erika107
10. kvě 2009

juuuj nic si z toho nerobte nasi isli omnoho skor domov ixixiix

saska.t
10. kvě 2009

eri no slovaci urobili hambu a isli domov hned, cesi nas nasledovali 😀 a nasi manzelia to tazko prezivali a my s beru sme si z toho srandu robili 😀

erika107
10. kvě 2009

tak zober lyzicku a vydlabavaj ju xixixi ...

dnes som si pozerala jednu knizku a dost ma inspirovala ked bude mat maly oslavu tak by som urobil atake banany na do nich by som nakrajala kivi, banan, jahodu velmi dobre to vyzeralo

beruska2x
autor
10. kvě 2009

eri jak nerobte...1. je to ostuda 2. za ty prachy co berou maji vyhravat kazdy tyden!!!

beruska2x
autor
10. kvě 2009

no diky,.. co mi zbude to to bude vypadat 😝 😖

holky me vzal manza na hokej na prvnim rande 😀

erika107
10. kvě 2009

berus: ale to je zbytocne znervoznovanie ja som kukala jeden zapas a to prehrali tak som povedala ze serem na cele majstrovstva a nekukala som to radsej....moj L sa tiez nervacil ale zbytocne

saska.t
10. kvě 2009

beru no tak nejak, ale uz je po majstrovstvach tak je to jedno ...

kocky musim sa ist venovat rodicom takze vas pozdravujem ale zajtra som urcite tu takze pa .... 😀

beruska2x
autor
10. kvě 2009

papa sasi 😵

erika107
10. kvě 2009

no mna nezobral xiix na prvom rande sme boli pri dunaji a bolo peeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeerfekne presli sme sa pri hausbotoch

erika107
10. kvě 2009

sasi: papa a uzi si rodicov 🙂

beruska2x
autor
10. kvě 2009

😀 😀 eri to je pekne, my sedeli v hospode plne chlapu, pred platnem a rval jak blazen fakt jsem byla na vetvi ze jsem se ani nenasrala 😀

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru