Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

erika107
10. kvě 2009

berus: a kde tam v picasa upravujes tie fotky?

beruska2x
autor
10. kvě 2009

no v kolazich, udelam si slozku z fotek a obrazku ze kterych to chci udelat a pak si jen vyberu pozadi barevny...

erika107
10. kvě 2009

aha idem to skusit veru a potom ako sa da do toho pisat?

beruska2x
autor
10. kvě 2009

je tam, upravy a pridat text, zvolis si pismo, barvy atd a jen pises primo na kolaz - fotku...

beruska2x
autor
10. kvě 2009

tak mi to pak hod 😉 jdu uz dneska, mam toho tak akorat.. zatim papa a zitra 😵

erika107
10. kvě 2009

aha tak to musim pokukat kked budem mat viacej nalady nato 🙂

erika107
10. kvě 2009

oky berus dobru nocku prajem

erika107
10. kvě 2009

berus kukni na tuto stranku http://www.dorty.artmama.cz/pro-deti/zviratka?p... mozno sa tam inspirujes neakou tortickou

daskak
11. kvě 2009

ahojte holky 🙂 🙂 🙂 🙂 .... dlhos som sa neukazala, ale zas 😠 😠 som malapokazeny PC. Ale uz ho mam OK takze uz som s Vami 😀 ... normalne ste mi chybali...
ako sa nam mate??? co mate nove??? My mame velku novinku. Davidko od piatku chodi uuuuplne sam 😀 😀 😀 . Tak sa teraz taaaaaaaaaaaakk vytesujeme. Idem Vas docitat kym drobec spi 😉

patricia1971
11. kvě 2009

ahojte všetky 🙂

ahoj dasi, no gratulujeme, to je super, dúfam,že aj moja už začne, tá viem sama len stáť,no bojí sa pustiť 😵

berus to je hrozné čo sa stalo tvojmu manzovi,to kolo vyhoď,lebo sa ti zmrzačí úplne,kúp mu kočík a voz aj jeho ako simu,tak sa mu aspoň nič nestane 😵

sasi oddychuj,keď tam máš rodičov,to ti je teraz super,aspoň tých pár dní 😵

eri ahoj 😵

aj mne nejako blbne pc,som to už raz písala, a neodoslalo mi to......večer vás kuknem...pa 😵

patricia1971
11. kvě 2009

baby,tak akurát mi volal manžel,že predsa dostal výpoveď....to mu taký jeden hajzel šéf,ktorý nič nemá len závidel a zariadil to.....no sme v p... 😢 ....ak si nenájde normálnu robotu do mesiaca,tak musím nastúpiť ja 😢 a to sa mi vôbec nechce ☹ babulky držte nám palčeky, som úplne v strese 😢 a je mi takto 😢 😢 😢 😢 😢 😢 ...pa večer

daskak
11. kvě 2009

pati: dakujeme, hmmmmm to ma mrzi s tou pracou ☹ ☹ ☹ ... drzime ti palceky, nebojurcite si najde pracu a dokonca lepsiu ako mal 😉 ....

daskak
11. kvě 2009

berus: patka ma pravdu kolo vyhodit 😎 😎 😎 ...
sasi, eri. kiss: ahoooojte 🙂

beruska2x
autor
11. kvě 2009

AHOJTE HOLKY 😉 dekuji za ucast, kdyby bylo na me tak kolo leti ale tak jednoduchy to nebude 😀 hlavne se snad poucil, bude cucet pred sebe at ho namam na krku porad 😝 😀

pati, snad to dobre dopadne, tady je uz celkem v pohode s praci.. firmy zase zacinaji nabirat zpet, ne to lik lidi ale lepsi se to tak drzim palecky 😔

prave jsem udelal falesny marcipan a jednu figurku do formicky tak doufam ze to bude k jidlu 😉

erika107
11. kvě 2009

ahojcek babulienky

tak ja sa mam dnes na prd...bola som na ocnom robila mi super drasticke vysetrenie keby som nemala glaukom tak serem nato sa zoberem a idem prec... ale tak nenecham si oci posrat a neskor mozem aj oslepnut to nepotrebujem...a cely den ako sme sa zobudili tak sme lietali ako spinave pradlo ... na nakup, na prechadzku s prckom, a tak ...

dasi: tak to vam gratulujeme k takemu veeeeeeeeeeeeelkemu pokroku...to my sa asi ani 4nozkovania nedockame

berus: a to z coho sa robi ten marcipan?

pati: tak to mi je velmi luto ze manza dosiel o pracu a v akej sfere pracoval?

beruska2x
autor
11. kvě 2009

http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=15998

eri tady to mas...

no to je desny, ja to chozeni po doktorech tak nesnasim.. jsem spocena vzdycky az na pr..li nuikde vytah, kocar tam nedostanu, katastrofa...

patricia1971
11. kvě 2009

berus ty zase pečeš?????

eri on robil v AUTOKELLY,to rozvážal náhradné diely na autá po servisoch,tak už hľadá neičo také,tak snáď zoženie....alebo by chcel robiť v nejakom autoservise,ale ako šofér mal viac voľna a behal po BA......ináč ešte robí autá v garáži,také bežné servisy,takže dá sa,ale musí mať aj normálnu robotu,aby za neho polatili sociálku,aj zdravotnú....ale on si niečo nájde,mne sa do roboty nechce ísť ☹

erika107
11. kvě 2009

berus: no tak zajtra mame stretko s babami v stredu mame cvicenie s malym to dobre vo stvrtok zase neurologia a v piatok cvicenie to zle takze tento tyzden mam dost blby :( budem mat pot nielen na prdelke 🙂

pati: tak to sa isto lahko zamestna ved dobrych automechanikov nikdy neni dost...

saska.t
11. kvě 2009

ahojte kocky 😀
dasi ahoj no to vam gratulujem ste sikovny, no my uz asi 2 tyz. stojime ale este nevieme co s nozkami 😀
pati no to mi je luto je to idiot ten sef, no zavist je bezna ludska vlastnost a velmi zla 😝
eri - no bohuzial pre zdravie vytrpime vela...
beru - opatrujes 2 deticky? 😀

tak mala je dnes ako vred malo spala takze teraz jaci v postielke lebo je uz preunavena... boli sme v obchodnych centrach na nakupoch takze som ko ale mala dostala vela peknych veciciek od dedkovcov 😉

beruska2x
autor
11. kvě 2009

nene nepecu, jen se chystam 😀 jen babovku jsem delala ale je mnam 😉 jen svinky nesla vyklopit 🙄

beruska2x
autor
11. kvě 2009

jojo sasi Sima uz ma od babi bazen na leto a od strejdy mega autak s pripojem na pisek 😀

patricia1971
11. kvě 2009

ahoj sasi,veď ty už si si na to aj zvykla 😉 a to sa takto predvádza pred dedkovcami????ale nech len pekne vidia,aké veselé to máš ☹

eri no ty to máš teda pestré 😵

erika107
11. kvě 2009

berus: ty si nebola v minulom zivote kucharka? ja prisam vackku si dam pri PC zosit kde si pisem recepty lebo potom to pisem po papierikoch a neviem kde to zalozim :o))

pati: no ja mam taky bujari cely maj kazde 3 mesiace je to take pestre lebo maly ma kontroly vsade... a co toho 20.5 robite ideme do ruzinovskej nemocnice dame stretko,

patricia1971
11. kvě 2009

baby a nemáte niektorá také autíčko čo sa tlačí,čo dieťa pri nom stojí a môže pri tom chodiť???ja som také mala ešte pri erikovi a tak sa naučil super chodiť.....Lili stále chce niečo tlačiť,aj u svokrovcov tlačila po dlažbe takú stoličku,ale nejaké autíčko jej musím kúpiť,lebo taký malý kočík je ešte pre ňu labilný

patricia1971
11. kvě 2009

jeej eri no neviem,veď sa ešte dohodneme,lebo M má už od štvrtka dovolenku,musí si ju vyčerpať,tak ešte neviem,kde budeme 😵

erika107
11. kvě 2009

mne dnes prave dala suseda take odrazatko, zaroven je na baterky a taktiez si tam moze vylozit nozicky a ja ho budem tlacit som zvedava ako sa mu to bude pacit...ale dnes sme mali premieru na hojdacke a takych konikoch na strune moc sa mu pacilo :o))

patricia1971
11. kvě 2009

eri hojdačka je super vec,len my tu máme také blbé,kde vyadáva,ale na jednom ihrisku je dobrá,ale tam sa mi nechce chodiť

beruska2x
autor
11. kvě 2009

eri to nevim.. 😀 ale u nas je to prakticke, porad neco slavime a mame velikou rodinu a R je na sladky furt 😀

patricia1971
11. kvě 2009

berus dik,som vedela,že ty mi niečo nájdeš.......je to to odrážadlo, presne aké chcem,len to musím nájsť niekde v SK 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru